2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben
Kafasının önde gitmesi demek doğunca öyle anormal bi büyüklükle karşılaşılacağı anlamına gelmiyormuş ama işte insan düşünmeden de edemiyor..
Benim de büyükmüş doğduğumda🙂Bebeğim kız bu arada
Bana çekti heralde.
Ben herseyi Allaha bıraktım zaten.Ne bir test, ne ayrıntılı ultrason nede başka bisey yaptırdım...Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.Rabbim hepimizin bebeğini korusun sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah🤲🤲🤲
Yok yok kalbimizi bozmayalım ben test falan yaptırdım ama neyin garantisi varmı bu hayatta herşey Rabbimden. İnşallah hepimiz mutlu sona kavuşcaz az kaldı canım 🤲

ya kızlar bu önden gitme kafa büyüklüğü fln bizim doktorlarin sanırım yanlış olcmesinden fln da oluo çünkü ben bı ara arka arkaya her hafta gittim bir hafta bebek 2 hafta önde çıktı diğer hafta 2 güne öndeye düştü sonra tekrar 2 hafta dedi yani boyle bişi olabilir mi 🙄

ya kızlar bu önden gitme kafa büyüklüğü fln bizim doktorlarin sanırım yanlış olcmesinden fln da oluo çünkü ben bı ara arka arkaya her hafta gittim bir hafta bebek 2 hafta önde çıktı diğer hafta 2 güne öndeye düştü sonra tekrar 2 hafta dedi yani boyle bişi olabilir mi 🙄
Olabilir canım ben artık takmamaya karar verdim düşün düşün kafayı yer insan

Kuzum ayağa kalktığım gibi şortum yerler şelale oldu öyle videolar görmüşsündür aynı öyle oldu altıma depend giymeme ragmen o bile sırılsıklam oldu doguma kadar da akmaya devam etti. Ben ilk anda şok oldum tabi çok ilginçti🤭
Yaaa bu gece ben de biraz panik oldum ama azicikti benimki demek ki şu değil
3150 Gr canım evet bir sıkıntı yok dedi kafası yine önden gidiyor inşallah her şey yolundadır 🤲😇
Maşallah bebişe insallah hayırla sağlıkla gelsin de :)

Evet yanlış ölçümler olabiliyormuş özelliklede kilo ölçülerinde

Selam kızlar benimde kontrolüm vardı bugün şükür doktorum iznini yapıp geldi tatilden ben dogurmadan. tosbagim 3.500 olmuş 10 günde 500 gram almış Dr ne yedin ne içtin diyor. Çatı muaynemi yaptı 1 cm açıklık var oda normal dedi yumuşama varmış birde rahim ağzında güzel doğum yapicaksin inşallah dedi. Daha 3 hafta var gününü beklerse 4 u geçer diye korkuyorum bu on günde doğurmam lazım bol bol hareketle geçirmeyi düşünüyorum hızlansin diye inşallah. Nst de 75 bir tanecik sancı çıktı bu arada 😅
Kaçıncı haftadasın tam olarak?

Bna 38+6 ya gun veryor yani maksimum 5i olur dyor. Cok sukur ne nstde sorun var ne suda..gelisim desen 1 hfta geriden gelyor. Tup bebek diye sezaryen dedi zaten hic norml dogumdan bahsedlmedi de acaba rapor icin sati 1 gun onceye aldgi icin kafasi karisip o yuzden mi 5 temmuz dyordur? 39+0 olsa 6 temmuz olckti cunku.1 gunu cok mu abartyorum? Hatta bi sorun olmdgi surece daha da beklnmz mi szce? Ilk dogumda normali hic denemeyip direkt sezaryene yönelmem hata mi szce? Fikir verir msnz? Kafam karisti da biraz..

Kızlar sürekli altıma iseyecekmisim gibi bir his var 🙈😂 Normal biliyorum ama sizde de oluyor mu ya da kaçıran var mı 🤔 Sürekli tuvalete gidiyorum tutmuyorum kaçmasın diye ama yine de her an kaçacak gibi hissediyorum 🙈

Kızlar sürekli altıma iseyecekmisim gibi bir his var 🙈😂 Normal biliyorum ama sizde de oluyor mu ya da kaçıran var mı 🤔 Sürekli tuvalete gidiyorum tutmuyorum kaçmasın diye ama yine de her an kaçacak gibi hissediyorum 🙈
Sal gitsin kız bi bu gelmedi başımıza zaten🤣 benim arada kaçıyor. Ama çok normal artık doğuma sayılı günün kaldı mesaneye baskı yapıyor bebek bir damla çişin olsa bile dereler şelaleler akacakmış gibi geliyor

Otururken yatarken problem yok ama ayağa kalkınca işeyeverecek gibiyim😅tuvalete gitmekten bıktım.Fazla gitmeyim diye suyu az içeyim diyorum o da zarar.Valla bugün doktora da dedim şu saat alıcam desem tamam derim dedim.Ama adam bir hafta sonraya attı.Tuvalette yaşamaya devam😬

Sal gitsin kız bi bu gelmedi başımıza zaten🤣 benim arada kaçıyor. Ama çok normal artık doğuma sayılı günün kaldı mesaneye baskı yapıyor bebek bir damla çişin olsa bile dereler şelaleler akacakmış gibi geliyor
Ay evet sanki günlerdir tuvalete gitmemiştim gibi bir his ortalığı batiricam diye korkuyorum 😂
Otururken yatarken problem yok ama ayağa kalkınca işeyeverecek gibiyim😅tuvalete gitmekten bıktım.Fazla gitmeyim diye suyu az içeyim diyorum o da zarar.Valla bugün doktora da dedim şu saat alıcam desem tamam derim dedim.Ama adam bir hafta sonraya attı.Tuvalette yaşamaya devam😬
Benim otururken de o his oluyor bazen ya zor tutuyormusum gibi geliyor ama tuvalete gidiyorum hiç bir şey yok iki damla 😂

X