2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Diyeceğiz inşallah cnm yaa..
Ay ben şuan doğumla ilgili konuşunca bir duruyorum o günü görecek miyim diye halen korkular bitmiyor..
Güzel günlere diyelim

İyi de sat demişsin, istememişsin ki.
Yemeyecen heralde, kullanıp geri verecen.
Ne garip insanlar.

Her gun bir urun grubunda var indirim , yarin cantalar ve kanguru,slingler de varmis online ve magazalarda Sana zor olmasin die dedim baby online alirsan die
Hımmm dur bakim. Online geç gelir şimdi yarın pcr vermeye hidicez belki uğrarım ayakta duramıyorum gerçi de bakalım duruma göre hareket edeyim

Canım benim ya çok ama çok geçmiş olsun neler yaşamışsın Allahım evladına da sana da çook sağlık versinn minnoş hanımmm hoş geldiii sefalar getirdiii kaç kilo boyu ne kadarrrrr kime benziooo
51 cm 3570 gr doğdu kuzum sarı saç sarı kaş sarı kirpik pembe yüz mavi göz şuan babayla ben karısık
canim neler yasamisin ya cok sukur saglikla kucagina almisin off benimde bebek ters pozisyonda iyice korktum
Hiç korkma yavrum o his çok kısa sürdü inan o histen sonra bebek çıkmış oluyor direk sonra zaten ağlamaya başlıyosun mutluluktan

oyy masallah kilosuda boyuda cok iyi saglikla buyusun kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…