2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba bende inşallah aranıza katılacağım regle 3 gün varken kan testi 62 çıktı biraz daha takip yapacağım sonra doktora gideceğim, oruç tutuyor musunuz merak ettim doktorlarınız ne dedi? Temmuz ayında bebeğiöim kalp atışı durduğu için kürtaj oldum çok pimpirikliyim şuan ya bugün orucum ama bilemedim ne yapsam.
Bide kan pıhtılaşma sorunu olan varsa aranızda yardımcı olabilit misiniz? Kürtaj olduğum ay zar zor istedim doktordan pıhtılaşma testi aşağıya ekleyim bakılan değerlere doktor sorun yok dedi ama sanki eksik bakılmış gibi geldi bana geröi bilgim yok ama
Hoş geldin aramiza.
Ben oruc tutmuyorum saglikli degil bence de.

Kızlar merhaba bende inşallah aranıza katılacağım regle 3 gün varken kan testi 62 çıktı biraz daha takip yapacağım sonra doktora gideceğim, oruç tutuyor musunuz merak ettim doktorlarınız ne dedi? Temmuz ayında bebeğiöim kalp atışı durduğu için kürtaj oldum çok pimpirikliyim şuan ya bugün orucum ama bilemedim ne yapsam.
Bide kan pıhtılaşma sorunu olan varsa aranızda yardımcı olabilit misiniz? Kürtaj olduğum ay zar zor istedim doktordan pıhtılaşma testi aşağıya ekleyim bakılan değerlere doktor sorun yok dedi ama sanki eksik bakılmış gibi geldi bana geröi bilgim yok ama
Bende tutmuyorum özellikle suyu bol içmek için.

Ben tutmuyorum canım bebek için sağlıklı bulmuyorum beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor. Bazı doktorlar sıkıntı olmaz diyor ama emin olamayiz bence bulantın olsa bir şey yiyemezsin vs sıkıntı. Tutan arkadaşlar var ama
Evet doğrusun canım bende tedirginim evet bide öncesinde düşüğüm oldu Allahım affetsin napalım gerçi sizler 7-8 haftalık biz daha 4 haftalığoz

Benim doktorum önermedi orucu. Şeker sorunum olduğu için.

Zaman çabuk geçiyor canım 3+6da öğrendim 7+1 oldu bugün hala inanamiyorum oysa😍 bir bakicaksin bebişi görmüşsün
Ayy inşallh canım yaa 3+6 da kaç değerle öğrendin bende gerçi şuan 3+5 dün 62 ile öğrendim çok erken öğrendim hızlıca geçer inşallah bu süreçç

ben de araştırıyorum. Gitmeyi çok istediğim bir doktordan 11.500 fiyat aldım. sınırsız muayene, tüm tahlil tetkikler, detaylı ultrason, doğum, refakatçi giderleri, doğum sonrası anne ve bebeğin rutin kontrolleri, bebeğin işitme testi hepsi dahil. Ama şöyle bir tereddütüm var ilk gebeliğimde 7,5 ay özel doktora gittim, doğum yapacağım hastaneyi ayarladık. Ama 34.haftada suyum gelince sen doğum hastanesine git orda doğur riskli bir doğum, bebeğin kaç gün küvezde kalacağı belli değil. Onlar daha tecrübeli bu konuda dedi. Ve devlette doğurdum :)
Her hastanede var mı

Kızlar bu hamilelikte bulantı ya sebep olan beta HCG hormonu sanırım. Daha önce tecrübe eden arkadaşlar var mı kaç oldğunda bulantı başladı
Benim ilk hamileliğimde 4+5 de öğrendim hamile olduğumu. Öğrenmeden 2 gün önce başlamıştı. Bebeğimin kalbi 8+5 durunca ya kadar çok kötü günler yaşattı bulantı. Bu hamileliğimde şu an 6+1 bu hafta ara ara yokluyor aç kalınca ve sabah ilaç için 8 gibi kalktığımda.

X