2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum zaten kusma yasadıgı ıcınde burnu tıkanıyrodur hepsı bırbırını tetıklıyor
Burun konusunda tecrubesızım
Ama banyo felan yaptırmak ıyı gelıyormus
Açıldığı zaman gazı dedıgım sekılde mudahale edersen kusma olmaz
Kusma olnazsa da burnu tıkanmaz
Hadı bakalım yapabilirsin

Bizimde kusma sorunumuz var ve çok üzülüyorum özellikle reflüsü olan kusuyo bizimkiler biberona bayağı alışmışlar yoğun bakım sürecinde şimdi en az 30 dk memede tutuyorum ki tutsunlar bazen tutuyorlar bazen tutmuyorlar ama tutmaıkları daha çok oluyo ve benim aldığım biberonu tutmuyorlar memede ne yapıyorlarda o biberonda da aynısını yapıyorlar

Biz kıyamadığımizdan sanki cok sıkıyoruz gibi geliyo. Yenidogan en buyuk sorunu uyandirmak bence de ya

Günaydnn kızlarr bugün kontrol var öyle saçma rüyalar gördüm ki koca koca kilolu teyzeler nst ye bagli bana yer vermiyorlar ayy diyorm bn buraya yatmam dogurican mecbursn diyolar uyandm hala gülüyorm o manzaraya
Günaydın canım Allah hayırlara yazsin. İnşallahh güzel haberlerle dönüceksin

Bu gece aynı sorunla karşılaştım memeyi reddedilir çekmiyorlar birden bire oldu çok üzüldüm ilk zamanlar gibi yapıyorlar ağzında geceleyip bırakıyorlar. Bütün gece uyumadık

Bizimde her gün çalışıyor kıyafet giydirmekte bir savaşla bunlar nasıl büyüyecek diyorum üzülüyorum
Kuzum kolay değil ya dünyaya alışmaya çalışıyorlar yerim ben onları ins bugünler geçecek bende kıyafet giydirirken korkarım yaa minnaciklar Allah sabrını arttırsın ins seni hep emsinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…