2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum atoni dedikleri bir şey var rahim aşırı gerildiğinde eski haline dönmüyor bu durumda kanama durmuyor. İkiz gebelik şeker hastalığı aşırı kilolu bebeklerde yaşanıyor bildiğim. Büyük bir şey atlatmışsın çok geçmiş olsun Doktorun tahmin edememiştir muhtemelen kapamadan rahme masaj yapıyorlar ve iğne saydığım riskler varsa. Kan kaybından şoka girmişsin tansiyonun çok düşmüştür muhtemelen. Kendine dikkat et bol bol kan yapıcı şeyler ye. Doktorun da çok korkmuştur neyse ki iyi müdahale etmişler. Rabbim bebişinle uzun ömürler versin. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin

Bizde zinco damlaya başladık ama umudum yok doktor biraz bunu kullanın kar etmezse kimyasal içerikli damlaya geçelim dedi. Açıkçası gaz almayı maalesef pek beceremiyorum Hep anneme veriyorum. Korkuyorum ya öyle tutmaya

İki ellerını cene altına koy yuz ustu gövdeni ze yatırın bısey olmaz kafa cevırınce dıkkat edın burun kapanmasın yeter

Subhanallah verene

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Çok seviyorum ama ikiz oldukları için almak istemedim kuzum. Doğru düzgün ten tene temasta yapamadık Çünkü aynı anda kalkıyorlar genelde doyurmak altını temizlemek derken acele acele vakit bulamıyor insan
Eşim bugün diyo ki artık su içmiyorsun zamanım mı oluyo sanki dedim ilaçlarımı içmeye bile fırsat bulamıyorum

Aynen ondan diyordum ya ne su içebildim ne kendime bakabildim diye. İnsanın nevri dönüyor birde bizde ki gibi ağlama nöbetleri varsa hele.
Bizdede öyle kuzum özellikle bir tanesi sürekli ağlıyor bu akşam kardeşide kendisine katıldı oturup ağlayacaktım neredeyse uyku adına birşey yok dinlenebilme yok Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…