2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar ben bu gece doğuracağım galiba sancılarım baya sertleşti nefesimi kesiyor yerimde durmakta zorlanıyorum 😳
Canım geceyi rahat geçiremezsin bence hastaneye git açılmana felan baksınlar durumunu bi öğren ben evde duramazdım sanırım

Tek tek alıntılıyamadım tebrik eden herkese çok teşekkür ederim. Tam taburcu olacağız beklerken bebeğin kanı fazlaymış diye yoğun bakıma alındı sonra da onu tedavi ederken sarılık çıktı yoğun bakımda kalıyor ayrı kalmak çok zor iyi olsun istiyorum bir an önce dualarınızı esirgemeyin. Rabbim kimseyi evladından ayırmasın
canım çok geçmiş olsun ins bebiş çabucak iyileşir dualarmz sizinle🤲🏻

Ben zayıflamaz ama kilo almayabilir diye biliyorum
Bana da gelişimi son haftalarda yavaşlıyor dedi
Canim alet farkli olcmustur bebisin pozisyonuyla ilgili bir durumdur
biraz aşağı inmiş öyle dedi yüzünü hiç göstermiyor son haftalarda 🤭
Haftalık ölçümlerde yanılma olabilir canım bana öyle demişti doktorum
Bana da aynısı dedi haftaya geldiğinde yine bakarız dedi. Ama izne ayrılacakmış. Başka doktora gideceğim kontrol için

Bana da gelişimi son haftalarda yavaşlıyor dedi

biraz aşağı inmiş öyle dedi yüzünü hiç göstermiyor son haftalarda 🤭

Bana da aynısı dedi haftaya geldiğinde yine bakarız dedi. Ama izne ayrılacakmış. Başka doktora gideceğim kontrol için
Kaç dedi kilosuna kuzum haftasına gore iyiyse bence bi sorun yoktur

Tek tek alıntılıyamadım tebrik eden herkese çok teşekkür ederim. Tam taburcu olacağız beklerken bebeğin kanı fazlaymış diye yoğun bakıma alındı sonra da onu tedavi ederken sarılık çıktı yoğun bakımda kalıyor ayrı kalmak çok zor iyi olsun istiyorum bir an önce dualarınızı esirgemeyin. Rabbim kimseyi evladından ayırmasın
Geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda kucağında evinize götürmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar ben bu gece doğuracağım galiba sancılarım baya sertleşti nefesimi kesiyor yerimde durmakta zorlanıyorum 😳
Canım hayırlısı olsun inşallah,Rabbim kolay doğumlar nasip etsin 🤲🏻 sancıların daha da dayanılmayacak hale gelirse hiç bekleme hastaneye git en azından kontrol altında olursun.bizlerede haber et

Sancilarimin artmasını bekliyorum canım ama dk hesaplamada da pek iyi değilim sancım hiç geçmiyor gibi hissediyorum bu gece kesin giderim ama baya zorlanıyorum.
Allah yardımcın olsun kuzum bu kadar çektin insallah kolayca doğum olur
Geçen hafta 3150 idi bu hafta 2833 çıktı 😮‍💨
Kuzum haftalık ölçümdendir bence bi de 2850 normal senin haftana gore

Senin sezaryen kesinleşti mi canım bebiş dönmediği icin demi ? Akşam sancıların nasi oluyor canım kasıklarda mi ? Benim salı tekrar rutin kontrol var gün vermiyor doğum icin, normal doğum icin pelvik masajı gösterdi uygula diye ama beceremiyorum 🤗😂
Doktorunuz masaji hangi yagla yapmayi önerdi acaba?

X