2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım 🤲🌸 Bende öyle istiyorum aslında birazdaha dursun gelişsin isterim ama riske atmak istemiyor sanırım bilmiyorumki bir bildiği vardır elbet diyorum Rabbime sığınıyorum. Aynen kesinlikle kime sorsam sancı evde daha iyi diyor suyun gelince gitmek en güzeli tabi başka bir sıkıntı yoksa. Zaten kendini , bebişi, hareketlerini falan anlarsın illaki öyle gidersin hayırlısıyla 🤗
Insallah canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun, bebeğin gelişimi iyiyse 38 dolunca da alıyorlar kuzum tabi ki doktorun bir bildiği vardır önemli olan bebişleri alip evimize sağ sağlık gelmek vallahi en çok bu konuda dua ediyorum hepimize

Insallah canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun, bebeğin gelişimi iyiyse 38 dolunca da alıyorlar kuzum tabi ki doktorun bir bildiği vardır önemli olan bebişleri alip evimize sağ sağlık gelmek vallahi en çok bu konuda dua ediyorum hepimize
Aynen öyle canım en önemlisi o ne zaman ya da nasıl hiç birinin önemi yok hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz 🤲🌸

Yanlız ben akıntına takıldım kzum
Benm sarımsı akıntım olsa hiç nişan olarak algılamam
Genel anlamda hep sarı akıntım var..
Bu biraz beni ürküttü :KK43:

Evet cnm her ikiside dert.. Ama dediğin gibi benmkide normalde öyle hareketli ve sert hareketli bir kız değil
Ama dün az hareket etti
Bugnde hiç hareket etmedi..
Az öncr daha bir kere pıt ettide derin nefes aldm... Yani artk doğursamda kurtulsam diorm aklımı yitirmeden :KK70:

Cnm 39 maşallah..
Ben daha 34 ondsn telaş ediorm bazen

Evet cnm senle aynıyız
Hatta bebelerin huylarıda aynı sanırım bi ara konuşmuştk
Deli edecek bu bebeler bizi :KK70: :KK70: :KK70:
Evet aynı huylarıda aynı ah ahhh 😂😂bizle oynuyorlar 😅hele bi doğusunlar ısırırız biz de intikam 💪☺️

Hayırlısıyla gelsin paşa 😍

Canım ben zaten her an tetikte olduğum için dikkat ediyordum gelen bir şey var mı diye. Ama farketmesen de çok sorun değil nişan geldikten sonra sancıların gelmesi veya suyun gelmesi önemli. İnternetten bak nişan gelmesi diye fotoğrafları var resimler kısmında. En azından görünce tanırsın ben daha önce baktığım için direk tanıdım.
Saat kaçta geldi nişan. Benim 4 saat sonra suyum gelmişti. Bence her an hazırlıklı ol oturduğun yerlere alt açma örtüsü ser ya da ped tak . 2 cm açıklık da baya iyi 1 hafta durmaz benim düşünceme göre.
10.30'da geldi canım. Hazırlıklıyım her an dogurabilirim diye bekliyorum artık bakalım ☺️
Platesi bilmem ama hurma ye canım
Sağol canım 🥰
Aha bendeki de mi nisan ki 🤔 iki uc kez geldi rahat dun acik renkti bugun daha koyu renk
Canım kansız olduğu için emin olamamıştım ben doktorum kontrolde onayladı sen de supheleniyorsan kontrole gidip alttan muayene olabilirsin. Ama nişan geldikten sonra en fazla bir iki gün içinde sancıların başlıyor oradan da anlayabilirsin.

Benimde makat geliş canım internette öyle şeyler okudum ki moralim çok bozuldu ciddi anlamda. Ne yapalım bizde sezaryen olalım yeterki bebeklerimiz sağlıkla gelsin🤲 Bebek çok küçükse daha rahat döner sanki kaçıncı haftada kaç kg canım suan

Aynen oyle saglikla gelsinler en azindan onemli olan o 🤲devlet hastanesine gidiyorum 33 haftalikken 1800 du kilosu suan 37+6 soylemediler sadece cok kucuk dediler

Canım ben zaten her an tetikte olduğum için dikkat ediyordum gelen bir şey var mı diye. Ama farketmesen de çok sorun değil nişan geldikten sonra sancıların gelmesi veya suyun gelmesi önemli. İnternetten bak nişan gelmesi diye fotoğrafları var resimler kısmında. En azından görünce tanırsın ben daha önce baktığım için direk tanıdım.

10.30'da geldi canım. Hazırlıklıyım her an dogurabilirim diye bekliyorum artık bakalım ☺️

Sağol canım 🥰

Canım kansız olduğu için emin olamamıştım ben doktorum kontrolde onayladı sen de supheleniyorsan kontrole gidip alttan muayene olabilirsin. Ama nişan geldikten sonra en fazla bir iki gün içinde sancıların başlıyor oradan da anlayabilirsin.
Hayirlisi olsun gelsin saglikla

Ay salı senin doğumun var çarşamba K Kuzusunun annesi doğuracak😍 sonraki haftaya kimlerin bebeleri gelecek acaba cok heyecanlı 🤗 mart ayında nisan annelerini okuyup okuyup heyecanlanmamızı hatırladım nisan ortasında hepsi doğurmuştu bizimkiler de öyle olacak galiba😍
Pazartesi de bir arkadaşımız daha doğum yapacaktı gün almıştı biz ilk doğum yapacaklar listesindeyken sonlara kaldık bakalım bizden önce kaç kişi daha doğuracak ben bugün 38+1 oldum sezaryen olmasa daha beklerdim gibi geliyor

