2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar beni doktor kontrolümde nst ye bağladıktan sonra apar topar acile alıp serum falan bağladılar 🧐 ama ben hiç bi tuhaflık hissetmiyorum. Serum da bu. Kimse de bişi demiyor. Noluyor sizce🤨😕
9A361CF4-39A3-4369-A05A-E5F2DCAC9299.jpeg

Sağol cnm. Amin inşallah.
Kız kardeşin falan beni çağırıyorlar aynı kıyma diye... Eşim koy diyor.
Ama görümcem gilde biraz yanlış yaptı gep farklı isimleri düşünüyoruz dedi. Berk oldu sonunda
Kuzenimin çocuklarının isimleri Mete-Batu. Babam bizimkilerin cinsiyetleri belli değilken erkek olursa sen de Metehan-Batuhan koyarsin demişti aklıma o geldi şimdi 🤣
Senede bir kere bir araya geliyorsunuz belki o bile yok aman görümcen ona yakın bir sey koydu diye içine sinen isimden vazgeçme bence. Ben olsam vazgeçmezdim

Benim ediyor canim sancilarim ama cok duzensiz yatsaydim beni sunu sanciyla direk dogurturdu doktorum eminim kendi dogumunu bile suni sanciyla yapmis sonucta dedim dayanabildigi kadar dayansin
Seninki de biraz daha duracak inşallah en azından babasını beklese yeter. Yanında biri var mı destek olacak yardim edecek?

kızlar merhaba ben de temmuz annesiyim ilk kez post atıyorum oğluşum olacak inşallah 34+1 günlüğüm, oğlumun dönmeye pek niyeti yok genelde aynı pozisyonda yattı zaten kurban bayramı öncesi veya sonrası sezeryan olcam gibi duruyor şimdilik. doğum yapanlara hayırlı olsun ALLAH analı babalı sağlıklı kolayca büyütsünle inşallah, darısı da hayırla bizim başımıza

Canım bana bir gün arayla birer doz yaptılar seninki ikiz olduğu için 4 kez yapmış olabilirler mi 😄
Gerçekten mi ben de normali 2-2 sanıyorum 🤦‍♀️
Ilk haftalar progestanı bile 2 ampül birden yaptılar hep totom kalbura dönmüştü. Kontrolde sorayim onu da herkese bol keseden iğne mi dağıtıyormuş yoksa ikiz diye miymiş🤣

Kızlar beni doktor kontrolümde nst ye bağladıktan sonra apar topar acile alıp serum falan bağladılar 🧐 ama ben hiç bi tuhaflık hissetmiyorum. Serum da bu. Kimse de bişi demiyor. Noluyor sizce🤨😕Eki Görüntüle 2871438
Sancın çıkmıştır doğurma diye serum bağlamışlardır muhtemelen. Seruma ilaç kattılar mi boş serum mu?

Gamze senin bebegin kac kiloydu canim
Canım dün baktık 35+1 2650 gram dedi doktorum.
Kızlar beni doktor kontrolümde nst ye bağladıktan sonra apar topar acile alıp serum falan bağladılar 🧐 ama ben hiç bi tuhaflık hissetmiyorum. Serum da bu. Kimse de bişi demiyor. Noluyor sizce🤨😕Eki Görüntüle 2871438
Canım serum eğer boş serum ise bebeğinin kalp atışlarını çok yavaş görmüş olabilirler ya da hiç hareket etmediyse bebek hareketlensin diye serum veriyorlardır sonra tekrar nstye bağlayıp bebeği kontrol ederler. Ama içine ilaç falan kattilarsa Nosking Nosking in dediği gibi sancin yüksek çıkmıştır durdurmak için yapıyorlardı belki.
Gerçekten mi ben de normali 2-2 sanıyorum 🤦‍♀️
Ilk haftalar progestanı bile 2 ampül birden yaptılar hep totom kalbura dönmüştü. Kontrolde sorayim onu da herkese bol keseden iğne mi dağıtıyormuş yoksa ikiz diye miymiş🤣
Bence ikiz diyedir ya ben progestani da tek almıştım çünkü 😂😂

Birsey dicem ama yanlis anlama esin acaba konusurken agzindan mi kacirdi ismi bu olcak bizimkinin diye
Niye yanlış anlıyım cnm. Daha erkek olacağından haberleri yok. Ama benimki demisde ola bilir belli olmaz.
Kuzenimin çocuklarının isimleri Mete-Batu. Babam bizimkilerin cinsiyetleri belli değilken erkek olursa sen de Metehan-Batuhan koyarsin demişti aklıma o geldi şimdi 🤣
Senede bir kere bir araya geliyorsunuz belki o bile yok aman görümcen ona yakın bir sey koydu diye içine sinen isimden vazgeçme bence. Ben olsam vazgeçmezdim
😂😂😂
Ay içim rahatladı biraz. Dünden beri içim içimi yiyordu. Bula bula bu ismimi buldular diye.
Şansıma bak diye söyleniyordum
Kızlarına uygun istiyorum zaten AY'la fazla başlayan erkek ismi yok

Güzel haberlerle gel inşallah 🌺

Kız kız oğlan hiç farketmez. Kızım olsaydı Aybüke koyacaktım.

Nasıl haberler canım?

Ciktimi canim sancin birde bebegin kilosunu ogrenebilir miyim benim bebisim tombis ciktida baya
Sağolun kızlar ciktim doktordan nst da 2 3 kere 80 lerde sanci çıktı ama ben bi sey hissetmiyorum, bebişim de 3200 51 cm olmuş çok şükür

Canım dün baktık 35+1 2650 gram dedi doktorum.

Canım serum eğer boş serum ise bebeğinin kalp atışlarını çok yavaş görmüş olabilirler ya da hiç hareket etmediyse bebek hareketlensin diye serum veriyorlardır sonra tekrar nstye bağlayıp bebeği kontrol ederler. Ama içine ilaç falan kattilarsa Nosking Nosking in dediği gibi sancin yüksek çıkmıştır durdurmak için yapıyorlardı belki.

Bence ikiz diyedir ya ben progestani da tek almıştım çünkü 😂😂
Bunca zaman her seyi çifter çifter kakalamıslar desene🤣

Niye yanlış anlıyım cnm. Daha erkek olacağından haberleri yok. Ama benimki demisde ola bilir belli olmaz.

😂😂😂
Ay içim rahatladı biraz. Dünden beri içim içimi yiyordu. Bula bula bu ismimi buldular diye.
Şansıma bak diye söyleniyordum
Kızlarına uygun istiyorum zaten AY'la fazla başlayan erkek ismi yok
Evet olanlar da Ayberk kadar hosuma gitmedi acikcasi benim de. Almanya'da yasadigini da dusununce millet seslenecek kulağına güzel gelmeyecek bu sefer

Sağolun kızlar ciktim doktordan nst da 2 3 kere 80 lerde sanci çıktı ama ben bi sey hissetmiyorum, bebişim de 3200 51 cm olmuş çok şükür
Maşallah canım kilosu boyu falan çok güzel. Bir iki kez çıkan sanciyi önemsemiyorlar düzenli olmadığı sürece ☺️

X