2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Doğumda sıkıntıyı biz çekicez doğumdan sonra biz çekicez bunlar neyin kafasını yaşıyor ben anlamıyorum

80 90 lara dayandi sancim gece isterse 5 olsun ben gelirim dedi doktorum sagolsun esim gelesiye ye beklesem insallah
Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti
Üzüntüden mi oldu canim? Haberdar et bizi. Evde yanimda birileri var demi

Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti

80 90 lara dayandi sancim gece isterse 5 olsun ben gelirim dedi doktorum sagolsun esim gelesiye ye beklesem insallah
Canım geçmiş olsun çok. Ben de aynı durumdayim senle anlıyorum o yüzden ama keşke açıklığını da kontrol ettirseydin riske atmaya değmez benim cumartesiden beri 4 kez kontrol ettiler hiç acımıyor korkma ama kötü olursan mutlaka git bence gece falan. Benim sancılar da 90a dayandı bugün doktor yakında gelecek dedi yani tabi ki herkesin doğum süreci farklıdır ama eşin gelene kadar dayanmayabilir bence hem kendi hem de bebeğinin sağlığı için sancılarını ihmal etme düzenli kontrol ettir en azindan inşallah sen de sağlıkla kavuşursun kızına

İnsallah bebisin biraz daha dururda sende normal dogum yaparsın. Normal dogum biraz ağrılı ama bir iki saat sonra ayaktasın... Sonrasında hiç birsey yaşamamışin gibi.
İnsallah bekler bebisin cnm
İlk doğum yaptığımda içim boşalmış gibi çok kötü bir duyguydu, üzülüyorsun... Hamilelik çok güzel birsey ya... Şükrediyorsunuz birde doğurduğun için. Ama o bebis karnımda daha güvendeyDi ne çabuk geçti hamileliğim diyorsun.
Karmaşık bir duygu cnm

Gerçekten 7 ay doğurayım diye dua ettim şimdi biraz daha dursa diyorum

Doktor akşam yine nst çekil demişti, benzer sürelerde sancılarım çıktı ama ben de hissiyat olarak artan azalan bir şey yok iyiyim yani hatta evde uyudum. Açılma da yok o yüzden evde dinlen hareket etmemeye çalış çok su iç dedi. Eğer sancın artarsa ya da suyun gelirse gel dediler.

O sancılara açılma olmaması çok güzel canım daha bekleyecek demek ki bebiş

Peki doktorun izindeyken doğumun başlarsa ne olacak canım başka bir doktor çağırıyorlar sanırım senin bir tercihin var mı ya da soruyorlar mi onu da bilmiyorum yoksa rastgele biri mi geliyor

önceki doğumum normaldi. Bu tupbebek ama
Suana kadar iri olması dışında sezeryan konuşmadık hiç. 4 kilo olursa demişti 1 ay beklerse ancak o kiloya ulaşır galiba beklemez gibi zaten. Yürürken batıyor aşağıya. Seninki sezeryanmi olacak

İnşallah canım bugünden yarına değişir her şey diyorlar değişmesin ben yatarım bol bol zaten yatmak en sevdiğim şey
Keşke bende sevebilsem yatmayı ekstra hareket et dese daha çok sevinirdim. Kendimi kapana kapatılmış gibi hissediyorum

Beni hatırlı aksın kesin böyle böyle demişti doğruymuş diye.
Ne çabuk geçti hamileliğimiz ya
Gerçekten ilk haftalar nasıl geçecek diyorduk çok şükür bu günlere geldik Rabbim sağlıkla doğumlar nasip etsin ama sabah bi daha çocuk mocuk istemiyorum diyordum şimdi üçüncü çocuğu hemen yaparım diyorum

Bende iyi hissettiğim günler yine yaparım diyorum sonra kötü geçince ki bu ara çok agirlastim her hareket çok zor geliyor hele yere birşey düşecek diye aklım çıkıyor o günlerde yok iki tane yeter diyorum

Hele bi doğuralım da cocuklarin durumuna da bağlı kolik olurlarsa en az bir yıl daha çocuk lafını ettirmeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…