2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Fificiğim cuma kontrole gitmeye karar verdim 7+1 olacak, hamilelik belirtilerim var ama çok korkuyorum dua et lütfen, inşallah güzel haberler veririm
Hiccc korkma canim icini ferah tuttt 🥰 bende cuma gidicem insaAllahh! Sende kalp atislarini duyucaksin bu sefer 🥰 bende tam7+1ken bebisi gordum ve kalp atislarinii 😍

Hiccc korkma canim icini ferah tuttt 🥰 bende cuma gidicem insaAllahh! Sende kalp atislarini duyucaksin bu sefer 🥰 bende tam7+1ken bebisi gordum ve kalp atislarinii 😍
Canımsın inşallah dediğin gibi olur, senden de hayırlı haberler alırız inşallah

Bu arada foruma bakıyorum aramızda sessiz sakin bulantısız agrısız lekelenme siz gebemiz yok neredeyse hepimizin kafası dumanlı, aralığa çok var yolumuz bayağı uzun olacak 🌸

İster istemez insan takıyor kafaya canım şu bebişi görüp kalp atışını duysam içim daha da rahat edecek tabi ama Allahtan kırmızı değil o insanı biraz rahatlatıyor
İnşallah canım inşallah kalp atışını duyarız sonra biraz daha rahat ederiz sonunda da Allah’ın izniyle sağ salim kucağımıza alacağız inşallah 🤲🏻🤲🏻

Aklıma da hep sen geldin biliyo musun 😊 Dedim ki bak ne güzel yattı sonra çıktı. Darısı başıma kuzum. Ohss kaynaklı olabilir kanama dedi. 78mm olmuş en büyüğü 5 tane büyüyen yumurta gördü
Aay Allah korusun kuzum benim ne kocaman olmuş iyi oldu boşver evde çok zor bide ağrısı sancısı oluyo şimdi güzel ilaç başlarlar sancı da çekmezsin inş bi kaç güne toparlasın
Hiç sıkma canını
Nasibimiz de ne varsa o
Rabbim yardımcın olsun inş bi an önce şifa nasip etsin 🙏🏻

• Beğen
Reactions: zan
Aay Allah korusun kuzum benim ne kocaman olmuş iyi oldu boşver evde çok zor bide ağrısı sancısı oluyo şimdi güzel ilaç başlarlar sancı da çekmezsin inş bi kaç güne toparlasın
Hiç sıkma canını
Nasibimiz de ne varsa o
Rabbim yardımcın olsun inş bi an önce şifa nasip etsin 🙏🏻
Amin canım inşallah 🙏🏻

Bu arada foruma bakıyorum aramızda sessiz sakin bulantısız agrısız lekelenme siz gebemiz yok neredeyse hepimizin kafası dumanlı, aralığa çok var yolumuz bayağı uzun olacak 🌸
Valla canım ben varım galiba ya hiç hamile gibi değilim 😂😂😂😂

Allah nazardan mı saklasın diyeyim , Allah korusun mu diyeyim o hissetmeyen benim. 2 gündür hiç hamile gibi değilim ödüm kopuyor. 1 gün önce kramplara takıyordum şimdi niye hiç belirti yoka taktım

Günaydın ☀️,
Bende şimdi okudum yazışmaları. Bugün eşime diyordum kendimi çok mutsuz hissediyorum diye. Üzerimizde bir kara bulut, hamileliğin bu dönemini hiç özlememişim 😂 ama 2. Trimester prenseslik dönemi dört gözle bekleyin umut var 😂 bende biraz önce artışı kontrol etmek için 2 gün üstüne betahcg kan verdim. Sanırım biz çok düşünüyoruz en büyük sorunumuz bu.
Umarım bütün hamilelerin içine bir umut bir sevgi bir ışık doğar bugün herkes çok mutlu olur 🥰

Günaydın kızlar
Ben bugün 6+3 oldum. Cuma günü bebeğim kalp atışı için gideceğim ve o zaman 6+5 olacak bebek sizce kalp atışını duyabilir miyim
Doktor yolk saç oluşmuş demişti 5+2 de zaten ultrasonda da çok belli boş gebelik olma ihtimali yoktur değil mi yolk saç varsa
Sizler kaç hafta kaç günlük iken kalp atışını duydunuz

Günaydın kızlar
Ben bugün 6+3 oldum. Cuma günü bebeğim kalp atışı için gideceğim ve o zaman 6+5 olacak bebek sizce kalp atışını duyabilir miyim
Doktor yolk saç oluşmuş demişti 5+2 de zaten ultrasonda da çok belli boş gebelik olma ihtimali yoktur değil mi yolk saç varsa
Ben 6+3te duyamadım canım güm güm bı ses geldi ama bebek çok küçüktü doktor sonra bakalım dedi tam olarak algilamiyordu cihaz. Vajinal baksa duyardık ama kesin. Cuma 8+2de duyacağım inşallah 💖

Ben 6+3te duyamadım canım güm güm bı ses geldi ama bebek çok küçüktü doktor sonra bakalım dedi tam olarak algilamiyordu cihaz. Vajinal baksa duyardık ama kesin. Cuma 8+2de duyacağım inşallah 💖
8+2 de kesin duyarsınız ama ultrasonda kalbinin attığı görünürmüş o görünsede yeterli beni doktorum 6+2 de çağırdı ama ben bilerek biraz geç gitmek istedim 1 gün Bile fark edermiş

8+2 de kesin duyarsınız ama ultrasonda kalbinin attığı görünürmüş o görünsede yeterli beni doktorum 6+2 de çağırdı ama ben bilerek biraz geç gitmek istedim 1 gün Bile fark edermiş
Evet kalbinin attığını gördük hareket ettiğini bile gördük ultrasonda yakınlaştırdi iyice doktor onu görürsünüz bence☺️

Merhaba hanımlar. Biz bugün 8+5 iz ve çok şiddetli kasık batmalarım oldu bütün gün. Gebeliğin başından beri sancım bir artar bir azalır, tamamen sancısız olduğum bu son bir kaç gündü...doktor sancılara çok normal dediği için hiç düşünmedim kafa yormadım ama bugün yaşadığım şey sancı değil. Hareketlerimi kısıtlayacak derecede kasıklarda batma oluyor. Tecrübeli anneler var aramızda, bu yaşadığım durum normal mi acaba? 9. haftada böyle batmalar olur mu?
Merhaba ben de 9.haftadayım. Benim de batmalarım oluyor özellikle otururken kalkınca keskin kısa ağrılar şeklinde. İlk gebeliğimde de olurdu.

Günaydın kızlar
6 + 1 de duydum canım

Kızlar ben bugün 2. Kanı verdim iki katına cıkmış . Daha once düşükleriö olduğu için ödüm kopuyor. Yarın doktora gideceğim. Heyecandan geberiyorum

X