Evet cnm her ikiside dert.. Ama dediğin gibi benmkide normalde öyle hareketli ve sert hareketli bir kız değil
Ama dün az hareket etti
Bugnde hiç hareket etmedi..
Az öncr daha bir kere pıt ettide derin nefes aldm... Yani artk doğursamda kurtulsam diorm aklımı yitirmeden :KK70:

Cnm 39 maşallah..
Ben daha 34 ondsn telaş ediorm bazen

Evet cnm senle aynıyız
Hatta bebelerin huylarıda aynı sanırım bi ara konuşmuştk
Deli edecek bu bebeler bizi :KK70: :KK70: :KK70:
Telaş yapma canım 34 de yavaş hareket normal benim fırtına gibi hareket eden karnımı yırtıp çıkacak diye korktuğum oğluşum kaç haftadır böyle yavaşladı kilosu da çok yüksek değil bide kilolu olsa hiç sığamıcakmış yazık

Yengec oluyo guzum 21 ikizler 22 yengecmis bnmde yengec
Böyle yazıyo nette kuzum ama bilemedim yinede belki bazı kaynaklarda 22dir bazılarında 23dür.tam sınır ya ondandır
20210619_180325.jpg

Screenshot_2021-06-19-18-14-28-87.jpg
kiminde öyle kimde böyle yaziyor anlmdm bnde ama çoğunlukla yengec dio amaaan saglikli olsunlarda ha ikizler ha yengec bizleri burclara goremi ypmislar ikizler olsa noluyo yengec olsa noluyo evde bi tanr yengec var 2.cok gelir bna 🤣herkesin karakteri farkli her yengec birbirinin aynisi mi

Eki Görüntüle 2873759 kiminde öyle kimde böyle yaziyor anlmdm bnde ama çoğunlukla yengec dio amaaan saglikli olsunlarda ha ikizler ha yengec bizleri burclara goremi ypmislar ikizler olsa noluyo yengec olsa noluyo evde bi tanr yengec var 2.cok gelir bna 🤣herkesin karakteri farkli her yengec birbirinin aynisi mi
Ahahah 😄😄 aynen öyle valla.çocuk şimdi doğacak olsa içimizdemi tutabilcez sanki 😄😄 sağlığı yerinde olsun önemli olan o

Çok sevindim adına canım kızın emmeye geçtiyse yakındır çıkması canım rabbim size bağışlasın bebeklerinizi ❤
Pazartesi taburcu olcak canım. Bugün öğrendiim. Kan uyuşmazlığımızdan ötürü hala uzamış sarılıkları var. O yüzden kızımı bi kaç gün bekletiyo. Kan sonucunu görmek için. O da geçecek inşallah. Zor günler geride kaldı. Sen nasılsın ? Yavrun nasıl ?

Kızlar benim sancılarım başladı yine. Bu seferkiler bı tık daha sert sanki arada bir baya hissettiriyor kendini 🙈 Kafam dağılsın evde kendimi sanciya odaklamayayim diye ailecek yemeğe çıktık disaridayiz dikkatin dağılıyor böyle sancılara vermiyorum kendimi çok ☺️ Ama gece ne olacak bilemiyorum tabi.

Bu arada ben bu sancinin süresini tutma kaç dk arayla sancı giriyo hesaplama işinde çok kötüyüm beceremiyorum😂 Yani karnım kasılıyor aynı anda bazen sancı giriyor bazen girmiyor önemli olan kasılmaların arası zaten. Ama bende kasılma basladiginda sanki 10-15 dk hiç gecmiyormus gibi geliyor yani normalde 1-2 dk sürer geçermiş sonra yine olurmuş. O arada kaç dk geçtiğini hesaplamak gerekiyor. Ama bana sanki hep kasılıyor hiç geçmiyor gibi geliyor o yüzden hesaplayamiyorum 😂😂 Sancıların şiddeti çok artıp dayanamayacagim düzeye gelirse o zaman hastaneye giderim diyorum ne diyorsunuz 🤔

Kızlar galiba nişanım geldi 😳 Az önce sümüksü bir akıntı geldi normal akintimdan farklı sarımsı bir renkte. Miktarı çok değildi kan da yoktu içinde o yüzden nişan mi emin olamadım ama büyük ihtimalle öyle. Doktoruma msj attim bilgisi olsun diye ama şu an sancım falan da yok hiç. Ben bu hafta doğurucam sanırım hadi hayırlısı 🙏 36 haftayı tamamlıyorum en azından yarın.
Tam sarı ve sümüksüyse Nisan cnm. Ama Nisan geldigse doğum hemen bugün olacak diye birsey de yok. Aradan bir günde gece bilir bir haftada

Kızlar 34. Haftadaym..
2 gündür ciddi anLmda bebek hareketlerinde azalma var
Normalmi...
Bu haftLrdamı azalıyordu artık:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Cok normal yeri daralıyor annesi. En çok hareketli olduğu dönem 28-32 haftaymis.

X