2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Aaaaa inanmıyorum.güzel bir hastane mi bi de bunu yapan. Bazen bunları duyunca diyorum ki gidip devlette mi doğursam. İnanılmazlar gerçekten. Daha sonra paranızı geri verdiler mi merak ettim kalan kısmını en azından
yok yanlış anlaşılmış ilkinde paket satın almamıştım. Doktorun özel muaynehanesine gidiyordum. O nedenle maddi bir kaybım olmadı. O nedenle bu kez paket alsam mı almasam mı kafam karışık.

ben de araştırıyorum. Gitmeyi çok istediğim bir doktordan 11.500 fiyat aldım. sınırsız muayene, tüm tahlil tetkikler, detaylı ultrason, doğum, refakatçi giderleri, doğum sonrası anne ve bebeğin rutin kontrolleri, bebeğin işitme testi hepsi dahil. Ama şöyle bir tereddütüm var ilk gebeliğimde 7,5 ay özel doktora gittim, doğum yapacağım hastaneyi ayarladık. Ama 34.haftada suyum gelince sen doğum hastanesine git orda doğur riskli bir doğum, bebeğin kaç gün küvezde kalacağı belli değil. Onlar daha tecrübeli bu konuda dedi. Ve devlette doğurdum :)
aslında sınırsız muayene ve detaylı ultrasonun paket içinde olması çok iyiymiş. Ancak git devlette doğur diyen bu doktor muydu yoksa başka bir doktor muydu? Kendisine güvenmemiş resmen. Aynı doktorsa bence ona gitmeyin ama daha güvendiğiniz bir doktorsa hatta konuyu da açıp sorun. Belki içiniz rahat ederse yaptırabilirsiniz.

Canım başın sağ olsun, Allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Hayır canım çoğumuz kese ve bebeği bu şekilde gördü. İlk dönemler daha iyi görüntüleme açısından tercih ediliyor. Halk arasında bir korku var ama emin ol karşılığı yok bunun.
Ben iki gün önce karından baktırdım bu gün kendi doktoruma randevum var acaba vajinal mı istesem diye düşündüm sizlere danışmak istedim çünkü benim pco var geç mi döllenmiş herşey yolunda mı merak ediyorum net oldun diye istesem mi bilemedim

Vajinal kontrol hem bebek , hem de rahimin kontrolü için daha avantajlı
Ben iki gün önce karından baktırdım bu gün kendi doktoruma randevum var acaba vajinal mı istesem diye düşündüm sizlere danışmak istedim çünkü benim pco var geç mi döllenmiş herşey yolunda mı merak ediyorum net oldun diye istesem mi bilemedim

Öyleymiş gerçekten ahh ahh☺️ bugün sağlık ocağına bilgi vermek için gidicektim kalp atışına da bakabiliyorlarmiş orda baktırırım🙏
Sağlık ocağındaki dopplerler belli Bir haftadan sonra bakar canım
Kızlar ya şimdiye kadar hiç olmayan bi belirtim var bu sabah endişelendim ve korktum biraz kasıklarıma şiddetli ağrılar girdi durdu şu an ama tekrar da ağrıyacak hissi de var. Yaşadınız mı böyşe bi sey
Benim hep ağrıyor. Hatta sabah uyanınca içime hava basmışlar gibi uyanıyorum şişkinlik ve ağrı
400 Gr almışım 😁
Hahaha yok artık 😂😂 deli
ahaha ben de 400 gram aldım :KK70:
🤣🤣 Ay ben öncesinde kaç kilo olduğuna bile bakmadım. Onlar normal oynamalardır kilo değil 😂

Kızlar ya bu doğum paketi güzelmiş ben Kayseri de 2 hastaneye sordum hem muayene hem doğum içinde yok. Direk hastaneyi belirleyip doktoruma gideyim dedim ama sadece doğuma 9-10 hatta king oda 16 diyen oldu hahah sinirlerim bozuldu

aslında sınırsız muayene ve detaylı ultrasonun paket içinde olması çok iyiymiş. Ancak git devlette doğur diyen bu doktor muydu yoksa başka bir doktor muydu? Kendisine güvenmemiş resmen. Aynı doktorsa bence ona gitmeyin ama daha güvendiğiniz bir doktorsa hatta konuyu da açıp sorun. Belki içiniz rahat ederse yaptırabilirsiniz.
aynı doktora gitmeyeceğim o başka doktordu. Aslında baya iyi bir doktor ama devlette doğurmamın bebek için daha iyi olacağını söylemişti. Yani küvezde kaç gün kalacağı belli değil ve doğum hastanelerinin küvezleri özel hastanelerden çok daha iyi demişti. Ve özelde sizin için maddi olarak çok külfetli olur demişti.

X