2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar dün kocam inadı bırakıp doktorumun olduğu hastaneye doğum ücretini sormuş. Memur olduğumuz için yüzde 25 indirim var bize. Indirimli hali 2500 tl. Odalar hep tek kişilikmiş refakatçi sadece 1 kişi alıyorlar.
Bana çok ucuz geldi ya bunlar sezaryen masasında böbregimi falan çalmasınlar benim🤣
Böbrek olsa iyi gene bence bütün organlarını çalacaklar :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: sonra satışa çıkaracaklar 😂😂 kız şaka maka niye şüphelendin benimde 3500 tl eşimin sendikası var 3000 geliyor sıkma canını

Kızlar cevaplayamadığım alıntı yapamadığım olduysa kusura bakmayın oğlum sabah 10.15 de doğdu 3300 gram 52 cm çok şükür ikimizde gayet iyiyiz benim biraz ağrılarım var ama çok normal çok şükür sağlıkla aldım ya oğlumu kucağıma ağrılar vız gelir emzirmeye çalışıyorum şimdiye kadar hiç mama vermedik bakalım ebeler sürekli gelip kontrol ediyorlar şimdilik bir sıkıntımız yok hepimize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için hepimiz için bol bol dua ettim sizler de hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli alırsınız inşallah evlatlarınızı kucağınıza
Hadi gözün aydın sağlıkla büyütün yavrunuzu 🥰

Kızlar cevaplayamadığım alıntı yapamadığım olduysa kusura bakmayın oğlum sabah 10.15 de doğdu 3300 gram 52 cm çok şükür ikimizde gayet iyiyiz benim biraz ağrılarım var ama çok normal çok şükür sağlıkla aldım ya oğlumu kucağıma ağrılar vız gelir emzirmeye çalışıyorum şimdiye kadar hiç mama vermedik bakalım ebeler sürekli gelip kontrol ediyorlar şimdilik bir sıkıntımız yok hepimize çok teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için hepimiz için bol bol dua ettim sizler de hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli alırsınız inşallah evlatlarınızı kucağınıza
gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün. Kavuştun minnoşuna çok şükür 🌸
Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorum😍😍😍😍darisi hepinizin basina insallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
sizin de gözünüz aydın olsun. Allah analı babalı büyütsün 🌸

Hayirli olsun :) gozunuz aydin..insallah bundan sonrasi da kolay olur..saglikla buyutun insallah ⚘

Kızlar Meryem Ana otu açılmaya başlamış 🥰 Önce normal kavanoza koymuştum şimdi sanki yeri dar tam acilamiyormus gibi geldi büyük bir kavanoza aldım inşallah faydasını görürüm ☺️ IMG_20210623_202810.jpg IMG_20210623_203746.jpg

Kızlar Meryem Ana otu açılmaya başlamış 🥰 Önce normal kavanoza koymuştum şimdi sanki yeri dar tam acilamiyormus gibi geldi büyük bir kavanoza aldım inşallah faydasını görürüm ☺️Eki Görüntüle 2876420 Eki Görüntüle 2876422
Hadi bakalim bu meryem ana otu tezinize curuteceksin bende almıştım ama neyse🙄🙄🙄 :KK45: :KK45: :KK70: :KK70:

eee arkadaşlar başka neler yapacağız meryem ana otundan umudum kestik 😂😂

Hiç yoktu hani ilk defa başıma geliyor ki yüksek olsa bile ben anlamıyprum gayet iyiyim ölçmesem hiç bilmem tansiyonum varmı çıkmışmı biraz tuhaf
Hayırlısıyla bi doğursak.
Ben de dün o gerginlikle naptın hiç bilmiyorum sağ kaburgam çok fena bugün. Sağ kolumu oynatamıyorum ağrıdan. Bulaşık makinesini çalıştırdım ama nasıl yerlestiricem hiç bilmiyorum

Selam kızlar bugün kontrolüm vardi. Bebegim iyiymis 3200 kg olmuş. Salı günü 8.30 da sezeryan kesinleşti.
Takip edemedim bugün dogum yapanların gözü aydın olsun, sağlıkla bebeklerine kavusmuslardir inşallah.
Bebeği geriden ya da ileriden gelene, suyu az cok olana, tansiyonu yuksek dusuk olana, sanci cekip bir turlu doguramayanlara , her tarafi odem olup kütük gibi dolaşanlara allah hepimize şifa versin. Yavrumuzu kucağımıza alinca tüm acılarımızı, üzüntülerimi unuttursun. Yüzdük yüzdük sonuna geldik 🥰
Abooo bi temmuz annesi daha haziran anası oluo
Bu gidişle topikte bir ben birde B BaSa86 kalcaz.. Kanka koş koş :KK70:

Kızlar Meryem Ana otu açılmaya başlamış 🥰 Önce normal kavanoza koymuştum şimdi sanki yeri dar tam acilamiyormus gibi geldi büyük bir kavanoza aldım inşallah faydasını görürüm ☺️Eki Görüntüle 2876420 Eki Görüntüle 2876422
Geliyor gelmekte olan :KK70: :KK70: :KK70:

Kizlar annelik gercekten cok guzel anlatolmaz yasanir tarzindaymis oglumu kucagima aldgmda daha cok anladm bunu suan oglum yanimda yatyo daha hastanedeyiz yarin cikicaz ins 3565gr dogdu oglusum herseyi simdiye kadar cok ii şükürler olsun bnde cok iim tabi gittikce daha ii olcaz 🥰😍
Ay cankmmm cok sevindim darisi benim.basima 😍😍😍

X