2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar çantaya mamada koyacağım ama hangi marka. Az gaz yapan anne sütüne en yakın fiyatında uygun birşey olsun istiyorum. Sütüm gelir yada gelmez kenarda bulunsun istiyorum sizler neler koydunuz paketin resmini linkini paylaşırsanız çok makbule geçer bir sürü numaraları var anlamıyorum pek
Canım mühendisinoğlu sayfasında formül sütleri incelemişti. Ben ekstra probiyotikli olması sebebiyle bu markayı aldım. Başlarda evet gelmiyor süt sarılık olmasın sen ne olur olmaz gögüsünden hiç ayırma ama olur ya doymaz ağlar yine verirsin sarılık olmasın diye. 2 yaşına kadar emzirdim ben ama 1 kutu yine de bulundurman iyi olur başlarda

Eklentiler

• CB8AA5F2-BBED-4663-AF4A-A2A49CBE18E3.png
    CB8AA5F2-BBED-4663-AF4A-A2A49CBE18E3.png
    390,9 KB · Görüntüleme: 30
  • A0DB3DBC-96B2-466A-B478-F2E01C2388F8.png
    A0DB3DBC-96B2-466A-B478-F2E01C2388F8.png
    276,9 KB · Görüntüleme: 39
Ben de her güne acaba bugün doğuracak mıyım diye uyanıyorum 😄
Akşam yatarken bugün de doğurmadık oluyor. Bi de ben hep hafta sonu sancılanıyorum ödüm kopuyor pazar günü doğurcam diye🤣
Kızzz akıllı durun aaaaaaa
İlla bana çanta hazırlatacaksınız he :KK70:
Anacım sen bu rahatlıkla bence son güne kadar doğurmazsın ben bir sey olur diye korkudan 28.hafta hazırladım çantayı daha🤣
Kızlar bebekler anne karnında esner yada gerilirmi?

Bazen böyle karnımda sanki geriliyor böyle karnım havaya kalkıoooooo iniooooo
Tekme değil ama böyle eliyle yada ayağıyla itiyo gibi
Cok komik oluo :KK70: :KK70: :KK70:
Biz bi kere kontrolde denk geldik esnedigine ağzını açtı kocaman 😍

Canım sütun gelir belki hiç kendini sartlama öyle. Heleki ilk gelen damlalar çok daha kıymetli mutlaka emsin onları ve emdikcede gelir sütün hemen herkesin ilk gün fışkırmıyor sütü korkma
İnşallah hemen gelir canım 🤲 Ama olurda gelmez uğraşmasın kimse hemen çantadan çıkartalım istiyorum. Pompa falan koydum bakalım ilk kolostrum gelir inşallah hemen veririz şifa olur 🤲
Ben hipp combiotic aldim canim gaz yapma durumunu bilmiyorum ama arastirmalarim sonucu kendim bunu uygun gördüm, eğer süt ilk günlerde yeterli gelmezse kaşık ile bebege verip sarilik olmasin diye elimden geleni yapmayi planliyorum
Evet canım sarılıkta var tabi onuda düşünüyorum inşallah gerek kalmaz ama bundan alayım bende çok sağol 🥰
Canım mühendisinoğlu sayfasında formül sütleri incelemişti. Ben ekstra probiyotikli olması sebebiyle bu markayı aldım. Başlarda evet gelmiyor süt sarılık olmasın sen ne olur olmaz gögüsünden hiç ayırma ama olur ya doymaz ağlar yine verirsin sarılık olmasın diye. 2 yaşına kadar emzirdim ben ama 1 kutu yine de bulundurman iyi olur başlarda
Evet memeye alışması için biraz zorlamak gerekiyormuş sürekli koynuna koyarız diyorlar yaşayıp göreceğiz teşekkür ederim canım bende bundan alayım o zaman 🥰

Akşam yatarken bugün de doğurmadık oluyor. Bi de ben hep hafta sonu sancılanıyorum ödüm kopuyor pazar günü doğurcam diye🤣
Aynen ben de öyleyim geçen haftasonunu da hastanede geçirmiştik eşime kalsa sancım var diye yine götürecek ama gidersem yatış verirler hemen evde çekeyim sancilarimi diye direniyorum ben de 😄

Arkadaslar merhaba ben sıkı takipçilerden biriyim forumum ama aktif yazamıyorum cogu seti kacırıyorm dogım yapanlara hayırlı ugurlı olsun bekleyenlere de Allah yardımcı olsun sag salim kucagınza alın. Bende 14 haziran da planlı sezeryan ile kızımı kucagımda aldım 3300 kg 49 cm dogdu kızım. Operasyon cok iyi geçti sonrası biraz acılı ama acı cekmeden de anneliğin anne olmanın bir anlamı yok 🥰 hepsi cok güzel acıları bile detaylı anlatacağım fırsatını bulunca. Saglıcakla kalın,🙏🙏🙏

