2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Son 1 haftadir girmemiştim buraya. Diger takip ettiğim grup mesajlarina takılmıştım. Ama bakıyorum yine sancilananlar var🙈 Allah'ım aramızda 39. - 40. haftayı kimler görebilecek acaba😅
Bende merak içindeyim :KK70: :KK70:hepimiz haziran bitmeden patır patır doğurcaz heralde :KK70::KK70:

Son 1 haftadir girmemiştim buraya. Diger takip ettiğim grup mesajlarina takılmıştım. Ama bakıyorum yine sancilananlar var🙈 Allah'ım aramızda 39. - 40. haftayı kimler görebilecek acaba😅
Vallah bu ikinci gebeliğim kızımda gayet rahat bir son ay geçirmiş iken bunda her yerim ağrıyor aceba diyorum yaz olduğu için mi 😅 pek 39 haftayı gireceğimj sanmıyorum

Vallah bu ikinci gebeliğim kızımda gayet rahat bir son ay geçirmiş iken bunda her yerim ağrıyor aceba diyorum yaz olduğu için mi 😅 pek 39 haftayı gireceğimj sanmıyorum
O zaman tecrübene istinaden sana bir sorum olacak. Ben bebeğimin hareketlerini resmen sol belime yakın yerde hissediyorum. Acaba ayaği mi? Eli mi? En son dönmemişti bebeğim. Dönmuş bebek hareketleri nasıl hissediliyor?

Acaba yine donmedi de saçma sapan bir pozisyonda mi duruyor diye merak ediyorum.😂

Peki doktorun izindeyken doğumun başlarsa ne olacak canım başka bir doktor çağırıyorlar sanırım senin bir tercihin var mı ya da soruyorlar mi onu da bilmiyorum yoksa rastgele biri mi geliyor
Doktor reyhan hanıma bırakmış hastalarını bu süreçte olmadığında doğum başlarsa o gelecek. Geçen sene bir arkadaşım Gökhan bey de benzer durumda kaldı Bertan bey doğumu gerçekleştirdi memnun da kalmıştı. Reyhan hanımı bilmiyorum ama hayırlısı artık 🙏

İyi akşamlar kızlar neler olmuş böyle 😔
1 1992Sevda canım basınız sağolsun rabbim kalanlara sabır versin inşallah 🤲 sen şimdi bebeğini ve kendini düşün canım inşallah sağlıkla gelsin yavrun🤲 riskli haftaları geçtik inşallah 🤲🤲

Cemren0604 Cemren0604 çok geçmiş olsun canım açıklığın var mı niye böyle olduk biz ya durmuyor bu temmuz bebeleri rahat😔

snapsnap snapsnap canım sanada geçmiş olsun inşallah riskli haftaları geçtik ama biraz daha sabredebilirsek çok güzel olur 🤲

gmz41 gmz41 şimdi nasılsın canım inşallah biraz daha sabretsin kuzularimiz ya🤲😔

Daha okuyamadiklarim olabilir kızlar temmuz bebeleri niye böyle yapıyor ya😔 Benim de tansiyonum hiç düşmüyor hep yatıyorum çıldırtan bir inatla aynı yani büyüğü 13-14 küçüğüde hep 9-9.5 tuzlu yemiyorum karbonhidrat yok daha ne yapayım 😔😔

O zaman tecrübene istinaden sana bir sorum olacak. Ben bebeğimin hareketlerini resmen sol belime yakın yerde hissediyorum. Acaba ayaği mi? Eli mi? En son dönmemişti bebeğim. Dönmuş bebek hareketleri nasıl hissediliyor?

Acaba yine donmedi de saçma sapan bir pozisyonda mi duruyor diye merak ediyorum.😂
Benim tecrübem yok ama kafası yukarda ve sol belim kaburgam çok batıyor hep oralarda geziniyor canim

Canım ben en son 1 ay önce kontrole gittiğimde bebeğim sağ kasığımda yatıyodu başı aşağıdaydı dün yine kontrolüm vardı bu sefer sol kasığıma yatmış başı yine aşağıda.zaten normalde de hareketli bi bebek yinede pozisyonunu değiştirip bi taraftan tarafa geçtiğini anlamadım 🤭😄

İyi akşamlar kızlar neler olmuş böyle 😔
1 1992Sevda canım basınız sağolsun rabbim kalanlara sabır versin inşallah 🤲 sen şimdi bebeğini ve kendini düşün canım inşallah sağlıkla gelsin yavrun🤲 riskli haftaları geçtik inşallah 🤲🤲

