2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Acaba bebek kanala girdiği için böyle hissediyor olabilir misin canım ? sancı yoksa endişelenme
Ayy bende bende benim genel anesteziydi kat kat çarşaf attılar boynuma kadar baktım hala geliyor nefes alamıyorum ben şu çarşafları çekin boynumdan ölücem nefessizlikten dedim öyle çektiler
Canım kızın nasıl oldu ? Toparlamıştır inşallah

Ay onu merak ediyordum ya kol bağlama olayı sezaryende de var mi? Amacı ne ki onun hastanın kollarını bağlamayınca ne oluyor yani?
Hiç bilmiyorum canım acaba narkoz etkisindeyken istemsiz hareket olur diyemi yapıyolar yoksa başka bi sebebimi var hiç bilmiyorum.tabi ben genel olduğum için narkozu verince bişey anlamıyosun ama spinalde herşeyin farkındasın sonuçta uyanıksın asıl ozaman nasıl oluyor onu merak ediyorum

Canım biz prametüre dogdugu için suan mama takviyesi kullanıyoruz galiba tek aptamilde var prametüre bebekler için iki hafta daha kullanacagız sonra 1 numara mamaya geçebilirsiniz dedi doktorumuz zaten hastanedede aptamil veriyorlardı hazır sıvı mamadan anne sütü yetmedigi zaman benimde bastan beri az yetmiyor o sebepten mama kullanıyoruz

Acaba bebek kanala girdiği için böyle hissediyor olabilir misin canım ? sancı yoksa endişelenme

Canım kızın nasıl oldu ? Toparlamıştır inşallah
Şimdi biraz daha iyi canım ilaçlarını aldıkça biraz daha toparladı kendini.önceden doktordan kaçan cimcime şimdi arada karnına ağrı girince hemen doktor amcaya gidelim diyor Allah razı olsun canım hatırlayıpta sorduğun için

Hayırlı olsun canım masallah size rabbim analı babalı büyütsün

Ben uyanıktım belden uyuştum iki kolumuda bagladılar yanlış degilsem ayak bileklerinede bagladılar neden bilmiyorum

Ben oldum canım bana afedersin gazın çıktıgında bize söyle dedilee lavman yapılmadı sondayı bana ameliyathaneye almadan taktılar karnıma bastırmayıda odaya alındım hemşire gelip yaptı

büyüdüler artık çok şükür
Allah beterinden korusun yavrularımızı
Benimkide geçen gece diş ağrısıyla "Buram ağrıyo hiç eskisi gibi değilim" diye uykudan uyandı ağladı
Babası eczaneye gidip ilaç aldı geldi normalde içmez içip öyle ağrı geçince uyudu. Sonra babası şunu, bunu yeme yine ağrır vs. diye konuşunca yine ilaç verirsin dedi abla abi oldular artık ya

Kızlar yarın 13.30.da alcak dr um ben komple uyutulmak istedim panik olurum biliyorum kız kardeşim gircek dr eşime sen girme dedi sabah giriş yapcaz hastahaneye heycanlı stresli bir garibim cadımda yerinde durmuyor
Anaaaa sendemiiiii
Temmuz anası kalmıacak gııı
Canm benim sağlıkla geçsin gitsin inşallah..
Allah analı babalı büyütsün şimdiden

Genelde tamam da spinalde istemsiz oynatmazsin ki kolunu

Ben uyanıktım belden uyuştum iki kolumuda bagladılar yanlış degilsem ayak bileklerinede bagladılar neden bilmiyorum
Bi çarşaf olayı birde o kol ayak bağlama olayı aşırı germişti beni ameliyathaneye rahat giren ben o durumlardan sonra stres olmuştum ama sonra narkoz gelince hiç bişey hatırlamamış olmam iyi oldu.bunda spinal istiyorum bakalım bi anda panik atak yaşamazsam ne âlâ ama o durumlar beni çok strese sokarsa ya sonradan uyuturlar yada sakinleştirici verirler kesin

Aynen canım Rabbim evlatlarımızı korusun gerçekten onlara bişey oldukça biz daha çok mahvoluyoruz.zaten en ufak bi yeri ağrısa hemen çilekli ilaç(calpol) istiyorum diyo ama bu son durum onu baya korkuttu istifra edince daha kötü hissediyor sanırım kendini ondan hemen doktor amcamıza gidesi geliyor

Kız yok bu oğlan benimle dalga geçiyor doğar doğmaz dayak yiyen ilk bebe olacak Sancılarım geçti yine
bende 34 .haftaya girdim su an simdilik bisey yok. Sadece adet sqncisi cok hafif gelip gidiyor. Sali randevumu valla 4 gözle bekliyorum acaba kac kilo almis boyu kac hersey yolundami

Canım sırtında sinek ısırığı iğne hissediyorsun gerisini onlara bırakıyorsun anında uyuşuyor zaten. Hiç birşey görmüyorsun. Öyle bağlama felnda olmadı bende hiç birşey hissetmediğin için Panik olacağın bi durum da yaşamıyorsun öylece bekliyorsun ben dişçiden ameliyatlardan bile korkan insanım ben rahat geçirdiysem sende rahat yaparsın hiç kafana bunları getirme boşuna da uyutmasınlar seni bebişini gör

Genelde tamam da spinalde istemsiz oynatmazsin ki kolunu
Öyle düşünme canım o anın stresi tedirginliği ile ne yapacağı bilinmez diyede yapıyo olabilirler.benim komşum çok streslenmiş mesela bebeğini gördükten sonra uyutmuşlar.sakinleştirici bile vermemişler yani.artık neler yapıp söylediyse

Ayy hadi inşallah canım ya ben ameliyattan falan hiç korkmuyorum zaten sadece o kollarımı bağlayıpta boynuma kadar çarşafı yığdıkları için kendim bi anda panik oldum nefes alamıyormuşum gibi hissettim

yerim onu vallahi bilmezmiyim şimdi yine başa saracağız ama daha deneyimli olup sakin kalacağız
Ben o örtüyü hatırlamıyorum bile sanırım cektiğim o suni sancıdan sonraki acımı dindiren iğneye şükrediyordum o sıra yukarıdan bebişini gösteriyorlar birden süpriz gibi onu düşün sen hah şimdi görücem diye

Ağzımızı da bantlasınlar bari tam olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…