2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar aranızda hiç devlet hastanesinde doğuran oldu mu? Fiyatlar bana biraz pahalı geliyor acaba diyorum devlete mi gitsem. Devlette gebelik takibi diye bi şey var mı? Ve doktor doğum anında geliyo mu? Yoksa hangi doktor nöbetçiyse o mu geliyor?

Fifiiciğim en kıdemli gebemiz seni ilan ediyorum, senin beklenen doğum tarihi 1 aralıkmış sen büyük ihtimal Kasım annesi de olabilirsin
Kızım da haziran anneleri topiğinde idim benden ileride olanlar neler yaşıyor diye ara ara mayıs annelerine bakıyordum 31 mayıs ta kızım dünyaya gelmişti 😇
Haha yaaa evet banada oyle geliyor sanki kasimda dogucakmis gibii🤣 doktorda zaten 1 gun ilerde gozukuyoruzz 😀 bana gore suan 8+1 ama dktorda 8+2 cikiyoruzz 😅

Saglikli gelsinlerdee minnoslarimiz hic fark etmezzz 🥰🥰

Kızlar aranızda hiç devlet hastanesinde doğuran oldu mu? Fiyatlar bana biraz pahalı geliyor acaba diyorum devlete mi gitsem. Devlette gebelik takibi diye bi şey var mı? Ve doktor doğum anında geliyo mu? Yoksa hangi doktor nöbetçiyse o mu geliyor?
Ben devlete de gideceğim. Doğumu orada yapmasam da takibi olacağım. Eğer doğum yapacaksan kendi doktorunun gelmesi her zaman mümkün olmuyor galiba. Üniversite hastaneleri bu konuda çok daha iyi.

aynı doktora gitmeyeceğim o başka doktordu. Aslında baya iyi bir doktor ama devlette doğurmamın bebek için daha iyi olacağını söylemişti. Yani küvezde kaç gün kalacağı belli değil ve doğum hastanelerinin küvezleri özel hastanelerden çok daha iyi demişti. Ve özelde sizin için maddi olarak çok külfetli olur demişti.
Devlet hastanelerinin yeni doğan bakımları daha iyi olabilir tabi bir fikrim yok. Benim çocuğum 30 gün kalmıştı Koru Hastanesinde karşılaştırma imkanım yok tabi. Ama şunu söyleyebilirim kesin olarak kuvöz parası alamaz hiçbir özel hastane yasal değil. Masrafları SGK karşılıyor. Biz hiç birşey ödememiştik bazı ilaçlar haricinde. İnşallah buradaki kimse yoğun bakım tecrübesi yaşamaz bebekler sağ salim evlerine gider.

Yok kuzum sadece doğum ücreti bu standar oda fiyatı kayseride her şey dahil bulamadım doğum ayrı fiyat veriyorlar direk. Standart, vip, king oda olarak geçiyor
Of çok pahalııı buarada yanlış yazmışım detaylı test dahil degil bitek yazacaktımm diğer kızlar için söylüyorumm

Taksit olmaması kötü olmuş canım ben dw senle konuştuktan sonra aradım medikal parkı 4 saat içinde sizi arayıp bilgi vercez dedilee”r. Aramadılar bekliyordum
Ben Alev hanım diye biriyle görüştüm kuzum bide kadına sordum sizce hangisi dedim ben ikisine de gitmedim daha önce dedim ikisi de aynı kalitede falan filan dedi zorlayınca medicanacıyım ben dedi aklım karıştı medicanayı bi gidip görmem lazım içime sinerse oraya başlayabilirim

Merhaba kızlar. Ben riskli gebe olduğum için ünide de takip ettiriyorum. Özele de gidiyorum. 2 doğumu da sezeryan özelde aynı hastanede yaptım. Sıkıntı olursa diye ünide takipteyim. Benim hastanem özel ama fiyatı iyiydi. Şimdi kaç oldu bilmem. Yeni doğan yoğun bakımıda vardı. Bu kısım önemli. Başka çok sevdiğim bir drun Hastanesinde yok diye dru bırakmıştım ilk gebelikte.

X