2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar sancılarım başladı yine 🙄 Ama sancılarım sıklaşıp sertlesmeden doguruyorum demicem 😂😂 Su an takipteyim

Cumaya kadar yaşar herhalde. Gerçi öyle bir risk olsaydı cuma gel demezdi dimi?
Tabikide demezdi merak etme inşallah her şey güzel olucak stres yapmamamız gerekiyor bol bol dinlenmeli ve karpuz falan tüketmeliyiz en azından suyumuz çoğalır

Tabikide demezdi merak etme inşallah her şey güzel olucak stres yapmamamız gerekiyor bol bol dinlenmeli ve karpuz falan tüketmeliyiz en azından suyumuz çoğalır
Korkudan onu da yapamıyorum sağdakinin suyu da aksi gibi üst sınırda 🤦‍♀️ az olanı cogaltayim derken fazla olanın suyu daha da artar diye korkuyorum bırakcam böyle

Korkudan onu da yapamıyorum sağdakinin suyu da aksi gibi üst sınırda 🤦‍♀️ az olanı cogaltayim derken fazla olanın suyu daha da artar diye korkuyorum bırakcam böyle
A evet pardon senin ikizdi Allaha emanet et inşallah ikimizde ve bizim durumumuzda olan herkeste bir an önce feraha kavuşur

AYNı durumdayız canım benimde suyum azalmış nst bağlandım eyer kalp atışlarında sıkıntı olsaydı bende acil sezaryene alınıcaktım ama çok şükür nst güzel çıktı ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor inşallah biraz daha bekler bebeklerimiz 34+4 haftamdayım ama 10 gün geriden geliyor bebeğim 🥺
Nst güzelse daha vaktin var canim . En azından bir kaç hafta büyür biraz kilo alır. Zaten riskli dönemleri geçtik.

Selammmm kizlarrrrb bugün randevumuz vardi ve cok sükür hersey yolunda. Kafa zaten assagida 2 haftadir. 34+,2 yiz. 2800 lg ve 48 cm boyu olmus kizimin🙈 sadece demir ilaci almaliyim. Dogumdan sonrasi isime yarayacakmis fazla kan kaybindan dolayi

C
AYNı durumdayız canım benimde suyum azalmış nst bağlandım eyer kalp atışlarında sıkıntı olsaydı bende acil sezaryene alınıcaktım ama çok şükür nst güzel çıktı ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor inşallah biraz daha bekler bebeklerimiz 34+4 haftamdayım ama 10 gün geriden geliyor bebeğim

AYNı durumdayız canım benimde suyum azalmış nst bağlandım eyer kalp atışlarında sıkıntı olsaydı bende acil sezaryene alınıcaktım ama çok şükür nst güzel çıktı ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyor inşallah biraz daha bekler bebeklerimiz 34+4 haftamdayım ama 10 gün geriden geliyor bebeğim 🥺
Canim seninkinin kilo ve boy kac 🙈2 günilerdesin benfen😍

C

Canim seninkinin kilo ve boy kac 🙈2 günilerdesin benfen😍
10 gün geriden geliyoruz ama kilosu 1900 çıktı suyumuz az tansiyonum yüksek zar zor indirdik tansiyonumu ciğer geliştirici vuruldu iki doz inşallah suyum çoğalır da hiç gerek kalmaz sezaryen olmama 😔

Selammmm kizlarrrrb bugün randevumuz vardi ve cok sükür hersey yolunda. Kafa zaten assagida 2 haftadir. 34+,2 yiz. 2800 lg ve 48 cm boyu olmus kizimin🙈 sadece demir ilaci almaliyim. Dogumdan sonrasi isime yarayacakmis fazla kan kaybindan dolayi
Benim bebeğim zayıf😔 o kadar meyve süt bilmiyorum neden böyle oldu inşallah toparlarım 🥺

Nst güzelse daha vaktin var canim . En azından bir kaç hafta büyür biraz kilo alır. Zaten riskli dönemleri geçtik.
Sorun nst değil ki suyum az nst bebeğin kalp atışlarında sıkıntı çıksaydı acil sezaryen doğum olucaktı ama çok şükür kalbi güzel çıktı ciğer geliştirici vuruldu iki doz tansiyonum yüksek çıkıyordu ilaç la falan şuan düştü inşallah düzelir bebeğim küçük ve zayıf daha 1900 kilosu ki o kadar beslenmeme rağmen inşallah atlatıcaz bu zor zamanları

Selam kızlar ya bende 37. Haftadayım. Okusamda sık yazamıyorum ama bu aralar biraz hassasım mesela baksan güya çok yakın arkadaşım olan 2 kişi var bir kere bile arayıp sormuyorlar ve bu tarz durumları aşırı kafaya takıp kendimi üzüyorum. Varmı benim gibi herşeyi kafasına takan 🙁

Doğuma saatler kaldı heyecan ve korkudan uyuyamadım inşallah oğlum da ben de sağ salim çıkarız doğumhaneden Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
Rabb im gönlüne ferahlık versinn. Doğumunu sana kolaylaştırsın. Hayırla sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah..

Selam kızlar ya bende 37. Haftadayım. Okusamda sık yazamıyorum ama bu aralar biraz hassasım mesela baksan güya çok yakın arkadaşım olan 2 kişi var bir kere bile arayıp sormuyorlar ve bu tarz durumları aşırı kafaya takıp kendimi üzüyorum. Varmı benim gibi herşeyi kafasına takan 🙁
Canım ben de geçen hafta görümcemi ağırladım evde kendisi gelmek istedi, hiç 35 haftalık hamile demedi oturdu hizmet bekledi ne yardım etti ne bişey. İnsanlar çok düşüncesiz. Sen kendine bak bebeğine bak sağlıklı olduğumuza şükredelim gerisini umursamayacağız ve günü geldiğinde biz de onlara hak ettikleri gibi davranacağız

X