2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bende tüp bebek ilaçlarına uzak değilim canım başımdan geçti 🙂 şimdi de aklıma takılan progestanı iç demesi genelde herkese fitil olarak vermiş bugünde bunu taktım gidip sorcam 🤦‍♀️

Sor tabi canım. İçin rahat etsin ki, huzurla kullan..
Bugün buna yarın başka şeye takmak da bence en doğal halkın/ hakkımız 😂 yeter ki hepimiz kararında takalım, keyifle yaşayalım en güzeli bu 😍

Kızlar bişey sorucam akşamları hiç mecalim kalmıyor yemek bile zor yiyorum uyuyorum hemen sizde de böyle mi
Olmaz mı :KK70: Eşim iyice tavuk gibi olmaya başladın diyor. 3 hafta kadar önce açlık şekerime baktılar bir sıkıntıda yok aslında ama aklıma direk şeker geliyor nedense

Kızlar bir sorum olacak.
Ben tüp bebek ile ikizlere gebeyim.
Keselerim yuvarlak değilde üstten ve alttan basık şekilde. Doktor tam yuvarlak olması gerekiyor dedi.
Bu durumla karsılasan var mı ?

Birde ikizlerden birinin kalp sesi diğerine göre daha cılız . :KK43:

Hayırlı olsun benimde 6 + 1 de dinletti ama uğraştı biraz hareketlerini gösterdi ama 😊
Cok guzel ya🙂 sana da hayırlı olsun saglicakla gelsin insallah minnoşlar

Eklentiler

• 16511289015165863717610735210623.jpg
    16511289015165863717610735210623.jpg
    199,6 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar selam ben de gördüm minnoşu kalp atışını da gördüm minik gaga gibi kalbi vardı 🥰 kırmızı parlak kanama olmadıkça önemseme dedi. Vajinal baktık. Kanama alanı var mı diye kontrol ettik. Her şey yolunda. Kanama alanı yok. Kese boyutu kese şekli iyiymiş. 🧿 Bugün 6+0 ama 2mm 5+5 ile uyumluymuş 🥰 boyu da var artık minik mercimeklerin

Kızlar selam ben de gördüm minnoşu kalp atışını da gördüm minik gaga gibi kalbi vardı 🥰 kırmızı parlak kanama olmadıkça önemseme dedi. Vajinal baktık. Kanama alanı var mı diye kontrol ettik. Her şey yolunda. Kanama alanı yok. Kese boyutu kese şekli iyiymiş. 🧿 Bugün 6+0 ama 2mm 5+5 ile uyumluymuş 🥰 boyu da var artık minik mercimeklerin
Selam canim oyy masallah bizimki de 3 mm mis 🙂 aramizda 1 gun var seninle

Arkadaşlar kontrolüm vardı kese gelişmemiş doktor şeklini de beğenmedi beta istedi tekrardan büyük ihtimalle düşük ile sonuçlanır dedi kullandığın ilaçlar baskılıyor bu durumu dedi çok üzgünüm ya
Üzülme canim ya belki sonradan gelisir kese, baska bir dr a daha git istersen 2. Bir dr görüşü almis olursun

X