2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bana da 3 Temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor bu cumartesi yani 😄 Ama benim hislerine pek güven olmuyor 😂

Ama neden bilmiyorum bu sabah farklı hislerle uyandım bugün sancilanicakmisim gibi hissediyorum bakalım ne olacak 🤔
Sen sus bakim her gün farklı hisler yaşıyorsun hiç umutlanma ben senden önce doğurucam 😂😂

Bana da 3 Temmuzda doğuracakmışım gibi geliyor bu cumartesi yani 😄 Ama benim hislerine pek güven olmuyor 😂

Ama neden bilmiyorum bu sabah farklı hislerle uyandım bugün sancilanicakmisim gibi hissediyorum bakalım ne olacak 🤔
Sen 3 diosan oda 5 olur :KK70:
Nasılsa hissetilerin olmuo :KK70:
Hem 2 gnün lafı olmaz 🙈
Aminnn amin canım 🙏🏻 💕

Yok mu arttıran 3 kişi olduk çıkın çıkın gelin 😂
Ben sizden 15 gn sonra..
Küçğüz biz teyzesi :KK70:

Sen sus bakim her gün farklı hisler yaşıyorsun hiç umutlanma ben senden önce doğurucam 😂😂
Hiç şaşırmam 😂
Bugun benim sancilarda kesildi doktora gidecegiz ya
Seninki babasını bekleyecek demek ki ☺️
Sen 3 diosan oda 5 olur :KK70:
Nasılsa hissetilerin olmuo :KK70:
Hem 2 gnün lafı olmaz 🙈
Diyorum ya benim hislere güven olmuyo 😂 5 Temmuz da güzel bir tarih 38+0 oluyoruz tam 🥰

Ama hislerim de arada tutuyor sancılarım hafiften başladı şimdi 🤦🏻

Hiç şaşırmam 😂

Seninki babasını bekleyecek demek ki ☺️

Diyorum ya benim hislere güven olmuyo 😂 5 Temmuz da güzel bir tarih 38+0 oluyoruz tam 🥰

Ama hislerim de arada tutuyor sancılarım hafiften başladı şimdi 🤦🏻
Gmz sen doğurunca hepimiz doğurmuş gibi derin bir oh çekecez
Bide Nosking Nosking doğurunca :KK70:

Benim de hem vajinada hem makatta baskı var zonklama var bu gece farklı bir şey olduğu kesin. Peki genel olarak kanala yerleştikten ne kadar zaman sonra geliyorlar ?
Cok farklı cnm. Doğum nasıl farklıysa oda öyle zaman vermek mümkün değil. Bazen 6 hafta bazende çabuk ilerliyor.
Günaydın kızlar 10 da bebisimi görmeye gidicez bakalım ne durumda:)
Ben, ben göreceğim meleğimi 🥰
10 gün geri attı kanka :KK70:
Sende git sende gün al :KK70:
Vay vay vay... Kız Allah nasip ederse normal dogum istiyorum o yüzden nasıl gün alayım 😂
Gelmese, yada plasenta kireçlenme (yaşlanması olursa) ikinci kızımda ki gibi o zaman suni sancı veriyorlar.

Bence manuel hastanede daha kullanışlı olur
Sağol canım
Günaydın gözümüz capaklandi onla uğraşıyoruz şükür sutumuzde iyi
Kilo aldım diye üzülmeyin bir haftada 10 kg gitti ilk gun az gitmisti sislik coktu kaldı 7 kg
Geçmiş olsun kuzum bol bol göz kanallarına masaj yap bebişin ılık suyla, kilon da ne güzel gitmiş masallah

Cok farklı cnm. Doğum nasıl farklıysa oda öyle zaman vermek mümkün değil. Bazen 6 hafta bazende çabuk ilerliyor.

Ben, ben göreceğim meleğimi 🥰

Vay vay vay... Kız Allah nasip ederse normal dogum istiyorum o yüzden nasıl gün alayım 😂
Gelmese, yada plasenta kireçlenme (yaşlanması olursa) ikinci kızımda ki gibi o zaman suni sancı veriyorlar.
Bende öyle istiodm ama bebeğin eşiği cok Hafif aşağda kalmş
Doktorum bayramdan sonra yokmuş
Risk alamadm kendş yPsn istedm
Mecburen sezeryan 🙈

X