2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kuzum aynı durumları ben ilk gebeliğimde yaşadım ne kullanırsam kullanayım yinede 8 e kadar düştü.en son doktorum yarım ünite kan verdirdi üstüne kullanmış olduğum kan hapının iğnesini verdi anca öyle toparladım kendimi

Yukselmiyorsa yapilacak bisey yok canim risk olsa takviye kan verilir serum varmis birde kan artirmak icin

Kızlar bilgisi olanlara bir şey soracağım. Şimdi bugün benim nstlerde sancı çıktı ya. Ama doktor onemsemedi sancıları. Nstde ne kadar sancı görülürse doktor yatış yapıyor bilen var mı? Yani sabahki nstde düzenli sancı yok mu düzenli sancı nasıl oluyor kaç çıkması lazım

Sabahki Nst sonucum.

Sen dua et benceBenim kan değerim 3 aydır 8 lerde.Bu hafta 7 ye düştü ilaç kullanmama rağmen.Yarın Dahiliyeye gideceğim.Bir de doğumda kan verecek en az 3 kişi olması gerektiğini söyledi doktorum.Kan sulandırıcı iğne de kullanıyorum.Kanamanın yoğun olma riski de var.Bu hafta kan değerimi yükseltmeye çalışacaklar farklı tedavi yöntemleriyleSenin kan o kadar da düşük değil ama yine de aklımda soru işareti varsa doktoruna danışmalısın.

Hayırlı olsun canım çok güzel bir doğum olmuş maşallah Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip eylesin

Cnm kan hapı kullanmıyormusun?

Düzenli sancın yok canım düzenli olması için 10 dakikada 3 kere dağ gibi yukarı çıkıp aşağı inmesi lazım

Maşallah canımm Rabbim bize de nasip etsin :) Bebiş nasıl:)
Teşekkür ederim canım , ben de göğüs ucu kremi sürüyorum bazen çok sızlayınca geçiyor sonra

Toplam 20 dk kaldım sanırım canım nstde. İlk başlarda hep 60-70 civarıydı son zamanlarda bir kaç kez 100e dayandı. Ben mi yanlış yorumluyorum acaba nstyi
20 dakikada toplam 6 kere 100 veya üstüne çıkması lazım diye biliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…