2022 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Cesaretinize hayranım valla ben. Tebrik ediyorum almila dan sonra çocuk defterini kapattım. bir de yumurtalık rezervi azalma sorunum var. Aşırı kararsızım
Cesaret edip yaptigimi kim dedi kazaya kurban gittim tatil dönüşü bi baktim ki hamileyim allahtan kiz yoksa kiz olana kadar dogurabilirdim

Yumurta rezervinde azalma varsa ilerde pisman olabilirsin canim yaomadigina benim yengem 15 yil ara verdi olmadi 2 kere tüp bebek denedi yine olmadi çok pişman
Ya herkes aynısını söylüyor ama korkuyorum asla doğum korkumu yenemiyorum. Almila sürekli hasta oluyor. Kafam aşırı karışık

Ya herkes aynısını söylüyor ama korkuyorum asla doğum korkumu yenemiyorum. Almila sürekli hasta oluyor. Kafam aşırı karışık
Ay göktuğu bilmiyormuş gibi konuşma totosu hic düzeliyor mu hayir suan bile hasta ben artik kabullendim umursamiyorum bile dogum korkusu da beni yaklastikca sariyor ama bi daha dogurmam allah isteyene nasip etsin

Ay göktuğu bilmiyormuş gibi konuşma totosu hic düzeliyor mu hayir suan bile hasta ben artik kabullendim umursamiyorum bile dogum korkusu da beni yaklastikca sariyor ama bi daha dogurmam allah isteyene nasip etsin
Kız işte bende takmıyorum ama eşim öyle değil beni yiyip bitiriyor. Takıntılı. O yoruyor beni. Valla ssvd düşünüyorum ikinci olursa.

Kız işte bende takmıyorum ama eşim öyle değil beni yiyip bitiriyor. Takıntılı. O yoruyor beni. Valla ssvd düşünüyorum ikinci olursa.
Aman yok ben yapamam oyle normal dogum benlik iş degil benim kocamda ayni ben artik onu da duymuyorum

Aman yok ben yapamam oyle normal dogum benlik iş degil benim kocamda ayni ben artik onu da duymuyorum
Doğru ya aynıydı bizimkiler ah ah işte keşke bende öyle yapabilsem. Seneye bakalım düşünüyorum. Olursa olur olmazsa allahtan derim napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…