2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar bebeğim aşırı hareketli bugün hiç durmuyor desem yeridir bu hafta çok az hareket ediyordu aslında hatta dün hiç hareket etmedi diye hastaneye gidecektim nerdeyse. Doğum olacağı zaman bebek hareketlenir mi acaba doğum yapan arkadaşlar böyle şeyler yaşadılar mi 🤔 Yoksa boşuna heveslenmeyeyim mi 🙄

Kızlar cevaplayamadığım alıntı yapamadığım olduysa kusura bakmayın oğlum sabah 10.15 de doğdu 3300 gram 52 cm çok şükür ikimizde gayet iyiyiz benim biraz ağrılarım var ama çok normal çok şükür sağlıkla aldım ya oğlumu kucağıma ağrılar vız gelir emzirmeye çalışıyorum şimdiye kadar hiç mama vermedik bakalım ebeler sürekli gelip kontrol ediyorlar şimdilik bir sıkıntımız yok hepimize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için hepimiz için bol bol dua ettim sizler de hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli alırsınız inşallah evlatlarınızı kucağınıza
Canim gözün aydinnnn😍😍😍 ay cok sevindimmm

Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorum😍😍😍😍darisi hepinizin basina insallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Masallah size canım hayırlı olsun gözünüzaydın olsun . Rabbim size bağışlasın yavrunuzu 😍

K Kuzusunun annesi canım seninds gözünaydın rabbim size bağışlasın 😍

Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorum😍😍😍😍darisi hepinizin basina insallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Maşallah canım. 🥰 Epidural doğum çok rahat olmuştur eminim.. Allahım sağlıkla büyütmeyi nasıp etsin bebeğini.
🌺🌺🌺🌺Yaaa kizlar ben bebek görmek istiyorum ayak olsun paylasamaz misiniz? 🙈😅 Ya da ayağının tek parmağı bile olur yani 🥰😝

Kızlar bebeğim aşırı hareketli bugün hiç durmuyor desem yeridir bu hafta çok az hareket ediyordu aslında hatta dün hiç hareket etmedi diye hastaneye gidecektim nerdeyse. Doğum olacağı zaman bebek hareketlenir mi acaba doğum yapan arkadaşlar böyle şeyler yaşadılar mi 🤔 Yoksa boşuna heveslenmeyeyim mi 🙄
Ben ntsde baglıyken çok hareketliydi canım doguma kadar tesadüfmüydü bilmiyorum 😂

Maşallah canım. 🥰 Epidural doğum çok rahat olmuştur eminim.. Allahım sağlıkla büyütmeyi nasıp etsin bebeğini.
🌺🌺🌺🌺Yaaa kizlar ben bebek görmek istiyorum ayak olsun paylasamaz misiniz? 🙈😅 Ya da ayağının tek parmağı bile olur yani 🥰😝
El olur mu el 🙈😂🖐
Uyudugumuz için gece lambamız açık kusura bakmayın artık 🤗😂

Eklentiler

• 20210623_213715.jpg
    20210623_213715.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 100
Bizi soladilar walla kız... Dediğin gibi biz direniyoruz. Bak hastane çantası hazirliyan gidiyor doğuma.... Diren kız diren... Az kaldı temmuza 😂😂😂
Benim hiç birseyim hazır degildi hatta seninle konuşmuştuk cinsiyeti net degildi senin bende eşimi bekliyordum bi kac gün sonra doğumum oldu 😂
Oğluşum hastanedeyken gidip aldık yıkadım ütüledim yerleştirdim hazırdı eve geldiği zaman 😂

Allahini seven bi bebiş saçı olur eli olur ayağı olur paylaşsın valla katılıyorum 😂

El olur mu el 🙈😂🖐
Uyudugumuz için gece lambamız açık kusura bakmayın artık 🤗😂
Benim hiç birseyim hazır degildi hatta seninle konuşmuştuk cinsiyeti net degildi senin bende eşimi bekliyordum bi kac gün sonra doğumum oldu 😂
Oğluşum hastanedeyken gidip aldık yıkadım ütüledim yerleştirdim hazırdı eve geldiği zaman 😂
Maşallah subhanallah... İnsanın içi kıpır kıpır oluyor yaaa... Ne güzel yaratmış Allahim 😍🥰

Evet ya seninle konuşmuştuk. Ama sen demek ki istisna sin 😂
Direniyoruz biz Bal0ncuk Bal0ncuk ile. Neden bende bilmiyorum...

X