2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar benim sancılarım başladı yine. Bu seferkiler bı tık daha sert sanki arada bir baya hissettiriyor kendini 🙈 Kafam dağılsın evde kendimi sanciya odaklamayayim diye ailecek yemeğe çıktık disaridayiz dikkatin dağılıyor böyle sancılara vermiyorum kendimi çok ☺️ Ama gece ne olacak bilemiyorum tabi.

Bu arada ben bu sancinin süresini tutma kaç dk arayla sancı giriyo hesaplama işinde çok kötüyüm beceremiyorum😂 Yani karnım kasılıyor aynı anda bazen sancı giriyor bazen girmiyor önemli olan kasılmaların arası zaten. Ama bende kasılma basladiginda sanki 10-15 dk hiç gecmiyormus gibi geliyor yani normalde 1-2 dk sürer geçermiş sonra yine olurmuş. O arada kaç dk geçtiğini hesaplamak gerekiyor. Ama bana sanki hep kasılıyor hiç geçmiyor gibi geliyor o yüzden hesaplayamiyorum 😂😂 Sancıların şiddeti çok artıp dayanamayacagim düzeye gelirse o zaman hastaneye giderim diyorum ne diyorsunuz 🤔
Adet sancısından daha ağır sancın geldiğinde açılmalar başlar canım.Dayanılamayacak hal aldığında ise artık 5 cm üzerine çıkmaya başlamış diye düşünebiliriz.Bu durumda hastanede olmak en mantıklısı.Sağlıkla gelsin cennet kokulu bebiş🐣

gmz41 gmz41 AA şimdi okudum doktor demiş zaten Nisan diye 🙈 hayırlısı olsun artık. Korkma normal doğumu dene bence.
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ayy benimle doğum tarihleri iz yakın....
Az kaldı desene banada 🤭

Kızlar benim sancılarım başladı yine. Bu seferkiler bı tık daha sert sanki arada bir baya hissettiriyor kendini 🙈 Kafam dağılsın evde kendimi sanciya odaklamayayim diye ailecek yemeğe çıktık disaridayiz dikkatin dağılıyor böyle sancılara vermiyorum kendimi çok ☺️ Ama gece ne olacak bilemiyorum tabi.

Bu arada ben bu sancinin süresini tutma kaç dk arayla sancı giriyo hesaplama işinde çok kötüyüm beceremiyorum😂 Yani karnım kasılıyor aynı anda bazen sancı giriyor bazen girmiyor önemli olan kasılmaların arası zaten. Ama bende kasılma basladiginda sanki 10-15 dk hiç gecmiyormus gibi geliyor yani normalde 1-2 dk sürer geçermiş sonra yine olurmuş. O arada kaç dk geçtiğini hesaplamak gerekiyor. Ama bana sanki hep kasılıyor hiç geçmiyor gibi geliyor o yüzden hesaplayamiyorum 😂😂 Sancıların şiddeti çok artıp dayanamayacagim düzeye gelirse o zaman hastaneye giderim diyorum ne diyorsunuz 🤔

Canim 5dkda 1 geliyo dogum sancisi benim ilk dogumumda da oyle oldu 5 dk oh diyosun tam sonra 1 dakika yerlere yatiyosun okadar kivrandiriyo 😬 tabi herkesin sanci esigi aynimi olur bilmiyorum 😊

Adet sancısından daha ağır sancın geldiğinde açılmalar başlar canım.Dayanılamayacak hal aldığında ise artık 5 cm üzerine çıkmaya başlamış diye düşünebiliriz.Bu durumda hastanede olmak en mantıklısı.Sağlıkla gelsin cennet kokulu bebiş🐣
2 cm açıklığım var zaten canım sancılar iyice artınca giderim 3-4 cm açılma görürüm heralde ☺️
gmz41 gmz41 AA şimdi okudum doktor demiş zaten Nisan diye 🙈 hayırlısı olsun artık. Korkma normal doğumu dene bence.
Allah hepimizin yardımcısı olsun. Ayy benimle doğum tarihleri iz yakın....
Az kaldı desene banada 🤭
Normal diye konuştuk zaten doktorumla canım normal istiyorsun deneyelim dedi 🥰
Canim 5dkda 1 geliyo dogum sancisi benim ilk dogumumda da oyle oldu 5 dk oh diyosun tam sonra 1 dakika yerlere yatiyosun okadar kivrandiriyo 😬 tabi herkesin sanci esigi aynimi olur bilmiyorum 😊
Sancı eşiğim yüksek bildiğim kadarıyla ama sert sancılar başlayınca göreceğiz 😄

Merhaba 🥰 benim bebegim de makat gelis canim suan 34+4 üz dönme ihtimalim var daha bakalim. Senin haftan biraz büyük ama 38 de bile dönen varmis insallah hayirlisi olur hakkimizda. Ben bir egzersiz var onu deniyorum simdi bakalim ise yarar belki.
Canım benimkide makat gelişti bu kontrolde dönmüştü bende koltuktan aşağı baş aşağı duruyorsun birinin yardımıyla 3 gün denedim ertesi gün gittim doktorum dönmüş dedi

Pazartesi de bir arkadaşımız daha doğum yapacaktı gün almıştı biz ilk doğum yapacaklar listesindeyken sonlara kaldık bakalım bizden önce kaç kişi daha doğuracak ben bugün 38+1 oldum sezaryen olmasa daha beklerdim gibi geliyor
Senin günün de baya yaklaşmış ama normal de olsa temmuzun ilk haftası gelirdi minnak

Tek tek alıntılıyamadım tebrik eden herkese çok teşekkür ederim. Tam taburcu olacağız beklerken bebeğin kanı fazlaymış diye yoğun bakıma alındı sonra da onu tedavi ederken sarılık çıktı yoğun bakımda kalıyor ayrı kalmak çok zor iyi olsun istiyorum bir an önce dualarınızı esirgemeyin. Rabbim kimseyi evladından ayırmasın

Tek tek alıntılıyamadım tebrik eden herkese çok teşekkür ederim. Tam taburcu olacağız beklerken bebeğin kanı fazlaymış diye yoğun bakıma alındı sonra da onu tedavi ederken sarılık çıktı yoğun bakımda kalıyor ayrı kalmak çok zor iyi olsun istiyorum bir an önce dualarınızı esirgemeyin. Rabbim kimseyi evladından ayırmasın
Geçmiş olsun canım. Çok zor biliyorum ama en azından oradayken farkedilmis. Hemen kavuşursunuz inşallah🤲

Çok geçmiş olsun canım bir an önce kavuşun inşallah

Cnm 2 gndür böyle
Doktor kontrolümüz 29nda
En son geçen hafta herley yolundaydı
Hiç bir sorunumuz yoktu
Hareketlerinde belli bir azalma varsa git derim 29 u bekleme. Belki suyu az yada fazla. Dr bana özellikle sordu hareketlerinde azalma varmı diye demekki önemli bir etken ona göre kontrolu on gün sonraya vereceğim dedi düşün yani

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin yavruna🤲

X