2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bu baby jorn ozelligi ne niye bu kadar fiyatli normal ana kucaklarindan farki noluyo
Valla ben de bilmiyorum ama çocuklar sallananlardan daha çok seviyomuş, kendi kendini sallıo diye daha rahat gaz çıkarıomuş falan gibi özellikleri var hee değer mi bilmiyorum kullanmadan bilemem ama alıp memnun olmayan yok benim etrafımdaki herkes çok rahat etti en çok al denilen şey buydu

Sinir oldum ama kıza zaten ver dememiş sat demişsin
Hee yaa zaten böyle bilmiş bilmiş konuştu bebek bakımı bilmem ne dedim kendime çok salaksın ne istiyosun ama benden biri istese asla diyemem böyle bişi al derim fazla fazla veririm kendim gibi düşündüm bi de açıkçası annesi dedi biz çocuklar küçükken birbirmizin eşyalarını kullanıoduk falan onun üstüne söyledim bende, pompasını da teklif etti yok dedim ona da tamam desem eşim ne derdi bilmem

İçim rahat etmedi satsan bana olmaz mi falan de kabul etmezse bahanen Olur geri götürürsün..
O zaman eşinde kabul eder belki

Dogrudur valla ben hic duymamistm burda doger sayfalardan gördüm bende ama islevini bilmiyordm

Dogrudur valla ben hic duymamistm burda doger sayfalardan gördüm bende ama islevini bilmiyordm
Benim ablamlarda birinde chicco nun şezlongu vardı çok aşırı seviodu, diğerinde de tiny love mı ne bişi vardı o da memnundu Çok iyi yorumlar var 4moms falan o sallananları sevmiolar korkuyolarmış , aman işte indirim de almadı şimdi kaç lira zamlı alcak napiim alsın o zaman

Indirimde almadiysa kendi bilir suan bende dilimde tüy bitti indirimde biseyler var alalim diye en fazla zamlanir yilbasindan sonra aliriz diyo acimayacaksn böylesine alsn madem

Indirimde almadiysa kendi bilir suan bende dilimde tüy bitti indirimde biseyler var alalim diye en fazla zamlanir yilbasindan sonra aliriz diyo acimayacaksn böylesine alsn madem
Yok ya söz dinlemiyolar gerçekten sonra iyi ki almışız diye söylüo etrafta prim yapıo benim üstümden sanki kendi düşündü aldı neyse bu hafta ebebek te her güne bir indirim varmış al ne lazımsa dedi dün bebek bezi aldım iki tane , bugün ıslak mendil diğer günlerde ne lazımsa alcam artık Ebebekte arka sokakta hee kuzum yanlış olmasın online alıyoz biz babamız paşa biliyomusun illa eve gelcek

Görürdün sen ozamn cümbüşü

Sütlenmişsindir kuzum krem değildir. Bazılarında öyle oluyor çünkü sütün boş olsun

Bir gülüşü var diyorsun
Bence bu zamanları da çok özleyeceksin canım.
Ömür boyu böyle sürmeyecek, maksimum 6 ay işte.

Canım burnunun direği sizlayarak okudum çektiğin acıları ama çok çok şükür ki yavrunu kucağına aldın inşallah en kısa zamanda ağrıların diner sende rahatlarsın biraz minik yavrunun ömrü güzel sağlıkla sihatle geçsin insallahh

Ah canım yaa, çok geçmiş olsun.
Gözlerim doldu okurken.
Nasıl merakta kalmıştır ailen kapıda.
Nasıl üzülmüşlerdir.
Çok şükür, iyisin şimdi.
Bebeğin de yanında.
Rabbim sağlıkla taburcu olmanızı nasip etsin.

Çok teşekkür ederim canım, Rabbim korktuklarımızla imtihan etmesin.
Bakalım, yüksek ihtimal erkek dedi doktor
Ahhhh, biz de öyle diyecek miyiz tupaaaaa ’cığım, doğurduğumuzu inanamadığımız günler gelecek mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…