2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aynen öyle yaa.. tutmak istediğim bi evin sahibine insaf o ev o kadar eder mi dedim bi keresinde dayanamayip . Napayım kardeşim ben de kredimi ödüyorum dedi.. bize resmen kredisini odetiyor herif banane senin kredinden. Sen evini ederi, değeri kadar koy ilana, üzerini de cebinden tamamla alla allaaa. Ayda 2 bin odeyeceksem ben kredi çekerim ev sahibi olurum zaten. Peeh
Amma doluymuşum haaa bu konuda da. Susamadim

Valla tek tesellim o. Rabbim biliyor, senelerdir inat ettik kredi çekmeden ev sahibi olalım dedik.. nasipte yoksa yapacak bişey yok. İnşallah dediğin gibi gecikmesinin sebebi daha güzeli olacagindandir
biz evi olup da evsiz kalanlardaniz.. miras yüzünden
Sabredicez, yapacak bişey yok..
Bebişlerimiz de kismetiyle gelsin inşallah. Çok inanıyorum ona.

Özel daha çok dikkat ediyor diyorlardı demek ordaki ebeyle hemşireyle alakalı bir şey. Allah ıyi insanlarin eline düşürsün inşallah hepimizi
Belki de bastirmalari iyi bir şey. Çünkü sonradan gerçekten çok agrim oldu . Ama o an dayanamadım. Bu sefer onlar bastirmasa bile ben yavaş yavaş bastiririm

hayırla bakalım benim durumlar aynı hala siz nasılsınız oğluşunla
Bizde de ayni canim sadece sanki ayaklarini biraz yukarida hissediyorum ama emin de olamiyorum. Gecen sefer basasagi saniyordum meger tam tersiymis yarin randevum var bakalim belli olur artik. Egzersiz yapiyorum bir kac gündür faydasini görürüm insallah

Kızlar herkese iyi geceler ben takip etmeye çalışıyorum sizi yazamasamda ama vallaha takip edilecek gibide diil doğuran doğurana birsürüde gelen var herzamanki gibi önce doğumu olanlara allahım sağlıkla büyütmeyi hayurlı evlat ana baba olmayı nasip etsin doğuracaklarıda allahım sıkıntısız sağlıklı doğumlarla gelen sağlıklı bebişler nasip etsin diyeyim doğurmamış olan arkadaşlarım uyuyamasanız bile yatın kalkmayın vallaha bak birsürü yemek yiyin doyun güzelce içeceğinizi sıcak sıcak için en çok uzanın dinlenin duş alın tuvalette işiniz bitsede bi tık keyif yapın bunların hepsini benim içinde yapın bizler iyiyiz şükür kızımın karnı tok ama kakasını yapmaya çalışıyo son doyırduğumdan beri şimdi tekrar acıkma saati gelicek zaten diye yatmıyorum sonra bir sonraki acıkma vaktine kadar yine kaka nöbeti benim kız altını açtığım zaman yapıyo kakasını bide yardım almaya alıştı sanırım e açıp bekletememde şimdi bekliyoz uyanık diye uyuyamıyorum yatağımda ben ona bakıyorum o beşiğinden bana bakıyo hareketliyizde bir şekilde beşiğin bi köşesinden bana kadar geliyo burun buruna oluyoruz hep buyüzdende korkuyorum allahtan beşik bi tık aşağıda yatakla aynı hizada diil biz normal beşik almıştık ufak ebatlı ama yan tarafını çıkartıp anne yanı yapabiliyorsun parkyatak alıcaktım ama iyiki bunu almışım diyorum yerimden kalkıp kızımı almak eğilmek vs zor olurdu böyle dibimde gözüm üzerinde şuan olduğu gibi bakışmak daha güzel hissettiriyo 2 yaşa kadar kullanılıyomuş ama ben yaşından sonra normal yatak alıp krnar korumalık yapıcam ablasının odasına buyüzden pek önemsememiştim bna yazılar olmuş alıntılıyorum cevap olarak yazarken eklenmiyo alıntılar başa sarayım diyorum vakit geçtiğinden baya altlarda kalıyo isimler aklımda kalmıyo sonra ya atladıklarım varsa diye sıkılıyorum cevaplayamıyorum ama hepsini okuyorum güzel dilekler içinde çooookk çok teşekkür ediyorum güzel bol bol dinlenmeli geceler gündüzler hepinize

Birde emzik kullanıyorum ama öyle ağladığında ağzına vermelik değil başta hevesimden merakımdan karnı tokken vermiştim doyırduktan sonra çok güzel tuttu emziği ama acıkınca mümkün değil almıyor onuda denedim hani onu emer beslendiğini zanneder diyorlar ya en azından bizde mümkün değil çenesi yorulur az beslenir diye çakiniyordum buyüzden güzelce doyduktan sonra veriyordum ama galiba güçlendi artık çenemizde etkilenmiyo yediğimiz ölçü belli emzikte şu konuda çok rahat ettim çok hıçkırık tutuyor kızımı emzik verince onu emerken hıçkırığı geçiyor hıçkırıkta lazımdır belki ama uzun sürünce yıpratıyor kıyamıyorum birde banyo yaptırırken işime yaradı bizim kız açken uyanıyo tokken hep uyuyo e banyoya uyandırdığımdada sürekli ağzı açık aranıyo ben onu tutarken elim şampuanlı oluyo elimi yakalayıp emmeye çalışıyo diye emzik verdim çok aç olsa atar gerçi ona göre ayarlıyorum köpüklü elimi ağzına almasındansa emzik olsun daha iyi modundayım ki ağzına su kaçma ihtimali olmuyo zaten her türlü korumak zorundayız işinize yarar belki düye düşündüm birde normalde uykusunda her sesten korkuyodu biri öksürse vs sıçrıyordu ama emzirirken üstüme örttüğüm örtüyü koydum yanına sizde size ait bişey koyun inanın bunu yaptığımdan beri sıçramamaya başladı bazen uzağında oluyo örtü hemen sıçrıyo hemen yakınına koyuyorum bunlarda ek öneriler olsun

Ben de bastırayım bari böylebir uygulama olduğunu hiç bilmiyordum
Aranıza girmek gibi olmasın ama hastahanede badtırdıklarında çok canım yanıyodu elini tutuyodum hemşirenin yapmasın diye oda bana iyiliğim için yaptığını söylüyordu da yinede yaptıramıyodum fakat eve gelince anladım ağrım geçse bile hayla kendim evde bastırıyorum karnıma rahatlatıyo gerçekten lazım bişeymiş galiba bastırma olayı

Kızlar günaydın sezaryen sonrası evet bastırma olayı varmış ben bebegimi emzirmeye calıştığımdan onu baya gec yaptık uyusuklugum gecmişti merdeyse ondan hemsirenin elini itiyodum bagırdım yapmason diyede dinlemedi beni tabi. İçerde kan birikmemesi için gerekliymiş

34 hafta gebelikte 8 saat yolculukla Antalya’ya gitmek delilik mi sizce?
Araba yolculugunda 2saatte bir mola verin diyorlar, o kadar mola verince o yolculuk da epey uzar muhtemelen. Ben ctesi 2saatlik yolculukta bile pert oldum ama kisiden kisiye de degisebilir tabii, doktorundan onay almakta fayda var canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…