2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Annelik doğduğu andan itibaren başlıyor ameliyat masasında o ağlama sesini duyana kadar içim korkuyla kaplıydı o sesi duyunca dünyalar benim oldu
Az giydiriyorum ona rağmen uyandırmakta zorlanıyorum sarılık başlangıcı var umarım ilerlemez yarın kontrole gidecez bakalım doktor ne diyecek
Aynen öyle cnm. İnşallah birsey olmaz ve ilerlemez. Bol bol emzir cnm. Birde temiz havaya çıkart.
Ben kıyafeti olan fotoğrafçı bakıyordum böyle kat kat tülleri olan elbiselerden sonra vazgeçtim tüllerden göbek gözükmüyor devasa bir anne ortaya çıkıyor. Ben de kendime balık etek dizden aşağısı kabarık tül ve göbeği açık büstiyer diktirdim. Bir de arkadaşımın düğünü için elbise almıştım onu giydim . İki elbiseli konsept oldu
Hmm kesin güzel olmuştur.
Atsana kız bir resim 🙈

Ayyy canım son durum nedir sağlıkla gelsin bebis inşallah en güzeli en hayırlısı neyse o olsun ikiniz içinde🤲😇

Ayy maşallah çok güzel canım bence hastanede kalsaydın Allah korusun ikiniz içinde tehliklei olabilir. İnşallah sağlıkla gelsin yavrun sağlıkla kavuşun 🤲🌺

Benimkide sadece esniyor bugün çok tuhaf inşallah içerde herşey yolundadır çok endişeliyim yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah az daha dayansin Bebisler 🤲🤲🌸

Kıyamam canım benim ya inşallah sağlıkla evinize dönün yavrunuzu kucaklayıp , odasına beşiğine kavuşsun mis kokusuyla dualarım bebişinle annesi güçlü dur sende bol bol sütün olsun inşallah🤲🤲🌸
İnşallah kuzum ya İNşallah hepimiz sağlıkla alalım 🌺

K Kuzusunun annesi canım sen süt icin doktor toz verdi demiştin faydasını gördünmü adı ne bende bi doktora sorim eger kullan derse alim
Daha iki gündür kullanıyorum canım ama ondan mı yoksa bulantılarım kesildiği için rahat yemek yemeye başladığımdan mı bilemedim biraz da olsa bir artış var sanki ama dediğim gibi faydası var mı yoksa para tuzağı mı bilmiyorum sen yine de bir danış bakalım senin doktorun ne diyecek o da onaylarsa faydalı demek ki

Yok kuzum yanlış hatırlıyosun.benim 26. 27.haftadan itibaren baş gelişti ama ilki sezaryen olduğu için 2.de sezaryen olacak.doktorumuz o yüzden gün verdi bize.olurda o güne kadar kendisi gelecek olursa o ayrı tabi 😊
Ters gelis womenclub mıydı bu aralar kafam baya dalgın canım hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin de sezaryen normal fark etmez sadece sezaryen doğum sonrasında bir hafta kadar zorluyor normal doğum yapanlar bir günde kalktık diyorlar ben kabuğunun üstüne dönmüş kaplumbağa gibi yatınca yardım eden olmadan kalkamadım

Merhabalar herkese.
Ben oğluma kavuştum 😍 15 haziranda doğum yaptım. 37+1 de gelmek istedi oğlum 😅 Gece sancılarım başlamıştı. Boynunda da kordon vardı. 28 haziranda sezaryen olacaktım normalde ama doktorum beklemeyelim her an normal doğumun başlayabilir dedi. Çok şükür bebeğimi sağlıcakla kucağıma aldım. Şimdi 15 günlük 😍 İlk haftalar sarılık falan derken biraz yoğun ve yorucu geçti. Şimdi daha rahatız çok şükür. Bebeğini bekleyen herkese kolay doğumlar diliyorum. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah kuzularınızı. Bir de hastane çantanızı her an arabada falan bulundurun her an doğum olabilir diye. Biz çantayı almadan gitmiştik hastaneye ve acil doğuma almak istediler. Eşim aceleyle eve geldi çantayı almaya ve ben ameliyata girerken zor yetişti 😅

Haziranın son süpriz bebişide geldi Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏🏻

Allahımm zorla doğurtacaksın çocuğu sonunda😂😂 sen inat o senden inat gelmez bacım o temizliğe de gelmez bence 😂

Gözün aydınn sağlıcakla al kucağına bebeğini 🌸
Ağla ağla rahatlarsın hormonlarının sana son oyunu bu ☺️
Sağol canım. Şimdiye kadar hormonlar ele geçirememişti bunyemi ama bugün coştular 🥺
Merhabalar herkese.
Ben oğluma kavuştum 😍 15 haziranda doğum yaptım. 37+1 de gelmek istedi oğlum 😅 Gece sancılarım başlamıştı. Boynunda da kordon vardı. 28 haziranda sezaryen olacaktım normalde ama doktorum beklemeyelim her an normal doğumun başlayabilir dedi. Çok şükür bebeğimi sağlıcakla kucağıma aldım. Şimdi 15 günlük 😍 İlk haftalar sarılık falan derken biraz yoğun ve yorucu geçti. Şimdi daha rahatız çok şükür. Bebeğini bekleyen herkese kolay doğumlar diliyorum. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah kuzularınızı. Bir de hastane çantanızı her an arabada falan bulundurun her an doğum olabilir diye. Biz çantayı almadan gitmiştik hastaneye ve acil doğuma almak istediler. Eşim aceleyle eve geldi çantayı almaya ve ben ameliyata girerken zor yetişti 😅
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla büyüsün bebeğin😊

Merhabalar herkese.
Gözün aydın olsun canım allah analı babalı büyütsün inşallah

X