2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar sancılarım geçmiyor bu sefer olacak mı dersiniz 😍
Kuzum benim ilk bebeğimde hareketliydi ama doğumdan bi gün önce o kadar hareketliydiki hiç olmadığı kadar telaş yapmıştım doktorada gece 12 gibi yazmıştım aşırı hareketli normalmi diye sen düşün.ertesi gün doğuma gideceğimi nerden bileyim tabi.sabah sancıyla gittim nst tavan açıklık 2 3 cm yatışımı yapmışlardı hemen doktorumda sabah uyanınca msj atmış bana normal sıkıntı olmaz diye beni kontrole gelince dedim ama normal demiştiniz ben doğuma geldim dedim 😄

Hayırlısıyla bi doğursak.
Ben de dün o gerginlikle naptın hiç bilmiyorum sağ kaburgam çok fena bugün. Sağ kolumu oynatamıyorum ağrıdan. Bulaşık makinesini çalıştırdım ama nasıl yerlestiricem hiç bilmiyorum
Ben yarın sabah 9 da sezaryen olucam canım nst kötü çıktı şuan hastanede gözetim altındayım

Kuzum benim ilk bebeğimde hareketliydi ama doğumdan bi gün önce o kadar hareketliydiki hiç olmadığı kadar telaş yapmıştım doktorada gece 12 gibi yazmıştım aşırı hareketli normalmi diye sen düşün.ertesi gün doğuma gideceğimi nerden bileyim tabi.sabah sancıyla gittim nst tavan açıklık 2 3 cm yatışımı yapmışlardı hemen doktorumda sabah uyanınca msj atmış bana normal sıkıntı olmaz diye beni kontrole gelince dedim ama normal demiştiniz ben doğuma geldim dedim 😄
Hadi ben de öyle olurum inşallah 🥰

Kızlar dua edin çok ihtiyacım var nst kötü çıktı yarışım yapıldı şuan hastanedeyim yarın sabah 9 da doğuma alınıcam bir yandan korku bir yandan heyecan çok karışık duygular içindeyim 🥺
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım.stres yapma lütfen bebeğin daha da etkilenmesin.nasibinizde böylesi varmış Allah tan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok ona sığınacağız hepimiz.inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın,ağrısız sızısız doğumun olsun inşallah 🤲🏻

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım.stres yapma lütfen bebeğin daha da etkilenmesin.nasibinizde böylesi varmış Allah tan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok ona sığınacağız hepimiz.inşallah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın,ağrısız sızısız doğumun olsun inşallah 🤲🏻
İnşallah ya inşallah

Kızlar cevaplayamadığım alıntı yapamadığım olduysa kusura bakmayın oğlum sabah 10.15 de doğdu 3300 gram 52 cm çok şükür ikimizde gayet iyiyiz benim biraz ağrılarım var ama çok normal çok şükür sağlıkla aldım ya oğlumu kucağıma ağrılar vız gelir emzirmeye çalışıyorum şimdiye kadar hiç mama vermedik bakalım ebeler sürekli gelip kontrol ediyorlar şimdilik bir sıkıntımız yok hepimize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için hepimiz için bol bol dua ettim sizler de hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli alırsınız inşallah evlatlarınızı kucağınıza
Gözün aydin olsun canim 🥰 hayirli güzel bir ömrü olsun miniginin 🌸
Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorum😍😍😍😍darisi hepinizin basina insallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Senin de gözün aydin canim 😊 mis gibi kokuyorlardir simdi ya 😍 bol bol sütün olsun insallah 🌸
Kızlar dua edin çok ihtiyacım var nst kötü çıktı yarışım yapıldı şuan hastanedeyim yarın sabah 9 da doğuma alınıcam bir yandan korku bir yandan heyecan çok karışık duygular içindeyim 🥺
Canim Rabbim yardimcin olsun insallah. Lütfen stres yapma hersey olacagina varir. Haftan da iyi. Insallah sagsalim alacaksin kucagina. Dualarim seninle 🌸

İçini ferah tut cnm.
Ne zmn Di normalde doğum tarihim?
Nst de ne kötü çıktı. Bebisin kalp atışını?
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canım dualarımız seninle stres yapma herşey güzel olacak inşallah. Bak senin bebiş bi dogsun herkesi ikiye katlicak annesi cok çabuk toparlanacak Allahın izniyle 🙏

Canim Allahım yardımcın olsun. Çok stres yaptın günlerdir. Sakinleş bundan sonra. Herşey olacağına varır. Sağlıkla gelsin bebeğin. 😍Ona kavuşacaksın yarin sabah. Dua ederim ben de 🥰 korkmana gerek yok

X