2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar brn sokkk .. yani masaAllah subhanAllah. Doguran dogurana bebislerini kucaklarina alanlar gözünüz aydin. Saglicakla bebisinize bakin insallah. Ramdevum haftaya sali benimde. Simdilik bi sknti yok. 33+3 üm bebis 2 kiloyu gecmis civarda. 10 dakka önce hic tanimadigim boe sanci girdi assagiya dogru. Bebek baya oynadi ve sanki sey hissi vardi bende simdi cikacak alttan gibisine assagi asssiri derceede baski vardi ve sanci oluyordu. Öyle bi 2 3 dakika boyunca sürdü neye ugradigimi sasirdim valla.

Yataga girmeye yakin visey yeme valla. 1 saat bisey yememis olman lazim. En iyisi. Ben yedim bütün gece cektim.
Valla bende uyuyamadim.mide asitim öldürfü beni
Doğru söylüyorsun ya da aslında olmuştu baya yiyeli, buara çok fazla hassas sanırım. Bide sola sağa dönüyorum bebişte dönüyo bi rahatsızım artık Son aya merhaba oldu 3 gündür

Bebek kafasını tam dayamış kapıya demişti dr ondan bence. Bugün mecburi dışarı çıktım son eksiklerimi almaya 'terlik ve Meryem Ana otu' yürürken suyum patlayacak sandım o kadar baskı var yani
Beninki daha doğum pozisyonuna girmemişti en son.. Buna rağmen böyle..
Yandm valla

Hahhahaha banada öyle geliyor kuzum
Zaten doktor temmuzun son haftasına gün koyarız sanırım felan demişti
Ben artk izlerim bebeleri nasıl büyütüosunuz, sizden kopya çekerim

Günaydın kızlar

Herkesi sarmış bir doğum korkusu
Ben yürek yedim sanırm.. Eşyalarm tam olmasına rağmen henüz yıkamadm ütülemedm.. Hastane çantam hazır değil vs
Neyi beklediğime dair fikrim yok
Bu rahatlk nerden gelio onuda bilmiorm

Kimse doğurmadı demi geceeeee hopss herkessss burda demi

Ben artk nstde 50 çıkan sancıları hiç hissetmiyorum bile alıştım baya 70-80 olanları hissediyorum onlar da dayanilmayacak gibi gelmiyor. Hayırlısı olsun artik bakarsın senden erken dogururum
Hayrlisi olsun hissetmiyom bnde ama agrim falan olmuyo ara ara çok dzensiz adet agrisi gibi oluyo hafif sadece bn sali gunu doguruyorum kesin olarak bklm senin nolck

Günaydın. Bende daha yikamadim ütülemedim. Hastane çantam bile hazır değil.
Bırak dağınık kalsın. Yaparız. Sanki onlar olmayınca doguramicakmiyiz

Yanında sana yardımcı olacak birileri varsa son dk da olur ama kimsen yoksa aklını başına al
Bayağı yoruyor çünkü ser ütüle yerleştir

Günaydın kizlar
Cnmm ne zamandı doğummm

Günaydın kızlar yarın kontrol var ve beni acayip heycan sarıyor
Yaaa evetttt son zamanlar artk benide hrycan sarıo ve hastaneye geçince gözlerim dolup ağlamaya başlıorm

Günaydın. Bende daha yikamadim ütülemedim. Hastane çantam bile hazır değil.
Bırak dağınık kalsın. Yaparız. Sanki onlar olmayınca doguramicakmiyiz
Biz neyin kafasını yaşıoruz
Birkaç kişi daha doğurunca telaş edermiyiz acaba

Yanında sana yardımcı olacak birileri varsa son dk da olur ama kimsen yoksa aklını başına al
Bayağı yoruyor çünkü ser ütüle yerleştir
Evet ya annemle aramda 1 kat var sadece
Ona güvenio olabilirim

Etmem sanırım. Benim dogumlar 40 haftada oluyor hep. Bir aksilik olursa bile annemle eşim halleder. Burda erken almıyorlar acile eti yoksa. Bekletme taraftarlar.

Kızlar ya morelin bozuldu... Görümcem erken doğurdu. Bebisin adında berk koymuşlar. Daha benden sonra doğuracaktı....
Bende ismini belirlemiştim ama kimseye söylememiştim (Kizlarimda da doğumdan sonra söylemiştim).
Bende Ayberk istiyordum.

Morelin bozuldu şimdi

Aaa ama sen tecrübelisin tabiiii
Beni gaza getirmeeeee ben daha çömmmm
Yaparız kız strese sokma kendini, senin yakınında annen gil falan var mı?
Bir günlük işi var.
Zaten fazla kıyafet almadım ben. Onları ararım makineye sabahtan öğlen kurur hemen ütülerim.
Olduda bitti maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…