2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar benim sütüm geldi sutyenimi ıslatmış. Süt mu diye hafiften sıktım gerçekten süt
Kız sıkma. İlk süt çok önemli. Cokda normal gelmesi... Sütü hazır desene bebisin

Hadi hayırlı uyirlu olsun, darısı bana olsun inşallah

Selam kızlar benimde kontrolüm vardı bugün şükür doktorum iznini yapıp geldi tatilden ben dogurmadan. tosbagim 3.500 olmuş 10 günde 500 gram almış Dr ne yedin ne içtin diyor. Çatı muaynemi yaptı 1 cm açıklık var oda normal dedi yumuşama varmış birde rahim ağzında güzel doğum yapicaksin inşallah dedi. Daha 3 hafta var gününü beklerse 4 u geçer diye korkuyorum bu on günde doğurmam lazım bol bol hareketle geçirmeyi düşünüyorum hızlansin diye inşallah. Nst de 75 bir tanecik sancı çıktı bu arada

Maşallah canım valla aynen çok hızlı kilo aliyorlar ama bence tam ideal kiloda doğar inşallah hayırlısı olsun sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz

Kızlar benim sütüm geldi sutyenimi ıslatmış. Süt mu diye hafiften sıktım gerçekten süt

Evet ne yedin ne içtin söyle de biZde yiyelim benimki biraz zayıf

Benimde aynı kafa önden gidiyor canım inşallah sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı kaç kg bebisin kaçıncı haftadasiniz suan
Başka msjda ben de sormuşum :) 37+3 haftadayım.Dokrorum haftaya doğuma alabilirim dedi.Sezaryen istiyorum çünkü.3300 kilosu

Kaçıncı haftadasın? Kafası kaç hafta önde? Benim 37+3 ve kafası 1-2 hafta hep önde gidiyor.Doktorum normal desede aklıma takılıyor
Benimde aynı canım çok takıyorum inan internette çok çeşit söylemler var okumuyorum artık Rabbime sığındım. Doktor genetik olabilir dedi ama bizde öyle kafa büyük olanda yok. Burda arkadaşlar sağolsun yazdı çok var öyle kafa büyük olup sağlıkla doğan ki çoğu öyle zaten olabiliyor düşünme kafana takma inşallah Rabbimize sığınacagiz kendi 36+6 da kafa 38+ biseydi hatırlamıyorum ama iki hafta yani benimkide

Başka msjda ben de sormuşum :) 37+3 haftadayım.Dokrorum haftaya doğuma alabilirim dedi.Sezaryen istiyorum çünkü.3300 kilosu
Cook güzel maşallah bebisine hemen hemen aynıyız canım sağlıkla kucaklayalım Rabbimize sığınacagiz inşallah hiçbir sıkıntı olmadan doğacaklar

Seninkinin kilosuda iyi maşallah birde baş aşağı donseydi yaramaz iyi olacakti
Sorma gerçekten çok isterdim normal bir doğum ama kendileri belirliyorlar şimdiden dediği dedikler baksana dönmedi hala umudumda yoktu ama insan bekliyor işte :) hayırlısı olsun inşallah canım

Ben
Cook güzel maşallah bebisine hemen hemen aynıyız canım sağlıkla kucaklayalım Rabbimize sığınacagiz inşallah hiçbir sıkıntı olmadan doğacaklar
Kafasının önde gitmesi demek doğunca öyle anormal bi büyüklükle karşılaşılacağı anlamına gelmiyormuş ama işte insan düşünmeden de edemiyor..
Benim de büyükmüş doğduğumdaBebeğim kız bu arada
Bana çekti heralde.
Ben herseyi Allaha bıraktım zaten.Ne bir test, ne ayrıntılı ultrason nede başka bisey yaptırdım...Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.Rabbim hepimizin bebeğini korusun sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

canım instada fln bebeği döndüren hareketler yaptıran fizyoterapistler vardı onlara denk geldin mi
Geldim canım bir kaç gün denedim eşim kızdı yapma saçma dedi o yokkende tek yapılmıyor malesef sıfır sonuç hatta secde pozisyonunda baya bekledim namaz kılarken bu hafta ama yok. Hatta bebek hareketleri azaldı o şeylerden sonra korktum bende

ayy iyiki bırakmssn herkese aynı etki edecek diye bişi yok bak link ekledim bu tarz hareketler miydi yaptığın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…