Arkadaslar merhaba ben sıkı takipçilerden biriyim forumum ama aktif yazamıyorum cogu seti kacırıyorm dogım yapanlara hayırlı ugurlı olsun bekleyenlere de Allah yardımcı olsun sag salim kucagınza alın. Bende 14 haziran da planlı sezeryan ile kızımı kucagımda aldım 3300 kg 49 cm dogdu kızım. Operasyon cok iyi geçti sonrası biraz acılı ama acı cekmeden de anneliğin anne olmanın bir anlamı yok 🥰 hepsi cok güzel acıları bile detaylı anlatacağım fırsatını bulunca. Saglıcakla kalın,🙏🙏🙏
Yazım yanlışları için özür dilerim hızlı yazdım okumadan da paylaştım 🙏🥰

Aynen ben de öyleyim geçen haftasonunu da hastanede geçirmiştik eşime kalsa sancım var diye yine götürecek ama gidersem yatış verirler hemen evde çekeyim sancilarimi diye direniyorum ben de 😄
Bugün de dursun bari pazartesi gelsin kuzu doktorun da olur😊

Gözün aydın canım sağlıkla büyüt yavrunu bir an önce kendinde toparlan inşallah bol sütlü az gazlı günleriniz olsun darısı bize inşallah😍

Gözünüz aydın 🥰 Kaç haftalıktı doğduğunda kilosu maşallah iyiymiş. İnşallah dikislerin de hızla iyileşir canım.

Anacım sen bu rahatlıkla bence son güne kadar doğurmazsın ben bir sey olur diye korkudan 28.hafta hazırladım çantayı daha🤣

Biz bi kere kontrolde denk geldik esnedigine ağzını açtı kocaman 😍
:KK70: oysa berbat bir gebelik geçirdim
Neler yaşadığımı bilsen
Hayırdır gardaş 70likmi bitirdin neyin kafası bu dersin :KK70: :KK70:
Aaaa doğurdunmu cnm
Bende nie yazmıo diorm :)))
Hayırlı uğurlu olsun, allah analı babalı büyütsün

Gözünüz aydın. Sağlıkla büyütün bebişi🥰 kaçıncı haftada planlı sezaryen oldunuz.

@Lebung
Doğurmak çok uzak bir şeymiş gibi geliyordu bana da son haftaya kadar ama bu hafta gerçekle yüzleştim 😂😂

Özellikle Bal0ncuk Bal0ncuk un cesaretine hayranım hala hiç bir şeyi hazır değil bizim patır patır sancilanip dogurmamizdan da korkmuyor 😂😂
Kız daha bende birsey hazırlamadım Bal0ncuk Bal0ncuk gibi hiç birsey im hazır değil, biz rahat rahat takılıyoruz daha, 😂😂😂

Ama bugün beşiğin sarı lekeleri vardı onu çıkartmaya uğraştım. Makineye atim inşallah cikmistir

Kız daha bende birsey hazırlamadım Bal0ncuk Bal0ncuk gibi hiç birsey im hazır değil, biz rahat rahat takılıyoruz daha, 😂😂😂

Ama bugün beşiğin sarı lekeleri vardı onu çıkartmaya uğraştım. Makineye atim inşallah cikmistir
Zaten senden aldm gazı
Tek suçlu sensn bacımm :KK70: :KK70: :KK70:
Şaka bir yana sen tecrübelisin :KK70:
Benm ilk bebe... Neyin kafasını yaşıorm :KK70:

Kızlar bebekler anne karnında esner yada gerilirmi?

Bazen böyle karnımda sanki geriliyor böyle karnım havaya kalkıoooooo iniooooo
Tekme değil ama böyle eliyle yada ayağıyla itiyo gibi
Cok komik oluo :KK70: :KK70: :KK70:
Benim sağ kaburgamın altını bazen bir sisiriyor . Kocaman kalkıyor orası nefesim kesiliyor. Ben başı zannettim ayaklariymis. 🤗

Insallah canim senin donme ihtimalin daha yuksekmis evet insallah doner. Dogum sancisiyla bile donenler varmis insallah bizimkilerde doner 🥰
Aynen canim insallah dönerler de rahat bir nefes aldirirlar bize 😃
Canım benimkide makat gelişti bu kontrolde dönmüştü bende koltuktan aşağı baş aşağı duruyorsun birinin yardımıyla 3 gün denedim ertesi gün gittim doktorum dönmüş dedi
Ay ne güzel insallah bende de ise yarar. Ben de o egzersizi yapiyorum bakalim insallah ben de faydasini görürüm 😊
Gözün aydin canim 😊 rabbim hayirli bir evlat eylesin insallah 🌸

X