2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yanlız ben akıntına takıldım kzum
Benm sarımsı akıntım olsa hiç nişan olarak algılamam
Genel anlamda hep sarı akıntım var..
Bu biraz beni ürküttü :KK43:

Evet cnm her ikiside dert.. Ama dediğin gibi benmkide normalde öyle hareketli ve sert hareketli bir kız değil
Ama dün az hareket etti
Bugnde hiç hareket etmedi..
Az öncr daha bir kere pıt ettide derin nefes aldm... Yani artk doğursamda kurtulsam diorm aklımı yitirmeden :KK70:

Cnm 39 maşallah..
Ben daha 34 ondsn telaş ediorm bazen

Evet cnm senle aynıyız
Hatta bebelerin huylarıda aynı sanırım bi ara konuşmuştk
Deli edecek bu bebeler bizi :KK70: :KK70: :KK70:
Merak etme canım hayırlısıyla vaktinde gelecek inşallah senin hiç sancın falan da yoktu dimi

Canım kağan kocatepeyi biliyorum ama hiç bi doktora da sonsuz güvenmiyorum. Birinin dediğini diğeri kesinlikle reddedebiliyor. Ani bebek ölümlerinin sebebi olarak gösteriliyor bu yatış pozisyonuna bagli kan akışının azalmasi. Allah korusun tabi.. 3-4 gün önce facede bi anne paylaştı. 9 aylikken aniden kaybetmişler bebeklerini. Elim boş eve döndüm diyordu 😣😥 aklımdan çıkmıyor. Çok etkilendim.. Allahim kimseyi evlat acısıyla sinamasin.
Aminnnnnn allaj korusum imsallah öyle birsey olmaz. Rabbim kimseyi kucagi bos eve göndertmesin insallah

Selam kizlar ben bayadir yazamıyorum ama takipteyim dogum yapanlara cok gecmis olsin gozunuz aydin yapmayanlarada hayirli kolay dogumlar olsun insallah 🤲😊 bizim doktor makat gelisi dedi bebekde cok kucuk dedi moralimi cok bozdu donme ihtimali de cok cok zormus zorunlu sezeryan olacak gibi cok korkuyorum hakkimizda hayirlisi olsun boyle olup sonradan donen varmi aranizda bi umut beklemedeyim yinede 🙁

Selam kizlar ben bayadir yazamıyorum ama takipteyim dogum yapanlara cok gecmis olsin gozunuz aydin yapmayanlarada hayirli kolay dogumlar olsun insallah 🤲😊 bizim doktor makat gelisi dedi bebekde cok kucuk dedi moralimi cok bozdu donme ihtimali de cok cok zormus zorunlu sezeryan olacak gibi cok korkuyorum hakkimizda hayirlisi olsun boyle olup sonradan donen varmi aranizda bi umut beklemedeyim yinede 🙁
Benimkilerden biri geçen haftaya kadar makat gelişti. Doktor yerleri çok dar dönmez artık dedi. Bu hafta ikisi de baş geliş olmuştu. Her an her sey olabilir yani sen ona çok takılma. Benim icin bir sey degismedi yine sezaryen olcam ikiz olduğu için. Sezaryen olursa da psikolojini bozacak kadar kafana takma bebek sağlıklı olsun gerisi boş😊 Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤗

Kızlar doktordan çıktım şimdi, evet gelen nişanımmış. 2 cm de açıklığım var. Nstde düzenli sancı çıktı ama 50 civarı hep önemsemedik o yüzden ben sancı hissetmiyorum zaten. Doğumu konuştuk doktorla, normal istiyorsan deneyelim dedi ama acil bir şey olursa sezeryana alırız hemen dedi riske girmeyiz dedi tamam dedim. Bir kat da kordon dolanmış boynuna, şimdilik sorun değil normal deneyebiliriz dedi.

Yani nisanimla beraber doğumum basladi artık durduramayiz sancılarını ya da suyumun gelmesini bekliyoruz o yüzden yatış vermedi evde beklicem.

