2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bu çorapları eşim, nişanlı iken düğün alışverişinde almıştı :) inşallah giydirmek nasip olur 🧡

Eklentiler

• 16505480513481108464294791485682.jpg
    16505480513481108464294791485682.jpg
    170,3 KB · Görüntüleme: 43
Benim doktorumda 16-17 de soyluyo ben o yuzden direkt cinsiyet ogrenmeye gittigimde tembihlicem soylemesin diye..kagita yazip verin dicem. Ultrason ekraninada bakmicam bakarsam anlarim cunku.cinsiyet partisi en buyuk hayalim benim
Evet ben de çok istiyorum ve klasik balon patlatma da değil daha güzel bir şey yapmak istiyorum bakalım o günlere gelelim de güzel bir planlama yapacağım. Baksam anlamam ben yüksek ihtimal ama bakmam yine de erkekse belki anlarım diye sürpriz bozulmasin

Bir şey sorcaktım ben hala bir doktora başlamadım ; kontrola 1,5 hafta war 🤷🏻‍♀️ 7 haftalık olcak sanırım Bat tarihine göre kalp atışından sonra inşallah başlıcam bi’ doktora..
ben kansızım diye kan hapı kullanıyorum sabah akşam FERRUM (demir+folik asit)
Acaba zararı olur mu ; geç aklıma geldi. Eşim olabilir mi diince ; düşünmeden duramıyorum.? Fikri olan warmı kızlar ❣️💋🙋🏻‍♀️

Bir şey sorcaktım ben hala bir doktora başlamadım ; kontrola 1,5 hafta war 🤷🏻‍♀️ 7 haftalık olcak sanırım Bat tarihine göre kalp atışından sonra inşallah başlıcam bi’ doktora..
ben kansızım diye kan hapı kullanıyorum sabah akşam FERRUM (demir+folik asit)
Acaba zararı olur mu ; geç aklıma geldi. Eşim olabilir mi diince ; düşünmeden duramıyorum.? Fikri olan warmı kızlar ❣️💋🙋🏻‍♀️
Demir hapı 12. Haftadan sonra başlanır genelde. Bence kafanıza göre davranmayın. Sağlık ocağına gidip genel değerlerinize baktırın.

Merhaba biz doğum paketi aldık medicalparktan 12.500. erken diye düşündüm ama muayene artı tahliller o kadar çok tuttu ki bari içine dahil olsun dedik.
Çokmuş cidden ; ben ilk hamileliğimde aynı şekilde dr ve tahlillere çok harcamıştım. Her hafta kontrol 😬 şimdi araştırmaya gidiyorum önce netlik kazansın bebeğin kalp atışı var mı yok mu ondan sonra iyi bi doktor 😁😬❣️ Tecrübe edindim ; çünkü kürtaj olabiliyorsun 🤷🏻‍♀️🙄

aranızda doğum pakedi satın alan ya da düşünen var mı kızlar bi fiyat araştırmasındayım şu sıra.
ben de araştırıyorum. Gitmeyi çok istediğim bir doktordan 11.500 fiyat aldım. sınırsız muayene, tüm tahlil tetkikler, detaylı ultrason, doğum, refakatçi giderleri, doğum sonrası anne ve bebeğin rutin kontrolleri, bebeğin işitme testi hepsi dahil. Ama şöyle bir tereddütüm var ilk gebeliğimde 7,5 ay özel doktora gittim, doğum yapacağım hastaneyi ayarladık. Ama 34.haftada suyum gelince sen doğum hastanesine git orda doğur riskli bir doğum, bebeğin kaç gün küvezde kalacağı belli değil. Onlar daha tecrübeli bu konuda dedi. Ve devlette doğurdum :)

Kızlar merhaba bende inşallah aranıza katılacağım regle 3 gün varken kan testi 62 çıktı biraz daha takip yapacağım sonra doktora gideceğim, oruç tutuyor musunuz merak ettim doktorlarınız ne dedi? Temmuz ayında bebeğiöim kalp atışı durduğu için kürtaj oldum çok pimpirikliyim şuan ya bugün orucum ama bilemedim ne yapsam.
Bide kan pıhtılaşma sorunu olan varsa aranızda yardımcı olabilit misiniz? Kürtaj olduğum ay zar zor istedim doktordan pıhtılaşma testi aşağıya ekleyim bakılan değerlere doktor sorun yok dedi ama sanki eksik bakılmış gibi geldi bana geröi bilgim yok ama

Eklentiler

• 1654B092-C759-40E9-8981-977426E93FCE.jpeg
    1654B092-C759-40E9-8981-977426E93FCE.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 37270D22-EDD1-4D90-A2E7-0FB11655BB1F.png
    37270D22-EDD1-4D90-A2E7-0FB11655BB1F.png
    261,7 KB · Görüntüleme: 32
  • EA96BEBF-9437-429A-8030-F21FB1B5FFA2.png
    EA96BEBF-9437-429A-8030-F21FB1B5FFA2.png
    257,7 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar merhaba bende inşallah aranıza katılacağım regle 3 gün varken kan testi 62 çıktı biraz daha takip yapacağım sonra doktora gideceğim, oruç tutuyor musunuz merak ettim doktorlarınız ne dedi? Temmuz ayında bebeğiöim kalp atışı durduğu için kürtaj oldum çok pimpirikliyim şuan ya bugün orucum ama bilemedim ne yapsam.
Bide kan pıhtılaşma sorunu olan varsa aranızda yardımcı olabilit misiniz? Kürtaj olduğum ay zar zor istedim doktordan pıhtılaşma testi aşağıya ekleyim bakılan değerlere doktor sorun yok dedi ama sanki eksik bakılmış gibi geldi bana geröi bilgim yok ama
Ben tutmuyorum canım bebek için sağlıklı bulmuyorum beslenmemize dikkat etmemiz gerekiyor. Bazı doktorlar sıkıntı olmaz diyor ama emin olamayiz bence bulantın olsa bir şey yiyemezsin vs sıkıntı. Tutan arkadaşlar var ama

X