2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Eşim bebeğin kafası kocaman dedi ama ben hala ne olduğunu anlamadım 😂 doktor da oooo bu koca adam olmuş dedi 😂

İlaçları aksatma canım, az daha sabır 😊

Amin amin. İnşaallah seneye bebişlerimizle kandil yapacağız 😍
Kaç haftalıksınız acaba hayırlı olsun 😊

Eşim bebeğin kafası kocaman dedi ama ben hala ne olduğunu anlamadım 😂 doktor da oooo bu koca adam olmuş dedi 😂

İlaçları aksatma canım, az daha sabır 😊

Amin amin. İnşaallah seneye bebişlerimizle kandil yapacağız 😍
Haha yaa kafalari vucutlarinin yarisi kadar oluyormus bu zamandaa 🤣😍

Asım konusunu bende çok merak ediyorum, doktora soran olursa paylaşabilir mi? Bugün 15000 adım atmışım. Fiziksel olarak yorulduğumu da hissediyorum acaba tehlikeli bir şey mi?

Kızlar bebeğin kalp atış hızı ile cinsiyet tahmini yapılıyormuş. Tutuyor mu ki? 🤔
Ben de tutmamıştı canım☺️
Ben de bugün ayaktaydım aslında. Peçete ailince geldi beyaz peçetede koyu duruyor bej gibi. 😔 Korktum kimseye de diyemedim
Korkulacak blr şey olduğunu sanmıyorum canım bugün senin için zor ve yoğun bir gündü ondan olmuştur büyük ihtimalle sen doktora ne zaman gidecektin

Ben de bugün ayaktaydım aslında. Peçete ailince geldi beyaz peçetede koyu duruyor bej gibi. 😔 Korktum kimseye de diyemedim
Önceki gebeliğimde ilk kontrole gittiğimde doktor ben hiçbir şey demeden bu haftalarda pembe ve kahve lekelenme olabilir, yerleşmeye çalışıyor, korkma demişti. İçini ferah tut

Önceki gebeliğimde ilk kontrole gittiğimde doktor ben hiçbir şey demeden bu haftalarda pembe ve kahve lekelenme olabilir, yerleşmeye çalışıyor, korkma demişti. İçini ferah tut
Kızım da hep kanamalı geçirdim 😔 baya su gibi bile kanamam oldu 12. Haftada sebep bulunamadı. Erken doğdu ya sonra işte korktum

Kızlar kandiliniz mübarek olsun.Benim bugün midem başladı kusmadım öğürtü.Henüz kimseye söylemedik bayramda artarsa nasıl Durucam kayınvalidede falan herkes anlar .bana bir yol gösterseniz 🤫🤫😅

Yok canimm, bahcecidemi diyosun? Cem celikti benim doktorum ama kalp atislarindan sonra orayla iliskiniz bitiyorr simdi yeni bi doktor buldum bakalim memnun kalirsam orda devam edicem. Medipolda doktor elif ciler eren diye ☺️
Benim aklımda sen de izmirde aynı hastanede gibi kalmış nedense 🤷🏻‍♀️

Kızlar kandiliniz mübarek olsun.Benim bugün midem başladı kusmadım öğürtü.Henüz kimseye söylemedik bayramda artarsa nasıl Durucam kayınvalidede falan herkes anlar .bana bir yol gösterseniz 🤫🤫😅
canım doktorum önerdi, hamilelere özel mide bulantısı ilacı. prilam. kullanırsan faydası olacaktır.

Kızlar peçete silince kirli renk akıntım var. 😔 Açık kahve gibi. yarın 6+0 olacak. Bi ağrım sızım yok
Korkma güzelim içimizi ferah tutalım benimde dün olmuştu bugün de oldu aynı dediğin gibi bej renkte hatta buraya yazmıştım doktorum belki enfeksiyondan dedi ama renk bugün sanki bi tık daha koyuydu farklı bi doktora gittim bugün tedbir amaçlı progestan verdi hemen içtim inşallah o keser hatta kanama var mı diye bakar mısınız dedim baktı yok dedi olsa görünürdü herhalde bilmiyorum ki 🤦‍♀️

Korkma güzelim içimizi ferah tutalım benimde dün olmuştu bugün de oldu aynı dediğin gibi bej renkte hatta buraya yazmıştım doktorum belki enfeksiyondan dedi ama renk bugün sanki bi tık daha koyuydu farklı bi doktora gittim bugün tedbir amaçlı progestan verdi hemen içtim inşallah o keser hatta kanama var mı diye bakar mısınız dedim baktı yok dedi olsa görünürdü herhalde bilmiyorum ki 🤦‍♀️
Ya böyle turuncu gibi pembe gibi ama çok belli değil akıntıya karışık olduğu için bej renkte oluyor peçeteye silmesem bulaşmazsa rengi farketmezdim sarı sanırdım. Bu arada enfeksiyonum vardı. Ama kültürüm temizdi.

Ya böyle turuncu gibi pembe gibi ama çok belli değil akıntıya karışık olduğu için bej renkte oluyor peçeteye silmesem bulaşmazsa rengi farketmezdim sarı sanırdım. Bu arada enfeksiyonum vardı. Ama kültürüm temizdi.
İnşallah yerleşme ile ilgilidir canım birbirimize dua edelim bu mübarek gecede Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın hepimizin yavrularını 🤲🏻❤️

X