2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İnşallah canım kırkımız çıktıktan sonra bir mucize bekliyorum
kendi annemi bile 20 gün anca tıtarım diye düşünüyorum :)
kv nin bana zamnında yapmadıgı kalmadıgı için torununa öyle el cocugu gibi uzaktan bakacak mecbur:)
hamile oldugumu söylememe bile şükür etsin 😂🤪
karakter olarakda birilerindn bişi bekleyem gören biri olmadıgım için.sezeryan yerim düzelene kadar ve bebekde huzurlu olursa yarı kırkına kadar annem durur sonra arada gider gelir:)

Yok artık amaa. Sende de iyi sabır varmış 😄😄 bunun hormonlarla ilgisi yokki, adamin dediği lafa bak. Egolu bişey belli.. ya da babacan tatlı sert biri olmaya çalışıyor ama beceremiyor..
bugün de ben gaza getirmiş olmayayim sorma sen, benim yüzümden laf yeme 🙊😊 üzülürüm sonra
Gaza gelsem de orda sönüyorum zaten 😅bi kem kum eder nabiz yoklar yumusak bi yer bulursam dalarm artik🙈

Kızlar selam 🎈

Nst normal bendede.. Bebek 2800 olmuş
Suratını göstermedi.. Poposu sırtı dönük :KK70:
Sanırım artık nazlanıyor...
Suyu azalananlardan biride bem oldum ✋

Bu arada doğum şeklim netleşti... Sezeryan olacam
Bayramın 1. Veya 2. Günü Allah kısmet ederse bende minnoşu kucağıma alacam
Gözün aydın canım için rahatlamıştır stresliydin dün ☺️ Senin de tarih belli oldu hepiniz benden önce doguracaksiniz 😂😂
Doktor nst sonucunu beğenmedi tekrar istedi🤦‍♀️
Bebeğin kalp atışlarını mi beğenmedi canım yoksa sancı falan mı çıktı söylemedi mi bir şey?

Gözün aydın canım için rahatlamıştır stresliydin dün ☺️ Senin de tarih belli oldu hepiniz benden önce doguracaksiniz 😂😂

Bebeğin kalp atışlarını mi beğenmedi canım yoksa sancı falan mı çıktı söylemedi mi bir şey?
Kalp atışları canım sancı zaten 20nin üzerine çıkmıyor

İnşallah ikinci Nst güzel çıkar canım iki bebekte de mi sorun gördü yoksa sadece birinin mi kalp atışlarını begenmedi
Bu begenmediginin suyu zaten azdı daha da azalmış. O yüzden net istedi zaten kalp atışlarına bakalım dedi onu da beğenmedi. 120-160 arasındaydı ilk nstde normal değil mi ki nesini beğenmedi acaba

Kızlar selam 🎈

Masallah canim ne guzel.buyuyorlar😍 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin, senin haftan günün tam olarak kac☺️

Geniş t2ncereye su koy canım. Malzemeleri de içine at kaynat 1 2 taşım sonra da biraz sıcak suda dursun çıkar kendi kendine kurusun. Pompayı parçalarına ayırmayı unutma.
Çok sağol canım dün kaynatmamıştım bugün böyle yapayim, süt sağma makinem de var el pompası da sence hangisini hastaneye götürmeliyim
Sancım öyle dayanılmayacak şekilde değildi ama ağrı eşiğim yüksekmiş ondan olabilir😊 yalnız ben açıklığı hissediyordum sanki elimi atsam çekip çıkaracakmış gibi oluyordum 😀
Kızzz valla ben de bebeği çok aşağıda hissediyorum yarın kontrol bakalim ne olacak:)

Kızlar selam 🎈

Maşallah canımm:)

Kızlar selam 🎈

Gözün aydın kuzum maşallah bir sıkıntı yok sağlıcakla kucağına al inşallah 😍
Bu begenmediginin suyu zaten azdı daha da azalmış. O yüzden net istedi zaten kalp atışlarına bakalım dedi onu da beğenmedi. 120-160 arasındaydı ilk nstde normal değil mi ki nesini beğenmedi acaba
Aslında normal canım neden olduğunu sorsaydın keşke zorla doğurtmasın seni

Çok sağol canım dün kaynatmamıştım bugün böyle yapayim, süt sağma makinem de var el pompası da sence hangisini hastaneye götürmeliyim

Kızzz valla ben de bebeği çok aşağıda hissediyorum yarın kontrol bakalim ne olacak:)
Elektiriklimi makina canım onu götür ilk gün sürekli sağarsan o daha çabuk açıyor kanalları ve sıcak uygula sagmadan masaj yap bol su iç

Kızlar benim bebeğim vanda yatarken ben anne otelinde kaldım hastane özeldi ve oranın süt sagma makinası ike sagdım bol su ictim ilk basta 30u bile bulmuyordu sonra 40 oldu emzirmeye gecince sagmadim sütümü ama hastane tipi makina çok iyi benim gögsüm manuel pompada sertlik kalıyordu elle sagıyordum onunla sagdım yumuşacık oluyordu hastane tipi makinalar kesinlikle çok iyi

