2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Gözün aydın kavuştun yavruna 🥰🥰

Ben sürekli nstye girdiğim için gelen sancinin nstde ne kadar çıktığını anlayabiliyorum artık canım ama sen çok girmedin eğer gerçekten siddetliyse en azından acilden gir Nst yap istemiyorsan yatışı kabul etmezsin.

Canım o enerji herkese gelecek diye bir şey yok ki bana geçen hafta geldi iki gün ama sonra doğurmadim bak😄 bugün gayet halsiz hissediyorum ama sancım geçmiyor baya sancım var benim de şu an.
Bana gelseydi iyiydi ev temizliyor herkes o enerjiyle temizligi ozlediydim 😅

Benim ki tam dedigin gibi canim 15 dk da 6 mi 7 mi ne sanci var dag gibi dag gibi
Düzenli o zaman canım hastaneye git sancıları hissediyorsan
Sancı da hiç birsey aklıma gelmiyor. TSk ederim

Aynen. O yüzden demiştim hiç kimseyi almayın yanınıza. Evde yalnız bakın be işinizi. Hersey zorunuza gidiyor.
I ay kimse gelmeyecek diye kendimi hazırladım son anda biz gelcez dediler 8 ay nerdeydiniz acaba

Aynen ter içinde bırakıyor kelepçe gibi sıkıp bırakıyo karnımı. Bu yalancı sanci. Ama doğum sancısıni anlamamak mümkün değil emin ol. Düzenli gelir. Şiddeti giderek artar. Duş alınca geçmez
Duzenli giriyor canim sancilarim yaklasik bir 20 30 sn suruyor ama alt tarafima dogru cocuk kendini itiyor hissediyorum insallah yalanci kasilmadir dedigin gibi 😍

I ay kimse gelmeyecek diye kendimi hazırladım son anda biz gelcez dediler 8 ay nerdeydiniz acaba
Doktorumla konusuyoruz surekli dayanabildigimiz yerr kadar bekliyoruz diyor senin icin diyorum dedi surekli alttan bakip strese sokma ke dini dedi

Kızlar doğum öncesi İpek kirpik düşünen bir arkadaş vardı 🙈naptınız rahat mı? Bi de saç boyatan röfle vs yaptıran var mı

Kızlar doğum öncesi İpek kirpik düşünen bir arkadaş vardı 🙈naptınız rahat mı? Bi de saç boyatan röfle vs yaptıran var mı
O benim 😄 2 hafta önce yaptırmıştım yarın gidip bakımını yaptıracağım yine hatta gayet rahat 🥰 Ben saçımı da düzenli boyatiyorum 5.ayimdan beri doktorum izin vermişti zaten.

Boşver sen bildiğini yap laf anlatmaya çalışma cnm mecbur uyandırıp emzireceksin.. Kan şekeri düşebilir. Onlar çok bilir hep. Kapat odanın kapısını çok da yüz verip açıklama yapma derim. Ben 4 ay uğraştım sarılıkla, olabilir zamanla değer düşüyor gerekirse mama da ver tabii Dr ne diyorsa o. Umarım bir an önce giderler 😂 ama unutma ki bu özel günler Bi daha gelmeyecek yavrunun anne olmanın tadını çıkar 🤗
Doğru söylüyorsun canım ama telaşeden hala hiçbir şey anlamadım spinal sezaryen oldum önce dikişlerin acısı sonra geçmeyen sırt ağrısı bebeğimin bir gün bile olsa küvöze girip ayrı kalmamız derken daha ne olduğunu anlamadım 40 tan sonra bir mucize bekliyorum gitmeleri için

Gecen hafta soyledi. Norml dogum olsaydi 15i olackti. Acaba su faln azaldi da bna mi soylmyor neden bekletmyor en azndan 40a kadar vs diye bi sormk istiyorum. Belki panikletmemek icn bsyi soylemyordur merak ettim biraz desmk istyorum insallah terslemez:)
Planlı sezeryan ise 38+ yada 39+ dolmasını bekliyor doktorlar canım. Herhangi bir durumda erkenden bebek doğmasın diye. Normal tarihin 15 temmuz ise 5 i olması normal 😊
Doğum yaptım saat 15.55de ♥️
Gözün aydınn sağlıcakla büyüt yavrunu inşallah 🌸

Allah kolaylık versin. Yalnız olmayı tercih ediyorum. Kimsenin şunu böyle yap bunu böyle yap demesinden hoşlanmıyorum. Herkes anneliği öğreniyor, tecrübe ediniyor. Birde rahat rahat evin içinde dolaşmak var tabi

X