2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Allah razı olsun kızlar hepiniz yazmışsınız. Çok şükür bi sorun çıkmadı su hala az ama acil sezaryene alınacak kadar değil dedi doktor. Doğurmadım yani
İyi iyi çok şükür sen sürekli uzan ne kadar anne karnında kalırsa o kadar iyi

Rabbim yardımcın olsun inşallah kötü birsey degildir canım

Arkadaslar hepinize merhaba ben haziran anneleri topiginden geliyorum bizim oglan nazli ciktigi icin gelmeye pek niyeti yok. 2 temmuz’da mecbur sezeryanla alacaklar. Benim gibi 2 temmuz’da dogumu olacak olan var mi cuma gunu (41+0 oluyor)
Hayırlı sağlıklı gelsin inşallah canım bizim topik çok hareketli sürekli bir doğuran var ama hep sürpriz oluyor Kimileri sürekli sancılı her an doğurucam sanıp doguramiyor (mesela ben) kimileri de kontrole diye gidip doğurup da çıkıyor çok heyecanlı bir topigimiz var Her gün acaba bugün kim doğuracak diye kalkıyoruz

Kocan lada birbirinizi yemediniz cnm. O miniklere bakmaktan. Sevmekten kavgayı bile unutuyor insan. Aşk ile doluyor.

Evimin işini bi ile yapıyorum yavaş yavaş cnm. Hastane çantamı hazırlarım inşallah yakinda

Gobisi dusunce yani 7 gunluk filanken

Buraya yaz canım sen o lohusa kafasında insana en sevdiği bile batabiliyor
Aynen canım ya hamilelik ve lohusa psikolojisi insanı çok yıpratıyor insan dertleşecek kimse arıyor ama etraftakiler anlamıyor damdan düşenin halinden damdan düşen anlar derler burda hepimiz aşağı yukarı aynı psikolojiyi yaşadığımız için birbirimizi çok iyi anlıyoruz

Bana doktor siz ne giyiyorsanız bir kat fazlası demişti sarılık başlangıcı olunca uyandırmak zor oluyor doktor ev 23 derece olsun diyor biz 25 derece yapıyoruz atletle duruyor üstüne sadece müslin örtü atıyorum çabuk uyansın diye ama kv onu bile iki kat örtüyor eldiven çorap var ama kv ye kalsa hastane çıkışı takımı falan giydirir yani üşür diye

Supermis ben basindan beri surprizsizim bizimki yattigi yerden cok memnun kilini bile kipirdatmiyor

Bana da doktor 60cc ye iki ölçek dedi 40 içiyorsa 1 buçuk ölçek dedi öyle yapıyorum ama meme emmesi çok uzun sürüyor sütün az mama verelim diyen kv bebek azcık kilo alınca sütün arttı mamayı yakında bırakır diyo halbuki mama olmasa çocuk yine kilo verecek benim süt artıyor tabi ama o da büyüyor yarın 1 haftalık olacak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…