2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bebek kasilip kendini asagiya itiyor surekli bugun su gelmeden dogurmam heralde demi
Canım herkesin suyu önceden gelecek diye bir şey yok bazılarının doğum anında gelebiliyormus yani suyum gelmedi diye güvenme. Sancıların 5 dkya düşünce hemen git hastaneye. Allah korusun açılman olur farketmezsin evde başlar doğumun ikiniz de riske girersiniz

Canım herkesin suyu önceden gelecek diye bir şey yok bazılarının doğum anında gelebiliyormus yani suyum gelmedi diye güvenme. Sancıların 5 dkya düşünce hemen git hastaneye. Allah korusun açılman olur farketmezsin evde başlar doğumun ikiniz de riske girersiniz
Ay allah korusun canim vajinaya baskim var ama makata yok buda tedirginligimi azaltiyor ve dogum oncesi enerjide gelmedi daha

Kizlar lohusalik cok zormus sabahtan beri agla agla yamuldum gercekten. Kayinvalidem bebek gormeye diye geldi bi kez nasilsin diye sormadi bana kadin olacak bi de. İnsan kendini asil bu zamanda degersiz hissediyor. Allahim yardim etsin insallah depresyona girmem lohusalik zor
Canım kv ya, da başka biri senin moralini bozma in bebeğini etkiler böyle düşün mutlu olmaya ve insanları çok da sallamamaya çalış derim 🤗 nefesini tut 10 a kadar say sonra senin yüzünden bu kıymetli an'ımı harcayamam de ve bebişin öp geç 😂 Spotify yt da falan yeşimin şifa evi var 10 dakikalık rahatlama vs meditasyonu tavsiye ederim

Doğum yaptım saat 15.55de ♥️
Gözün aydın kavuştun yavruna 🥰🥰
Gelmedi bugun hic iyi degilim canim dogurcam gibi hissediyorum insallah gamze gibi olur benim kizda saka yapiyordur
Ben sürekli nstye girdiğim için gelen sancinin nstde ne kadar çıktığını anlayabiliyorum artık canım ama sen çok girmedin eğer gerçekten siddetliyse en azından acilden gir Nst yap istemiyorsan yatışı kabul etmezsin.
Ay allah korusun canim vajinaya baskim var ama makata yok buda tedirginligimi azaltiyor ve dogum oncesi enerjide gelmedi daha
Canım o enerji herkese gelecek diye bir şey yok ki bana geçen hafta geldi iki gün ama sonra doğurmadim bak😄 bugün gayet halsiz hissediyorum ama sancım geçmiyor baya sancım var benim de şu an.

X