2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar merhaba bugün 7+5 iz dün mide bulantılarım biranda şiddetli başladı doktor mide bulantısı ilacı vermişti akşam içecektim işten çıkıp eve kendimi zor attım yendiğim herşeyi afedersiniz çıkardım ilk defa bu kadar kötü oldum ve çalışıyorum şuanda sabahtan beri geçmeyen ince ince bulantılarım var ilaç anlık kesiyor ama nafile çalıştığım yerin yanında çorbacı var oranın kokusu beni mahvediyor bi öneriniz var mı çift maske takıyorum bu seferde başım çok ağrıyor
Ilacin ismi ne ?
Bir daha doktora gidin geçmediyse farkl ilac verirler.

Bugün bakar demiştim ama bebek yoksa boşuna yapmayalım diye herhalde istemedi neyse artık on gün sonra kalbi duyunca yaptırırız artık🥰
Aynen canım inşaAllah 🥰
aranızda doğum pakedi satın alan ya da düşünen var mı kızlar bi fiyat araştırmasındayım şu sıra.
Olmamı canımm mecburr devlette randevu yok özelde de mecbur paket alacaz uyguna gelsin diye ama hala karar vermedim doktora bi kalbi duyayım aynı doktorumda sonra düşünücem

Kızlar bi de gereksiz üşüyen var mı ya? Ayaklarım hep buz gibidir zaten benim ama dün ekstra üşüme titreme geldi bana biraz ateşim yükselir gibi oldu. Gebelik başında böyle bi şey yaşayan var mı
Evet üşüme ile anladım hamile olduğumu ayaklarım buz kesti benim sürekli şimdi daha iyim

Covid geçiren var mı aramızda bugün aile hekimi kan pıhtılaşma sorunu oluyor dedi. Zaten coraspin kullanıyordum bıraktırdı kadın doğum. Tekrar gidemedim kadın doğuma. Düşük yapar mıyım diye çok korkuyorum şu an. Yarın kadın doğuma gidecem pıhtılaşma testi yaptıracağım. Geç mi kaldım acaba kafamda deli sorular

Selam kızlar keseyi gördük 5+0 6mm ☺️ şekerim yine yüksek çıktı halbuki 15 günde 4 kilo verdim diyetle ama hala yüksek. Bakalım olmadı insülin kullanacağım. Gebelikte şekerin 90ı geçmemesi gerekiyormuş. İdrar enfeksiyonum için kültür verdim. Benim de erken doğum öyküm olduğu için işi sıkı tutacağız. Aile hekimine yarın kayıt yaptırıp kan vereceğim. Veremediğim tahlilleri ise doktorum tamamlayacak. Haftaya Perşembe yine kontrolüm var. Kalp atışlarını belki duyarız dedi. ☺️♥️

Seker kac cikti.
Benim 121.
Normalde seker sorunum yok.

Yaa benim 110 çıktı 🥲 takipte kalalım dedi belki ilaç başlarız dedi babam şeker hastası
Benim de 94 çıktı doktor üst sınırda dedi. Şeker yüklemesi erken yapılacakmış sanırım. Kilo vs problemim hiç yok ama

İdrar kültürü temiz çıktı çok şükür

Benim de 94 çıktı doktor üst sınırda dedi. Şeker yüklemesi erken yapılacakmış sanırım. Kilo vs problemim hiç yok ama

İdrar kültürü temiz çıktı çok şükür
Şükür canım
Bana da aynısını dedi erken yaparız dedi bilmiyorum iyi mi kötü mü ne işe yarıyo onu da bilmiyom

Covid geçiren var mı aramızda bugün aile hekimi kan pıhtılaşma sorunu oluyor dedi. Zaten coraspin kullanıyordum bıraktırdı kadın doğum. Tekrar gidemedim kadın doğuma. Düşük yapar mıyım diye çok korkuyorum şu an. Yarın kadın doğuma gidecem pıhtılaşma testi yaptıracağım. Geç mi kaldım acaba kafamda deli sorular
Merhaba geçen ay covid geçirdim hatta muhtemelen hasta iken hamile kaldım. Çok büyük ihtimalle de 5 gün öncesine kadar tekrar covid oldum. 10 gündür çılgınlar gibi öksürüyorum. Bebeğe bir etkisi yok merak etmeyin.

Merhaba biz doğum paketi aldık medicalparktan 12.500. erken diye düşündüm ama muayene artı tahliller o kadar çok tuttu ki bari içine dahil olsun dedik.
Ay burda da var medical park her yerde aynı mı acaba oraya daha gitmedim yine özel ama dsndik bi hastaneye gidiyorum şuan evime 5dk diye. Belki oraya geçebilirim 20dk flndır orasıda şuan hala karar aşamasındayım

Şeker yüklemesi 20. haftadan sonra zaten. Sadece şüpheli durumlarda şeker takibi yapılıyor :)
Benim sali gunu gittim dahiliyedeki çilgin doktor seker yuklemesi icin yarin gel dedi tahlili ayarladiydi 😅 bir yanlislik oldugunu hissedip tahlile gitmemistim 😅

X