2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Onu tutturmak kolay değil zaten ama maşallah beceriyorlar da🤣 ben de biraz erken başladım ancak yaza kadar olur diye ama bebişim bekletmedi önemli olan sağlıkla doğmaları açıkçası vakti hiç önemli değil kucağımıza alalım da sağlıkla😍
Yaa çok bekledik biz bu veledi 😂😂 tayinler açıklanmadan tedaviyi olalım dedik çok şükür nasip oldu🙏🏻 aminn inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 😍😍

Merhaba kızlar,hemen hemen herkes progesteron kullanıyor sanırım,progesteron değeriniz düşük olduğu için mi verdi doktorunuz bunu? Ben de 5+3 haftalık hamileyim ve 1 buçuk yıl önce bi düşük yapmıştım,tekrar düşük olmasından korkuyorum ama doktorum progesteron falan vermedi,testte de sonuç 14 çıkmıştı,sizce nasıl,hicbir bilgim olmadığı için stres yapıyorum biraz

Merhaba kızlar,hemen hemen herkes progesteron kullanıyor sanırım,progesteron değeriniz düşük olduğu için mi verdi doktorunuz bunu? Ben de 5+3 haftalık hamileyim ve 1 buçuk yıl önce bi düşük yapmıştım,tekrar düşük olmasından korkuyorum ama doktorum progesteron falan vermedi,testte de sonuç 14 çıkmıştı,sizce nasıl,hicbir bilgim olmadığı için stres yapıyorum biraz
Yok. rahim kalınlaşsın bebek iyi tutunsun diye veriyorlar. Ama düzgün döllenmemiş hasarlı embriyoyu vücutta tutacak bir ilaç değil.

Yaa çok bekledik biz bu veledi 😂😂 tayinler açıklanmadan tedaviyi olalım dedik çok şükür nasip oldu🙏🏻 aminn inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız 😍😍
Ne güzel canım istediğiniz zamana denk gelmiş çok bekletmiş bebişiniz ama olsun seninle şu an😍
Bana niye vermedi acaba 😑
Ben de kullanmıyorum canım bugün özellikle soracağım doktora

Ne güzel canım istediğiniz zamana denk gelmiş çok bekletmiş bebişiniz ama olsun seninle şu an😍

Ben de kullanmıyorum canım bugün özellikle soracağım doktora
Benim lekelenmem hiç olmamıştı. Ben de kullanmıyordum doktorumu değiştirince nolur nolmaz kullan dedi ve verdi. Bence doktor görüşleri farklı ya onunla alakalı bu kimisi veriyor kimisi vermiyor.

Benim lekelenmem hiç olmamıştı. Ben de kullanmıyordum doktorumu değiştirince nolur nolmaz kullan dedi ve verdi. Bence doktor görüşleri farklı ya onunla alakalı bu kimisi veriyor kimisi vermiyor.
Benim lekelenmem olmasına rağmen vermedi hala çok hafif de olsa lekelenme var o yüzden tekrar soracağım ama evet canım doktorların hepsinin farklı stilleri var o yüzden hepimizde farklı uygulama

X