2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar 34. Haftamdaym
Karnım ağırıyor bugn sabah ağırdı geçti
Şimdi yine ağırıyor.. Böyle midem daha cok.. Midemde baskı
Acaba normalmi

Son düzenleme:
Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti
Canım dikkat et yakınında akraban falan varmı kötüleştiğinde yardımcı olabilecek? acaba hastanede kontrol altında olsan dahamı iyi olurdu

Ne kadar zor da olsa hamileliğin sonuna gelmiş olmak insanı çok duygusal yapıyormuş
Hayırlı sağlıklı doğumun olsun canım senin de Rabbim güç kuvvet versin inşallah
Amin canım Rabbim hepimize güç kuvvet versin hepimiz hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli doğuralım kuzularımızı inşallah

Hepinizden allah razi olsun dogumum baslamis doktor bu sancilar dogum demek dedi ben yatisi kabul etmedim kotu olursam gelsem dedim kabul etti
Canım yanında birileri var mı annen falan babanla eşin cenazeye gitmişti herhalde acil durumun olursa sana yardımcı olacak birilerine haber ver bence yanında bulunsunlar

Kızlar doğumdan sonra aşı olmayı düşünüyoruz ama o zaman aşı hakkımız yanar mı ? Bilgisi olan var mı ? Sonuçta gebe kategorisinden çıkmış oluyoruz
Aşı hakkı kayboluyor. Bir de ben gebelere çıktı gibi bir şey duymadım. Sgk li olan herkese çıktı diye biliyorum

Aynen nisan su takibindeyim artik cok uzuldum belki ondan sanci cikmistir 2 haftacik daha durar insallah
İnşallah durur canım. Zor bir durum biliyorum ama kendini uzmemeye çalış. Çok ayakta kalmayip dinlen iyice geçer sancılarında inşallah

Alıntı yapamadım maşallah bugün bebişler baya hareketli. Herkese geçmiş olsun. Tehlikeli zamanları geride bıraktık İnşallah sağlıkla dogumunuz gerçekleşir. Yarın kontrolüm var ben de korkmaya başladım

Eşim de diyor ki risk almayalım bence sezaryen olsun. Doktor tamam seni sezaryene aliriz eşin normal doğurur dedi
Bende geçen sefer doktora doğum tarihini soruyordum. Zaten sezaryen olalı 2bucuk yıl olmuş. Eşimde şimdi bu doğum nasıl olacak diye soruyor doktora bende ben sezaryen olacağım sen normal doğur istiyorsan dedim. Tamam dedi şimdilik öyle anlaştık

Ben de uzunnn zamandır bu topikteyim ama uzun zamandır da yazmiyorum.Bebegim erken dogdugu icin Haziran annesi oluyorum sanirim 35+0 da dogdu bebegim.Suan küvezde ama korkma şimdi dogsa bile cok prematüre görüntüsü olmuyor.kendini strese sokma ,bebegin istedigi zaman gelsin.Doktorum cok cok iyi bir prof,bizim icin 34ü gecerse bebek Tamamdır dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…