2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aynen öyle bakalım tekrar baştan başlamak nasıl olacak tabiki tecrübe kazandık ama çocuklarda büyüdükçe alışmıştık rahatlığa
Ayy ben unutamadım tabi öyle bi durum yaşayınca aklımdan çıkarmı hiç.benide apar topar sezaryene almışlardı zaten canım bi yandan sancım var bi yandan kolumu ayağımı bağlamışlar sedye üstünde kıvranıyordum resmen

Ağzımızı da bantlasınlar bari tam olsun
Ahaha normalde de komşum çok konuşan biri herşeye müdahale eden bi yapısı var eminim o anda da susmamıştır bilselerdi öyle biri ile ameliyata gireceklerini eminim genel yaparlardı ona.bebek makat gelişti o sebeple planlı sezaryendi onunki

Ay bende de var öyle bi komşu çok iyi insan halkını yiyemem ama çok konuşuyor görünce bir saat lafa tutacak diye kaçıyorum. Tahmin edebiliyorum doktoru nasıl çıldırttığını

Ilk dogumumu düşünerek cevap veriyorum. Lavman yapmadılar. Çünkü geceden açtım zaten. Sonda da takılmadı karnıma bastırdı ve uyuşuk degildi . Ben bağırınca bunu yapmazsam kanı atmak için çok ağrın olur dedi

O acıyı her türlü çekeceksin demiş yani.
Özelde mi yaptın canım doğumu?

Ay dur rahatlığı hiç hatırlatma ne olurr o zamanlar ne zaman rahatlayacağım derdim bu zamanlarımı söylerlerdi şimdi 2. Bi cesaret edip yaptım artık dönüşüde yok seve seve büyütücez
İnşallah bu sefer ki doğumun daha güzel hatırlayacağın şekilde olur canım ya

Başa gelen çekilir canım yapacak bişey yok hepimiz için Rabbim kolay ağrısız doğumlar nasip etsin canım

Kızlar merhaba ben cuma günü saat 8.30da sezeryanımı oldum 38 +0dık.makat gelişti o yüzden mecburi sezeryan. Kızım 4.140 gr doğdu. (maşallah deyin lütfen,) genel olmak istedim ilkinde belden zor geçmişti sezeryanım. Sonda takarken biraz acıdı evet çıkarken çok değil. Ayılmak zor olmadı benim. Şükür narkozu kolay attım. Biraz ateş basması terleme oldu sonra geçti. 5 saat sonra yürüttüler bol yürüdüm. Tabi ilk yürüme acılı oldu ama mecbur. Gazımı zor çıkardım siz rezene çayı alın yanınıza kayısı suyu için bol.kızım zorluk çıkarmadı hastanede hiç. Benim süt hiç gelmedi mamada verdik kahve makinası götürdüm yanımda onda hem kahve içtim hem mama suyu hazırladık. Hemşireler mamaya izin vermiyor gizli verdik. Ama aç çocuk durmazki. Maşallah kızım süt olmasada çok güzel emdi. Bugün gelmeye başladı sütüm şükür.2 gece soğan sürdüm göğüa yarası olmasın diywe.ama yinede acıyor kremde sürüyorum. Yani siz rahat olun inşallah kolay geçecek. Eve gelince daha kolay bakması. Annemde var sağolsun. Tabi acılarım var yardımsız olmaz. Rabbim hepinize kolaylıklar versin. İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız

Allah analı babalı büyütsün inşallah

Evet gercekten herseyimiz ayni nerdeyse insallah bebislerimiz de döner de rahatlarız
hayırla bakalım benim durumlar aynı hala siz nasılsınız oğluşunla
Hayırlı sabahlar kizlar.. şu hamileliğin tek sevmediğim yanı, uyurken sadece soluma yatmam gerektiği geceleyin bi uyanıyorum sağıma dönmüşüm, hemen panikle sola yatiyorum.
ben de dün okuduktan sonra sola yatayım dedim hiç rahat edemedim niyeyse bu sfer
Hemde nasıl kıyamıyorum yavruma çok oluyor bugün abartısız yarım saat sürdü sabah
ben hıçkırığı tam anlayamıyorum ya nasıl oluyor o anladım diyodum ama anladığım yer ayağı gibi olduğunu öğrendim
benim kuzenimin son hafta dönmüş benim de dönmedi daha ALLAH kerim artık
Biz artık tamamen hazırız yatagımizda geldi
canım çk güzelmiş maşallah maşallah güle güle hayırla kullanın inş
aynen riske atmak da istemyoruz gelişsin de istiyoruz analıkk
Yengec oluyo guzum 21 ikizler 22 yengecmis bnmde yengec
her sene burçlar değişebiliyor güneş değişik oluyor yıl olarak bakmak lazım 2021 de güneş burçları diye canım
canım bugün senin için dua ettim ALLAH işini kolaylaştırsın inşallah
KIZLAR GECEN DEMISTIM YA BIR ARKADASIM 3 TUP BEBEKLERINI YAPTI KAN TAHLILERI 182 CIKMIS 10 GUNDE COK.SEVINDIM INSALALH RABBIM KESEYI VE KALP ATISLARINIDA DUYMAYI NASIP EDER SAGLICAKLA KUCAKLARINA ALIRLAR DUA EDEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSU
oh hayırlı olsun ALLAH hayırla sağlıklar tamamna erdirsin inşallah
Aa öyle mi oluyormuş lazer dikiş çok güzel olmuş o zaman. Çok sevindim canım rabbim ayirmasin kuzunla darisi bize inşallah
lazer dikişi ben de ilk kez duydum istesek yaparlar mı acaba öylr
canım ALLAH işini kolaulaştırsın hayırlısı olsun senin için ne doğru bilemiyoruz hiç korkma sen bebişine kavuşacağını düşün
ben de bunu düşünüyordum ama bazısı da orada doktor yazar onu veirrsin yanına koyma vs diyor bilmiyorum tecrübeli anneler ne diyor acaba
boşuna canın yanmış desene zaten insan sudan çıkmış balık gibi oluyor çok geçmiş olsub
Kızlar yarın 13.30.da alcak dr um ben komple uyutulmak istedim panik olurum biliyorum kız kardeşim gircek dr eşime sen girme dedi sabah giriş yapcaz hastahaneye heycanlı stresli bir garibim cadımda yerinde durmuyor
canım ALLAH işini kolaylaştırsın sağlıkla hayırla al kucağına inşallah
hayırlı olsun canım kahve mkinesini yanında götürmek iyi fikirmiş aslında ALLAH hayırla sağlıkla büyütmeyi nasip etsin sana da geçmiş olsun

Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kizlar nasilsiniz bugun gun icinde hic giremedim bi problem yoktur ins hepiniz iiisinizdr
gmz41 doğurmadı onu bekliyoruz oğlu malım malım oynatıyor
Bal0ncuk daa masallah misafir seyirci gibi gelene gecene gec diyor ama kendine hiç sıra gelemeyecek gibi rahat rahat ayak üstene atmış bizi seyrediyor

Kuzum, sabah onu diyorduk bizde
70lik bitiren sarhoş kafası gibiyim
Daha hiç bişi yıkamadm bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…