2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende kendimden öyle süpheliyim muhtemelen yazamam diye ama Yasamademek123 yerini kimse tutamaz valla helal olsun ona
Yaa bırrde cok gergındım halbu ki bebek gelısım durmus dedı kucuk dedı
Hemen apar topar hoc aklımda yokken evden kahvaltı yapıp cıkmısım stres vs aslında doguma gırmeye yarım saatte kadar hüngür hüngürdüm sonra psıkoljık doguma gırme fıkrıne alıstım heyecanımı dırek aktardım sızlere de
Cunku herkesin aynı heyecanla benden gelecek olan haberi bekledıgını grubun ılk dogumu felan sızden de ayrı heyecan kapmıstım aklıma gelen odaya ılk gelınce yazmak olmustu işte

Ayy canım ne deyim bununla gecmis olsun atoni bu galiba cok sükür simdi iyisiniz ikinizde Allah bundan sonra insallah bebisinle esinle mutlu saglikli beraber yasamayı nasip etsin insallah
Ben de atoni olduğunu düşündüm. Ben kendim için atoniden korkuyorum biliyomusun rahip çok fazla genişledi göbek dehşet durumda, bir de kan değerlerim hep düşük olursa sıkıntı vallahi

Ben de atoni olduğunu düşündüm. Ben kendim için atoniden korkuyorum biliyomusun rahip çok fazla genişledi göbek dehşet durumda, bir de kan değerlerim hep düşük olursa sıkıntı vallahi
Ya hic kötü düsünme olur mu zaten Allah korusun hastane herseye hazırlıklı hemen müdahale olur ama bak gör insallah gerek bile olmayacak mis gibi gecip bitecek hayırlısıyla

Ya evet sen ilk dogumsun hepimizde cok heyecanlanmistik ve bizi merakta bırakmadn valla helal olsun

Canım benim ya çok ama çok geçmiş olsun neler yaşamışsın Allahım evladına da sana da çook sağlık versinn minnoş hanımmm hoş geldiii sefalar getirdiii kaç kilo boyu ne kadarrrrr kime benziooo

Kız getirme aklına kötüyüü herkesin bünyesi başkaa az kaldı sen yavrularına sağlıkla kavuşmayı düşünn inşallah su gibi geçicek

canim neler yasamisin ya cok sukur saglikla kucagina almisin off benimde bebek ters pozisyonda iyice korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…