2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Tam 35 i bitirdik öyle doğdu canım ama gelişimide hep 1 hafta önden gidiyordu yani 36 ya girmiştik doğduğunda gelişimide ultrasona göre 37 ydi. 2600 49 cm doğdu canım kuvöze girmedik çok şükür
Oh çok şükür canım valla içim rahatladı çok sağol benimde 2600 dedi doktor cuma günü 35+0di. Rüyamda doğuruyorum bebek yanımda yok ağlayarak uyandım bu son haftalar böyle geçecek sanırım. İnşallah sağlıkla büyüt yavrunu darısıda bize olsun

Vallah cnm o konuda birşey demem zor çünkü ikiside 20li haftalarda döndü benim

Anladım canım Reyhan hanımı da çok duydum çok iyi bir doktor hayırlısı olsun

WomenClub Canım sancım hiç geçmiyor arada azalıyor arada artıyor ama düzenli yani.
gmz41 şimdi nasılsın canım inşallah biraz daha sabretsin kuzularimiz ya

Annemlerdeyim canim enistemle kiz kardesimde gelecek yanimizda kalacaklar sagolsunlar
Oh iyi bari tek başınasın sandım Allah korusun gece falan gitmen gerekir en güzeli en azından annen deneyimli eniştenle kız kardeşinde götürmeye ordaki herhangi bir ihtiyacına yardımcı olurlar ama inşallah birazcık daha bekler kuzucuk

Şu yürürken batma olayı bendede vae
Neyden acaba ya

masalkzz canım senin bebiş kaç+kaçta kaç kg doğmuştu kuvoze girmedi değil mi. Karşılaştırmak değilde allah korusun misal şimdi sezeryana alinsam kaç doğar merak ediyorum
35+1de doğurdu sanırım cnm
Amaaa ne bu ümitsizlikkkk
Herkesi bi telaş sardı
Kızlar durun doğurmayın

Neyden acaba ya

Herkesi bi telaş sardı
Kızlar durun doğurmayın
Bebek kafasını tam dayamış kapıya demişti dr ondan bence. Bugün mecburi dışarı çıktım son eksiklerimi almaya 'terlik ve Meryem Ana otu' yürürken suyum patlayacak sandım o kadar baskı var yani

Benim önceki sezeryandi canım bu da öncekine göre daha iri doktor normal olmaz dedi bende risk almayacağım sezeryan olacak 1 haftada yarım kilo almış zamanını beklese 4.5- 5 kilo doğacak ama zaten beklemeyecek dedi iri olduğu için.
Sağol kuzum açıklığım yok çok şükür ama rahim ağzı uzunluğum kısalmış sanırım yalancı sancılardan dolayı. Daha geçen salı gitmiştim 15 cm kısalmış. Şu 1 hafta yat 36 dolduralım sonra endişelenmeyiz dedi. Sen nasılsın sancı var mı ? Belden ağrıyor demişsin ilk kez mi yaşıyosun
Neyden acaba ya

Herkesi bi telaş sardı
Kızlar durun doğurmayın
Sen bu gidişle nöbet tutup topikte doğuranları izleyeceksin herkes bitince sen doğuracaksın gibime geliyo baloncuğum

Agirlasirsam giderim canim duzensin sancilar sonucta

Bir haftada yarım kilo baya almış bebiş. Benimki 15 günde 500 gram civarı almış.37de muayne edicem alttan dedi. Ben birde rahim ağzı yarası yaktirmistim ondan dolayı biraz darlık oluşmuştu o korkutuyor beni. Muayeneden sonra net birşey söyleyecek. Hayırlısı olsun artık sonlara geldik sağlıkla alalım kucağımıza hiç farketmez doktorlarımız ne derse o

Cok sagol canım inşallah hepimiz sağlıkla büyütelim Benim bide önceden sancılarım cıktıgı için nstde 33. Haftada ciğer geliştirici olmuştum 2 doz onunda etkisi var

Kesin gözüyle bakmiyim yine de. 28de iki doz yapılmıştı haftaya 2 doz daha yapılacak inşallah her şey yolunda gider
Canim benim önceki doğumda perinatologdu doktorum hep 34 haftayı bekliyordu ve 2 kilo olmasını bebeğin. 34 haftayı doldurunca ve 2 kilo olunca oh çekmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…