2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bende cesarerime hayranım
Bu nasıl rahatlıktır
Heralde sancm gelene kdar böyle bekliecem
O değilde sıcaklardan üşeniorm ama gid gide daha sıcak oluor onu düşünecek kafa yk

Bende cesarerime hayranım
Bu nasıl rahatlıktır
Heralde sancm gelene kdar böyle bekliecem
O değilde sıcaklardan üşeniorm ama gid gide daha sıcak oluor onu düşünecek kafa yk
Haftan ilerledikçe daha da zorlaşacak sıcak daha da sıcak olacaaakkk Korkunun ecele faydası yok yıka artık şu kiyafetleri

Kızlar dün nişan mi değil mi emin değilim miktarı azdı demiştim ya, devamı da şimdi geldi Sancılarım gibi parça parça geliyor o da
Senin oğlan nazlı bizim kızlar bile bu kdar naz yapmıo
Senim oğlanın evleneceği kız yandı valla
Dün dediğini yaptm fotolara baktm
Benm hergn nişanım var

Senin oğlan nazlı bizim kızlar bile bu kdar naz yapmıo
Senim oğlanın evleneceği kız yandı valla
Dün dediğini yaptm fotolara baktm
Benm hergn nişanım var
Yanlış fotolara bakmışsındır sen Bizim oğlan şimdiden bizi parmağında oynatmaya başladı İkizler burcu olacak heralde bir dogucam diyor bir vazgeçiyor

Kemal Sunal'ın filminin bir sahnesi var ya "Agam bizimle egleniyir" diyor Heh işte tam onu yaşıyorum

Benim de ilk kızım 3.100 doğdu bu da o civarlarda olur büyük ihtimalle ama kilo en son düşündüğüm şey. Amin canım amin sağlıkla kucagimiza alalım yeter ki gerisi hallolur

Çok şükür canım geçti gitti . Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin insallah. Iyiyiz çok şükür canım teşekkür ederim ❤

Aa öyle mi oluyormuş lazer dikiş çok güzel olmuş o zaman. Çok sevindim canım rabbim ayirmasin kuzunla darisi bize inşallah
Galiba canım yengemde sezeryan olmuştu ben pansumanını yaptım onda ip vardi ve dikiş oldugu belli benimki kaynak gibi yapışık duruyor .
Amin canım sağlıkla alın hepiniz kucağınıza sağlıkla büyütelim insallah ❤

Kızlar bebekler anne karnında esner yada gerilirmi?

Bazen böyle karnımda sanki geriliyor böyle karnım havaya kalkıoooooo iniooooo
Tekme değil ama böyle eliyle yada ayağıyla itiyo gibi
Cok komik oluo

Kızlar bebekler anne karnında esner yada gerilirmi?

Bazen böyle karnımda sanki geriliyor böyle karnım havaya kalkıoooooo iniooooo
Tekme değil ama böyle eliyle yada ayağıyla itiyo gibi
Cok komik oluo
Benimki içerde tek başına Meksika dalgası bile yapıyor

Kızlar çantaya mamada koyacağım ama hangi marka. Az gaz yapan anne sütüne en yakın fiyatında uygun birşey olsun istiyorum. Sütüm gelir yada gelmez kenarda bulunsun istiyorum sizler neler koydunuz paketin resmini linkini paylaşırsanız çok makbule geçer bir sürü numaraları var anlamıyorum pek

Canım sütun gelir belki hiç kendini sartlama öyle. Heleki ilk gelen damlalar çok daha kıymetli mutlaka emsin onları ve emdikcede gelir sütün hemen herkesin ilk gün fışkırmıyor sütü korkma

Ben hipp combiotic aldim canim gaz yapma durumunu bilmiyorum ama arastirmalarim sonucu kendim bunu uygun gördüm, eğer süt ilk günlerde yeterli gelmezse kaşık ile bebege verip sarilik olmasin diye elimden geleni yapmayi planliyorum

Eklentiler

• D46B4628-735F-4457-8793-45191571C746.jpeg
    23,4 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…