2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289

Insallah donerler yinede hayirlisi olsun tabi. Devlet hastanesi olduğu icin söylemiyorlar malesef 2800 falan olsa o civarlar yine iyi bencede birsey soyleseler en azindan icim rahat etse. Benim ilk bebegim de 2950 dogdu cok da az degil iyi yinede o kadara da raziyim galiba

Canım erken doğma ihtimali var gibi benimki de 37+1 de doğdu ilk gece hiç ihtiyacım olmaz diyip olan şeyler ya da keşke kullansaydım dediklerim: silikon meme ucu mamajoonun var e bebekte, 0 beden bez ben 1 beden aldım büyük geldi 2700 doğdu çocuk ultrasonda 3 deniyordu. Doğum esnasında lavanta yağı bileklerine alnına sürünce sancıları rahatlatıyor. Depend bez bir paket almıştım bir gece de bitirdim diyebilirim en az iki paket olmalı. Meme ucu çıkarıcı, süt sağma makinesi, biberon bunlara da ihtiyaç duydum. Eğer erken doğmasaydı ihtiyacım olmazdı muhtemelen.

Silikon göpüs ucuna dikkat et canım. Ben emiyor sanmıştım bebe meğer yandan hava aldırdığım için süt gitmiyormuş bebeğime kilo kaybından sarılık olmuştu yavrum

Rabbim hayırlısı ile sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

KIZLAR GECEN DEMISTIM YA BIR ARKADASIM 3 TUP BEBEKLERINI YAPTI KAN TAHLILERI 182 CIKMIS 10 GUNDE COK.SEVINDIM INSALALH RABBIM KESEYI VE KALP ATISLARINIDA DUYMAYI NASIP EDER SAGLICAKLA KUCAKLARINA ALIRLAR DUA EDEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSU
Çok sevindim canım inşallah sağlıkla ilerleyen bir süreç geçirip sağ salim kucaklarına alırlar yavrularını

Silikon göpüs ucuna dikkat et canım. Ben emiyor sanmıştım bebe meğer yandan hava aldırdığım için süt gitmiyormuş bebeğime kilo kaybından sarılık olmuştu yavrum
Evet canım benimki tutamadı hiçbir türlü o süreçte gerekti olsa kullanırdım dedim ama kullanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…