Saat kaçta geldi nişan. Benim 4 saat sonra suyum gelmişti. Bence her an hazırlıklı ol oturduğun yerlere alt açma örtüsü ser ya da ped tak . 2 cm açıklık da baya iyi 1 hafta durmaz benim düşünceme göre.

Yanlız ben akıntına takıldım kzum
Benm sarımsı akıntım olsa hiç nişan olarak algılamam
Genel anlamda hep sarı akıntım var..
Bu biraz beni ürküttü :KK43:

Evet cnm her ikiside dert.. Ama dediğin gibi benmkide normalde öyle hareketli ve sert hareketli bir kız değil
Ama dün az hareket etti
Bugnde hiç hareket etmedi..
Az öncr daha bir kere pıt ettide derin nefes aldm... Yani artk doğursamda kurtulsam diorm aklımı yitirmeden :KK70:

Cnm 39 maşallah..
Ben daha 34 ondsn telaş ediorm bazen

Evet cnm senle aynıyız
Hatta bebelerin huylarıda aynı sanırım bi ara konuşmuştk
Deli edecek bu bebeler bizi :KK70: :KK70: :KK70:
Valla bendede.. böyle tuhaf birsey. Mesela hic hareket etmediyse dürttüysem ses cikmadiysa icime bir korku giriyor telasa kapiliyorum icten ice. Sonra tam böyle hastahameye gidecem diyorum sanki kizim benim korktugunu hissedip bir tekme atiyor 🤣

Insan tedirgin oluyor hareketler azalınca da. Kontrolü de çok uzağa atmış en son geçen hafta mi gittin? Haftaya tekrar git istersen kovacak hali yok ya
3 haftada bie çağırıor hep
29unda 35. Haftam bitio olcak
Her hafta gidecekmişim
Ama tabi böyle kalırsa gidecem
Dayanamam :KK43:
Valla bendede.. böyle tuhaf birsey. Mesela hic hareket etmediyse dürttüysem ses cikmadiysa icime bir korku giriyor telasa kapiliyorum icten ice. Sonra tam böyle hastahameye gidecem diyorum sanki kizim benim korktugunu hissedip bir tekme atiyor 🤣
Bu temmuz bebeleri nie bu kadar yaramaz :KK70:
Çekeceğimiz var :KK70:
Şimdiden parmaklarında oynatıolar :KK70:

Bu sali randevum var. Vallahi iple cekiyorum bildiginiz.. bu 2 gün gecsede gidip kizimi görsem sagligini ögrensem. Hersey yolundami iyimi.. offf of

3 haftada bie çağırıor hep
29unda 35. Haftam bitio olcak
Her hafta gidecekmişim
Ama tabi böyle kalırsa gidecem
Dayanamam :KK43:

Bu temmuz bebeleri nie bu kadar yaramaz :KK70:
Çekeceğimiz var :KK70:
Şimdiden parmaklarında oynatıolar :KK70:
Aynen hic sorma. Cadalozlar vallahi. 🤣🤣benom bildigim 32 haftadan sonra her 2 haftada bir gidilmeli.

Aynen hic sorma. Cadalozlar vallahi. 🤣🤣benom bildigim 32 haftadan sonra her 2 haftada bir gidilmeli.
Ben başndan beri 3 haftada bir çağırılıorm..
29unfa snra ayda bir gelecen dedi valla kuzum.. Bende bişi demedm zaten kalmş 2 haftam
Snrada her hafta gidilecek bari daha rahat olurum :KK70:

Benimkilerden biri geçen haftaya kadar makat gelişti. Doktor yerleri çok dar dönmez artık dedi. Bu hafta ikisi de baş geliş olmuştu. Her an her sey olabilir yani sen ona çok takılma. Benim icin bir sey degismedi yine sezaryen olcam ikiz olduğu için. Sezaryen olursa da psikolojini bozacak kadar kafana takma bebek sağlıklı olsun gerisi boş😊 Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤗
Amin insallah tesekkur ederim ilk dogumum normaldi cok da zor oldu ama yinede sezeryan daha cok korkutuyo beni 37+6 dayiz artik cok zor gibi tabi yapcak bisey yok hayirlisi olsun insallah

X