Cemren0604 Cemren0604 çok geçmiş olsun canım açıklığın var mı niye böyle olduk biz ya durmuyor bu temmuz bebeleri rahat😔

snapsnap snapsnap canım sanada geçmiş olsun inşallah riskli haftaları geçtik ama biraz daha sabredebilirsek çok güzel olur 🤲

gmz41 gmz41 şimdi nasılsın canım inşallah biraz daha sabretsin kuzularimiz ya🤲😔

Daha okuyamadiklarim olabilir kızlar temmuz bebeleri niye böyle yapıyor ya😔 Benim de tansiyonum hiç düşmüyor hep yatıyorum çıldırtan bir inatla aynı yani büyüğü 13-14 küçüğüde hep 9-9.5 tuzlu yemiyorum karbonhidrat yok daha ne yapayım 😔😔
Sağol canım inşallah senin de Bebek hareketlerin iyiyse inşallah sorun olmaz canım daha sık doktor kontrolüne gidersin.

Gerçekten ilk haftalar nasıl geçecek diyorduk😊 çok şükür bu günlere geldik Rabbim sağlıkla doğumlar nasip etsin😍 ama sabah bi daha çocuk mocuk istemiyorum diyordum şimdi üçüncü çocuğu hemen yaparım diyorum
Seninki ikiz cnm dur bakalım. Üçüncüyü bence 3 sene sonra yaparsın.
Benim iki kızın arasında iki sene var. Böyle bile zorlanmistim. 3 çocuğu 4,5 sene sonra yaptım.
Artık 4. Yüde istiyorum ama hemen değil. Allah nasip ederse tabide.

Canım ben en son 1 ay önce kontrole gittiğimde bebeğim sağ kasığımda yatıyodu başı aşağıdaydı dün yine kontrolüm vardı bu sefer sol kasığıma yatmış başı yine aşağıda.zaten normalde de hareketli bi bebek yinede pozisyonunu değiştirip bi taraftan tarafa geçtiğini anlamadım 🤭😄
Benimki de hep sağda yatiyordu orasi artik boş. Şimdi sol tarafım dolu hep. Galiba o tarafa gecti benimki de. Kontrolum cuma günü. Gorecegiz bakalım icerde neler kariştiriyor✌️

Seninki ikiz cnm dur bakalım. Üçüncüyü bence 3 sene sonra yaparsın.
Benim iki kızın arasında iki sene var. Böyle bile zorlanmistim. 3 çocuğu 4,5 sene sonra yaptım.
Artık 4. Yüde istiyorum ama hemen değil. Allah nasip ederse tabide.
Allah sağlık versin hepsi olur inşallah ama dediğine katılıyorum 3 seneden önce zaten vücut kaldırmaz 🤣

Benimki de hep sağda yatiyordu orasi artik boş. Şimdi sol tarafım dolu hep. Galiba o tarafa gecti benimki de. Kontrolum cuma günü. Gorecegiz bakalım icerde neler kariştiriyor✌️
Hiç belli olmuyo bu minnoşlara valla hepsi farklı farklı takılıyo içeride 😄ilk bebeğimin doğuncaya kadar yüzünü hiç görmedik baş aşağıydı ama yüzü karnımın iç kısmına doğruydu evde hep hareketli ama hastaneye gittikmi uyuyo olurdu.bu hep hareketli ev hastane farketmiyor hatta bazen diyorum karnımı yırtıp çıkacak heralde diye 🤣

Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti
Hayırlısı olsun canım sen stres yapma İnşallah meleğini kucağına sağsalim alırsın atlatırsınız bu günleri Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti
Hayırlısı olsun canım sen stres yapma İnşallah meleğini kucağına sağsalim alırsın atlatırsınız bu günleri Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah

masalkzz masalkzz canım senin bebiş kaç+kaçta kaç kg doğmuştu kuvoze girmedi değil mi. Karşılaştırmak değilde allah korusun misal şimdi sezeryana alinsam kaç doğar merak ediyorum🤦‍♀️
Tam 35 i bitirdik öyle doğdu canım ama gelişimide hep 1 hafta önden gidiyordu yani 36 ya girmiştik doğduğunda gelişimide ultrasona göre 37 ydi. 2600 49 cm doğdu canım kuvöze girmedik çok şükür🙏🏻

X