2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
İnşallah canım ya kasıklarım ağrıyor bıçak saplanır gibi şuan hala bebeğimi görmeye gidemedim yürüyüş yaptırmadılar serum takılı sütümüde daha sağmadım geliceklermiş bekliyoruz
Canım hayırlı hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütsün inşallah en kısa suredede bebeğini kucağına alıp emzirirsin

İnşallah canım ya kasıklarım ağrıyor bıçak saplanır gibi şuan hala bebeğimi görmeye gidemedim yürüyüş yaptırmadılar serum takılı sütümüde daha sağmadım geliceklermiş bekliyoruz
İçini temizlediler mi canim ebeler? Ağrı kesiciyi vurdur çık koridorlara 🤭 sonra bebisine 😍

Kızlar ben vazgeçtim dogurmuyorum 😂

Doktorum her şey normal dedi sancıları onemsemedi bile alttan muayene de etmedi o yüzden haftaya tekrar kontrole gelirsin dedi ama izinli olacakmış haftaya 🤦🏻 İnşallah o izindeyken dogurmam. Haftaya farklı bir doktora muayene ol mutlaka beni bekleme dedi duyduğum iyi bir doktor vardı ona randevu aldım haftaya çarşambaya ama stres oldum kendi doktorum yokken bir sorun olmaz insallah
Yok sen doktorunu beklersin 😊

Kız ikizlerin birini içerde unutmasınlar onun içinde fidye istemesinler :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :-) diyarını doğurmak için 30 bin vermeniz gerekiyor derlermiş 😂😂😂
Ay bırak bunlar bebeği içerde bırakıp dikerlerse beni tekrar sezaryen olmaktan da korkarım normal de doguramam🤣

Ay bırak bunlar bebeği içerde bırakıp dikerlerse beni tekrar sezaryen olmaktan da korkarım normal de doguramam🤣
Hayir iki kez ust uste sezeryan olamazsin :-) :-) :KK70: :KK70: artik 2 yıl.sonra tekrar sezeryan oluyorsun Ha haa napacaksın ozman çocuktun biri içerde okula gider artık cikan direk okullu olur😂😂

Ay ben yaz kış yorganla yatardım öyle üşürüm iki gündür klimasız oturamıyorum evde oturduğum koltuk bile yakıyor
bende yanıyorum ya yaz hamileliği cidden fenayms:olamaz:
Kızlar bizde doktordan çıktık hala makat geliş inşallah 39da alacak doktor şimdilik herşey yolunda ilaçlara devam dedi magnezyum konuşmuştuk geçen. Bana sorun olmaz dedi doktorum :)
magnezyum kullanabilirsin mi dedi canım? seninki suda eriyen mi hap mı:KK56:
Nasıl sıcak dimi aslında hamileliği doğumu yaza getirmemek lazimmis bunu anladık 😭😭😭
evet hesap edemememsz bu sıcaklarda ne yapacağımzı :KK53:

Merhaba Hanımlar..Haftaya Cuma günü doğuma giriyorum büyük ihtimalle🥰Perşembe son bi kontrolden sonra karar verecek doktorum.
Yalnız bebeğimin başı 2 hafta önde gidiyor hala.Doktorum normal desende aklıma takılıyor😑
Benimde aynı kafa önden gidiyor canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı 🤲🌸 kaç kg bebisin kaçıncı haftadasiniz suan

X