2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün . Benimde oglum hastanedeyken 75 cc gören sütüm bazen 20 yi zor görüyordu çok üzülüyor kafaya takıyordum suan sütüm var ama ogluma yetcek kadar degil mama takvisine basladık 1 hafyadır emzirmeden sonra mama veriyorum . Isırgan otu rezene ve kimyon tohumu cayı yapıp iciyorum bol bol su iciyorum birde boşda olsa sag sürekli bebiş küçük cok yorma ama sürekli sag insallah gelcek sütün

Canim benim önceki doğumda perinatologdu doktorum hep 34 haftayı bekliyordu ve 2 kilo olmasını bebeğin. 34 haftayı doldurunca ve 2 kilo olunca oh çekmişti.
Sonrası yokuş aşağı galiba ondan mi rahatliyorlar anlamadım ki. Rabbim hayırlısını versin inşallah
B BaSa86 kızlarının isimlerini çok beğendim adlarıyla yaşasınlar. Bence de en güzeli Ayberk boşver görümcen de ne derse desin Berk nere Ayberk nere

Tadını pek çıkarmıyorum uyuyamıyorum inşallah sağ salim kucağımıza almaya nasip eder rabbim

Kac kiloydu bebeginiz

Benimde hazir degildi bir teles bir gecede hrpsi hazirlandi ben 36. Hafta cikinca yapicam diyordum

Sağol cnm. Amin inşallah.
Kız kardeşin falan beni çağırıyorlar aynı kıyma diye... Eşim koy diyor.
Ama görümcem gilde biraz yanlış yaptı gep farklı isimleri düşünüyoruz dedi. Berk oldu sonunda

Son anda karar vermislerdir canim sen soyleseydin belki koymazdilar

Evet canım kalçadan 4 ampül ilaç veriyorlar ikisini aynı anda yaptiriyorsun tam 12 saat sonra diğer ikisini yapiyorlar.
Sen nasıl oldun sancıların devam ediyor mu?
Benim ediyor canim sancilarim ama cok duzensiz yatsaydim beni sunu sanciyla direk dogurturdu doktorum eminim kendi dogumunu bile suni sanciyla yapmis sonucta dedim dayanabildigi kadar dayansin

Evet canım kalçadan 4 ampül ilaç veriyorlar ikisini aynı anda yaptiriyorsun tam 12 saat sonra diğer ikisini yapiyorlar.
Sen nasıl oldun sancıların devam ediyor mu?
Canım bana bir gün arayla birer doz yaptılar seninki ikiz olduğu için 4 kez yapmış olabilirler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…