2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Aynı canım bulantı, halsizlik, az önce yürüyüşte birden kahverengi yoğun bı akıntım oldu hepten uzandım 2 metre..Doktorum parça gelmediği surec korkma dedi ama insan tedirgin oluyor dibine kadar yaşıyoruz gebelik belirtilerini 🤦🤦
Geçmiş olsun canım kahverengi olunca sıkıntı olmuyor ama yoğun demişsin kendini yorma sakın. Kırmızı olursa daha tehlikeli. Dinlenince geçer umarım hemen.

Allah yardımcın olsun kuzum 🥺
Yaşadım bilirim umarım çabuk çıkarsın 1 hafta kalmıştım ben biliyorsun zaten konuşmuştuk 😓
Serum ve iğneler aşırı rahatlatıyor bu arada hastanede yatman çok daha iyi emin ol hem gözetim altında olursun
Kanama nedenmiş bişi söylediler mi
Aklıma da hep sen geldin biliyo musun 😊 Dedim ki bak ne güzel yattı sonra çıktı. Darısı başıma kuzum. Ohss kaynaklı olabilir kanama dedi. 78mm olmuş en büyüğü 5 tane büyüyen yumurta gördü

Aynı canım bulantı, halsizlik, az önce yürüyüşte birden kahverengi yoğun bı akıntım oldu hepten uzandım 2 metre..Doktorum parça gelmediği surec korkma dedi ama insan tedirgin oluyor dibine kadar yaşıyoruz gebelik belirtilerini 🤦🤦
Kahverengi akıntı benim arada okuldayken oluyor ne güzel kaç gündür yoktu bugün bir tane öğrenci sağ olsun öyle bir çarptı ki bana blr süre sonra kasıklarım ağrımaya başladı lavaboya gidince kahverengi akıntı oldu sonra geçti şükür ama olabiliyor işte çok yormamak lazım mecbur kalmadıkça 🥰

Geçmiş olsun canım kahverengi olunca sıkıntı olmuyor ama yoğun demişsin kendini yorma sakın. Kırmızı olursa daha tehlikeli. Dinlenince geçer umarım hemen.
Doktorda parça gelmedikce korkma dedi takip et tekrarlarsa gelin dedi istirahat verdi bakalım yordum biraz su sıralar kendini etkiledi galiba

Kahverengi akıntı benim arada okuldayken oluyor ne güzel kaç gündür yoktu bugün bir tane öğrenci sağ olsun öyle bir çarptı ki bana blr süre sonra kasıklarım ağrımaya başladı lavaboya gidince kahverengi akıntı oldu sonra geçti şükür ama olabiliyor işte çok yormamak lazım mecbur kalmadıkça 🥰
Benim ilk kez oldu kuzum ardından ağrım başladı yordugum için sanırım dinleneyim bı kaç gün belki yerlesmedir 😊

Gözün aydın canım benim🧿🧿🧿🧿🧿 her şey güzel olacak inşallah olumsuzu hiç aklına getirme❤️ Ben bi şey soracağım hamile iken sma taraması yapılıyor mu ? Aranızda yaptıran oldu mu? Ben hamile kalmadan yaptırmak çok istiyodum ansızın hamile kalınca yaptıramadım
Biz yaptırdık sağlık ocakları yapıyor artık. Ama eşinin gidip kan vermesi gerekiyor. Sonucun çıkmasıda iki ayı buluyo

Benim ilk kez oldu kuzum ardından ağrım başladı yordugum için sanırım dinleneyim bı kaç gün belki yerlesmedir 😊
Geçmiş olsun canım bende de oldu bugün yattım dinleniyorum sanırım kahverengi arkadaşların dediği gibi çok korkulacak bişey değil ama işte insan tedirgin oluyo herşey süper gitse keşke 🤦‍♀️

Kırmızı olmadıkça sıkıntı değildir canım doktora sormuştum geçen hafta olabilir bu haftalarda demişti kendini yorma geçer bir daha olmaz inşallah☺️

Geçmiş olsun canım bende de oldu bugün yattım dinleniyorum sanırım kahverengi arkadaşların dediği gibi çok korkulacak bişey değil ama işte insan tedirgin oluyo herşey süper gitse keşke 🤦‍♀️
İster istemez insan takıyor kafaya canım şu bebişi görüp kalp atışını duysam içim daha da rahat edecek tabi ama Allahtan kırmızı değil o insanı biraz rahatlatıyor

Kan yok cnm ben fitil kullanıyorum tüp bebekle olduğu için sarımsı kan değil cnm
Canim fitil kullaniyosan ondandir, bende fitil kullaniyorum surekli akintim var o yuzden normal yani. Fitil eriyo icimizde o geri akiyor. Benim fitil beyaz oldugu icin akintimda beyaz 🤣 pet kullaniyorum hattaa yoksa ic camasirim surekli islak

Canim fitil kullaniyosan ondandir, bende fitil kullaniyorum surekli akintim var o yuzden normal yani. Fitil eriyo icimizde o geri akiyor. Benim fitil beyaz oldugu icin akintimda beyaz 🤣 pet kullaniyorum hattaa yoksa ic camasirim surekli islak
Fificiğim cuma kontrole gitmeye karar verdim 7+1 olacak, hamilelik belirtilerim var ama çok korkuyorum dua et lütfen, inşallah güzel haberler veririm

X