2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ayy bi de farklı ülkeymiş ya Allahını seversen dert ettiğine bak. Asla vazgeçme ne güzel içine sinmiş işte. Kim ne derse desin senede 10 gün göreceğin görümceyi mi dert ettin.

Hayırlı olsun canım doğum yapmışsın allah analı babalı büyütsün . Iyisiniz dimi

Yanında sana yardımcı olacak birileri varsa son dk da olur ama kimsen yoksa aklını başına al
Bayağı yoruyor çünkü ser ütüle yerleştir
Kesinlikle katılıyorum 32> haftada yaptım ama şuan mümkün değil yapamam. Çok zevkli geliyor basta ama etiket kes küçük küçük ayır yıka kurut utule katla yerleştir çok vakit alıyor yoruyor

Aslında çok düşünmüyorum doğumu ansızın aklıma geliyor kendime diyorum olacağına varıyor herşey sonra içten içe hafiiff bir panik havası geliyor geri kovuyorum sizde durumlar nasil?

Ayy bi de farklı ülkeymiş ya Allahını seversen dert ettiğine bak. Asla vazgeçme ne güzel içine sinmiş işte. Kim ne derse desin senede 10 gün göreceğin görümceyi mi dert ettin.
İki senede görüyorum görümcem
Öyle yapacağım. Sinir olmuştum çok dünden beri şimdi sizin fikirlerinizle kendime geldim.

Aynen nedense çok yakışıklı bir çocuk çağrıştırıyor Adıyla yaşasın kuzucuk
İnsallah cnm, sağlıklı hayırlı evlat olsun.
Yakisiklida olursa demeyin keyfimize.

Almanlarda bars biraz kaba geliyor söyliyince cnm. Yoksa oda çok güzel isim. Ama ben birayida düşünmem gerek. Çocukla okulda alay etmesinler sonra.

Kızılarimin ismi
aysima
Aymina
Ayberk koy canım o zaman 2 kızdan sonda oğlusun oluyor boşver milleti

Aslında çok düşünmüyorum doğumu ansızın aklıma geliyor kendime diyorum olacağına varıyor herşey sonra içten içe hafiiff bir panik havası geliyor geri kovuyorum sizde durumlar nasil?
Dediğin gibi herşey olacağına varıyor o yüzden bu son zamanların tadını çıkartmak gerekiyor benim de aklıma geliyor yaklaştıkça nasıl olcak diye ama çok odaklanmamaya düşünmemeye çalışıyorum akışına bırakmak en doğrusu. Rabbim hepimize yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…