2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayak isteyen teyzoşlar varmışş bizde de derisi soyulan ayaklar var

Eklentiler

• 5CD92016-19B1-40A8-9EFF-3EE2DF392206.jpeg
    5CD92016-19B1-40A8-9EFF-3EE2DF392206.jpeg
    44,1 KB · Görüntüleme: 116
Ben de hazirim aslında. Ama karnim azcik daha büyüsün istiyorum. Kimse inanmiyor 8 aylık olduğuma 🙄😅 karnimi şişire şişire yürüyorum bazen, asansörde yer versinler diye 😝
benimki de tam tersi kocaman ya sanki her an doguracakmsm gibi duruyor annem arkadaşlarım fln artık işe gitmesen mi dio 🙈😃

Kizlar hastane çantamı hazirladim ama sadece bebek kiyafetlerini.. bu takımı hastaneye vericem doğum öncesi. Fotodaki kollu atleti giydirsinler, yarım kollu olani vermeyeyim diyorum..
Bi de böyle takimlarin tek altı oluyor. Onlar tek başına usutmez mi? Ben içine giydirsinler diye bi de beyaz patikli alt ayarladim.. siz nasıl ayarladiniz? 🤔
2 gün hastanede kalacağımı düşünerek 7 tane alt üst takim ayarladim ama hepsinin alti tek kat. Sizce üşür mü bebek? Battaniye falan orteriz diye düşündüm

Eklentiler

• IMG_20210623_012014.jpg
    IMG_20210623_012014.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG_20210623_011719.jpg
    IMG_20210623_011719.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20210623_233559.jpg
    IMG_20210623_233559.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar dua edin çok ihtiyacım var nst kötü çıktı yarışım yapıldı şuan hastanedeyim yarın sabah 9 da doğuma alınıcam bir yandan korku bir yandan heyecan çok karışık duygular içindeyim 🥺
Rabbim yardımcın olsun hayırlısı ile saglicakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah korkma allaha emanet olun insalalh 🤲🤲🤲 dualarimiz sizinle

Ben de hazirim aslında. Ama karnim azcik daha büyüsün istiyorum. Kimse inanmiyor 8 aylık olduğuma 🙄😅 karnimi şişire şişire yürüyorum bazen, asansörde yer versinler diye 😝

benimki de tam tersi kocaman ya sanki her an doguracakmsm gibi duruyor annem arkadaşlarım fln artık işe gitmesen mi dio 🙈😃
Aynen benimde misery89 misery89 dediği gibi yarim dunyayim.az içime cekeyim diyorum karnım kıpırdamıyor bile 😂😂😂

Kizlar hastane çantamı hazirladim ama sadece bebek kiyafetlerini.. bu takımı hastaneye vericem doğum öncesi. Fotodaki kollu atleti giydirsinler, yarım kollu olani vermeyeyim diyorum..
Bi de böyle takimlarin tek altı oluyor. Onlar tek başına usutmez mi? Ben içine giydirsinler diye bi de beyaz patikli alt ayarladim.. siz nasıl ayarladiniz? 🤔
2 gün hastanede kalacağımı düşünerek 7 tane alt üst takim ayarladim ama hepsinin alti tek kat. Sizce üşür mü bebek? Battaniye falan orteriz diye düşündüm
Corapta al canım ilk doğduklrında ayakları cok üşüuor patikli altın üzerinden giydirirsin

Ayak isteyen teyzoşlar varmışş bizde de derisi soyulan ayaklar var
Aman amann 😍 maşallah canim. Büyütmüşsün bebişini 🥰 yesin onu teyzesi 😘
yaaa off dogurasim geldi valla 🥺 bebeğimi çok merak ediyorum ben de🙊
ama ilk doğumumu düşününce, uykusuz gecelerimi sıcağı falan... Keşke on gün daha karnimda kalsaydı dedigimi hatırladım şimdi 😅😅 doğum yaptığım sene Mayıs ayinda kavurucu sıcaklar vardı çünkü.

Ben yarın sabah 9 da sezaryen olucam canım nst kötü çıktı şuan hastanede gözetim altındayım
Bebeğin disarida daha güvende olacak canım öyle düşün. Yarin kavusuyorsunuz. İnşallah sağlıkla gelsin minnak. Bir de şunu unutma . Anne karninda stres altında olan bebekler daha dirençli oluyormuş. Dışarıya uyum sağlamaları daha iyi oluyormuş

İş yerinde daha az iş verirler hiç değilse kocaman karni görünce 😄
Bana da bebeği saklıyon mu napiyon icerlerde biyerde diyorlar 😅 2. Doğumum olacak ya benim. İç karnım genismis heralde. Karnımın çapını ölçecem birazdan. Merak ettim şimdi 😁

Benim de karnım kocaman kizlar . Gören nasıl çalışıyorsun diyor . Daha doğurmadın mi diye dalga geçiyorlar. Ben de antikorsuz bebek dogurmayayim dedim diyorum ☺Korona karantinasinda beni doğum iznine çıktım sanmış herkes 😅

Kızlar dua edin çok ihtiyacım var nst kötü çıktı yarışım yapıldı şuan hastanedeyim yarın sabah 9 da doğuma alınıcam bir yandan korku bir yandan heyecan çok karışık duygular içindeyim 🥺
Allah yardımcın olsun canım sağlıkla kavuş inşallah bebeğine dualarım seninle

Aman amann 😍 maşallah canim. Büyütmüşsün bebişini 🥰 yesin onu teyzesi 😘
yaaa off dogurasim geldi valla 🥺 bebeğimi çok merak ediyorum ben de🙊
ama ilk doğumumu düşününce, uykusuz gecelerimi sıcağı falan... Keşke on gün daha karnimda kalsaydı dedigimi hatırladım şimdi 😅😅 doğum yaptığım sene Mayıs ayinda kavurucu sıcaklar vardı çünkü.
Bende bazen ne vardı az daha bebeğim dayansaydın diyorum ama dayansaydıda planlı sezaryen tarihimiz bugündü yani eni sonu canım cıkıyorlar karnımızdan🤣

Evet bi çorapları kaldı ekleyecem poşetlere. Altı tek kat aldığım takimlarin. Şimdi almaya kalksam patiksiz olanlardan mi almaliyim.
Bence patikli al canım cünkü ben bebeğime hala tulım ve patikli alt giydiiriuorum sürekli kirleniyor yetmiyor yenidoğan dönemi üşümesi bitince direk sort zıbın ve corapa gecerim uzun alt giydirmemdiye düşünüyorum

X