2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Çok güzel yaa. Resmen yaşadım anlattıklarını.
Allah analı babalı büyütsün canım.
İyiki temizlemisler rahmini. O baya bi rahatlatıyor. Benim bir kerede temizlemislerdi içimi, ama ne temizlemeee o yüzden bu kadar dert oldu bana.. bu sefer spinal anesteziye güveniyorum valla. İnşallah herşey kolay geçer.

Kızlar yarın 13.30.da alcak dr um ben komple uyutulmak istedim panik olurum biliyorum kız kardeşim gircek dr eşime sen girme dedi sabah giriş yapcaz hastahaneye heycanlı stresli bir garibim cadımda yerinde durmuyor
Ay hadi hayırlısı olsun canım.saglikla al bebeğini kucağına..
Ben de panik olurum korkarim diyerek genel anestezi olmuştum. Pişman oldum ama etkilemek istemiyorum seni, sen enine boyuna arastirdiysan gene de genel olacam diyorsan ol tabi ama keşke bana birileri cesaret verseydi de spinal olsaydim diyorum hep.. yanina kahve almayi unutma. Narkozu kolay atabilmek için.

İnşallah Allah kolaylık versin gecer, sonra oh be diyorsunuz

İkiz park yatak görmüştüm bi ara. Onlardan düşündün mü hiç? Ben de çok şaşırdım sendeki bu rahatlığa şuan
Gördüm canım ben de baya araştırdım ama türkiyede satılmıyor artık hep eski modeller var ikinci elde. Ben de bi tane park yatak alırım iki reflu yatağıyla ikiz park yatak yaparım dedim ama daha almadık

İnşallah bende de sıkıntı olmaz benim bebeğim tüp bebek o kadar sıkıntılı stresli tedavi süreci geçirmeme rağmen uygulanan işlemlerde hiç heyecan yapmadım gayet sakindim ama bu bambaşka bir duygu inşallah uyutmak zorunda kalmazlar

Beni spinal sezaryende o çarşaf olayı çok geriyor. Boğazıma falan denk gelirse bi de maskeyle nasıl nefes alıcam daralırım diye düşünüyorum boğazlı kazak bile giyemiyorum normalde.

Ben de dakika yüzünden git dedim kuzum çok az a inmiş
Evet ama sancılarım hiç şiddetli değil diye şimdilik bekliyorum canım inşallah doğru yapıyorumdur.
Canım benim nişanım dün sabah geldi zaten. Benim de dün 2 cm di açıklığım şu an ne durumda bilmiyorum evet sancılarım sıklaştı ama sert sancılar hissetmiyorum dediğin gibi o yüzden şimdilik bekliyorum bakalim

Kızlar yarın 13.30.da alcak dr um ben komple uyutulmak istedim panik olurum biliyorum kız kardeşim gircek dr eşime sen girme dedi sabah giriş yapcaz hastahaneye heycanlı stresli bir garibim cadımda yerinde durmuyor
Hayırlısı olsun canım Rabbim evladını sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah arka arkaya sıralanıyoruz yavaş yavaş benim de çarşamba doktor spinal dedi bende kabul ettim bakalım son anda heyecan yapmazsam tabi

Beni spinal sezaryende o çarşaf olayı çok geriyor. Boğazıma falan denk gelirse bi de maskeyle nasıl nefes alıcam daralırım diye düşünüyorum boğazlı kazak bile giyemiyorum normalde.
Ayy bende bende benim genel anesteziydi kat kat çarşaf attılar boynuma kadar baktım hala geliyor nefes alamıyorum ben şu çarşafları çekin boynumdan ölücem nefessizlikten dedim öyle çektiler

Rabbim ağrısız sızısız kolay doğumlar nasip etsin canım benim ilki geneldi canım ayılmam falanda zor olmamıştı bi tek narkozu atarken biraz zorlandım ama onu dışında herşey iyiydi yani.inşallah seninde iyi geçer

Miyom ameliyatı oldum daha önce geneldi oda bende panik atak var canım
Kahvemakinası çantada kusarak atiyorum ben narkozu hayırlısı
doğuma girerken hepiniz için dua etcem kızlar sağlıkla kavuşalım bebislere

Ayy bende bende benim genel anesteziydi kat kat çarşaf attılar boynuma kadar baktım hala geliyor nefes alamıyorum ben şu çarşafları çekin boynumdan ölücem nefessizlikten dedim öyle çektiler
O çarşafı önüme koymasınlar da anestesizisiz de kesebilirler sorun değil

Rabbim yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

Kızlar son yarım saattir dk tutuyorum 6-7 dk arası geliyor sancılar. Normalde bu şekilde olunca hastaneye gitmek gerekiyor ama sancılarım şiddetli değil yani ben hafif sancı hissediyorum.
İnşallah herşey yolundadır canım valla sanki annesiyle oynuyor kaç haftadır ya biraz beklesin inşallah dediğin gibi yarın sabah gidersin hastaneye

İnanmıyorum ya canım çok geçmiş olsun Rabbim kimseye yaşatmasın Allah korumuş gerçekten

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
İnanmıyorum ya canım çok geçmiş olsun Rabbim kimseye yaşatmasın Allah korumuş gerçekten

Geçti çok şükür kızlar ama onun dışında spinal çok rahat oldu baş ağrısı vs hiç bir yan etki yaşamadım tavsiye ederim bebeğini başka odadan yanına getiriyorlar gibi bilinciniz yerindeyken konforlu oluyor belden aşağı uyuşukluk hissiniz saatler sonra geçiyor zaten yani o doğum yaptıgınız gün şuanki gününüzden farkı yok yürüyememe dışında. dikiş acısı da çok yaşamadım ben hareket etmeye calıstım hep acısada dik durmaya calısın 3 gün yürürsünüz allahın izni ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…