Elektiriklimi makina canım onu götür ilk gün sürekli sağarsan o daha çabuk açıyor kanalları ve sıcak uygula sagmadan masaj yap bol su iç
Elektirikli canım lansinoh 'ün ablam vermişti, çift taraflı o zaman onu gotureyim bir de sıcak su torbası gotureyim göğsüme koyarım:) Sağol tecrübeli anne :)

Bayrama da bir sey kalmadı hadi hayırlısıyla sağ salim kucağına al 😍😍
Evet ya az kaldı ♥️
İnşallah cnm cok saol
Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım

Hayırlısı olsun canım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim inşallah 😍
Aminnn inşallah cnm benim ♥️

Ay hayırlı olsun günlerimiz aynıydı sanki benimki de 2750 çıktı gün vermedi tabi daha sırtı dönüktü
35+3 üm cnm..
Aynen sırtı dönüktü cnm 🙈

Gözün aydın canım. Suyun artması için havuç suyu öneriyordu sanki kizlar. Aklinda olsun.. kaçıncı haftandaydin. Senin yazıların kalkmış gözükmüyor kaç haftalık olduğun 🤭
Ya bide şey dicem, hani az hareketli bu çocuk diyorsun ya hep ben de öyle diyorum çoğu zaman.. sebebini buldumm 🤩 Poposu ve sirti dönük olduğu için az hareketli gibi geliyor bence sana da bana da 😄 tekmeleri içe savuruyor 🙈
35+3üm cnm...
Acaba sebeb omudur ya
Doktora dedim hareketleri az
Cok hissetmiorm.. Yoo hareketşeri gayet iyi dedi

Valla senden önce doğurursam hiç şaşırmayacam :KK70:
Sen bekle daha :KK70: :KK70:

Masallah canim ne guzel.buyuyorlar😍 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin, senin haftan günün tam olarak kac☺️
35+3üm cnm..
Cok cok saol ♥️

Maşallah canımm:)
Cok saol cnmm ♥️♥️

Gözün aydın kuzum maşallah bir sıkıntı yok sağlıcakla kucağına al inşallah 😍

Aslında normal canım neden olduğunu sorsaydın keşke zorla doğurtmasın seni
İnşallah cnm cok saol ♥️♥️

Hayirlisi olsun canim bebeklerin herseyi yolunda demi annesi
Ilk nstyi beğenmedi tekrar bi yarım saat çektir dedi. Tam 1 saattir nstdeyim uzatıp duruyorlar canım sıkıldı
Anladım canım riske atmak istemeyebilir o zaman evet İnşallah 3 ünüzde sağlıcakla birbirinize kavuşun hayırlısı ile bakalım ne diyecek nstden cıkınca
Az önce bi geldi gitti canım bir sey demedi ikinci nstyi habire uzatıyorlar tam bir saat oldu. En son ebe geldi yine bi 10 dakika daha uzatalım dedi. Onun 10 dakikası yarim saat🤦‍♀️

Ilk nstyi beğenmedi tekrar bi yarım saat çektir dedi. Tam 1 saattir nstdeyim uzatıp duruyorlar canım sıkıldı

Az önce bi geldi gitti canım bir sey demedi ikinci nstyi habire uzatıyorlar tam bir saat oldu. En son ebe geldi yine bi 10 dakika daha uzatalım dedi. Onun 10 dakikası yarim saat🤦‍♀️
Bi sıkıntı oluyor mu olmuyormu emin olmak istiyorlardır canım karnında iki can taşıyorsun üstünde duruyorlar ne güzel

Valla benimki Ağustos sonuna kadar kalmayı düşünüyor bir mucize bekliyorum gitmesi için hala daha bebeğin ayakları üşüyor diyo doktor ayakları soğuk olur ama üşümez dedi diyorum doktorların dediklerine de inanmıyormuş dedim o zaman 10 yıl tıp fakültesini boşa mı okuyorlar klima da biz üşüyorsak bebek de üşürmüş hastanelerde bebek kısımları buzhane gibi diyoruz ama nafile
Allah sabir versin Ya gerçekten okudukça sinir oluyorum şu kayinvalidelere insanın hayatını kolaylastiracaklari yerde daha da zorlastiriyorlar. Gelmişsin yemek yap bebeği yıkamaya yardim et anneye yardim et yani her şeye karışmak nedir. Benim ki de daha doğmadan başladı neymiş benim memelerim küçükmüş süt gelmeyebilirmis alt ust oturuyoruz yurt disindaydi zaman yaklasti diye cagirdik yok erken çağırmışiz ne zaman gelecek hadi artık gelsin bebek diye strese sokuyor beni dediği laflara bak. Allah bilir yani ne zaman yazdıysa alnına o zaman gelecek cahil cahil konuşmalar kendileri hiç çocuk doğurmamış sanki Dün kendi istegiyle hastaneye geldi saat 9 buçukta girdik 12 de anca cikabildik nst di muayeneydi yok boyle bise gormemis cok gec bitmis işimiz diger gelinlerinde hep bir kiyaslama

X